Editörler : Mehmet Balci
05 Ocak 2019 13:25   

Botaş mülakat listesi

Botaş başvuru süresi bitti, mülakat listesi ne zaman belli olacak ve nereden öğreneceğiz, bilgisi olan

var mı??

05 Ocak 2019 15:37

Dondurmacı46
Aday Memur

Kardeş ilk olarak şu şekilde bakacağız,

İşkur'un internet sayfasında iş başvurlarım kısmı var oraya tıklayacaksın alt tarafta başvurduğun işler çıkar oradan ilgili başvrunun yanında yeşil ışık yanıyor onun yanında başvurduğun işin kodu yazıyor ona tıkla açılan sayfanın en alt sol köşesinde nihai liste yazıyor. Şuan nihai liste aktif değil. Orada ismin çıkarsa BOTAŞ'ın internet sitesini evrak takibi için takip et.

05 Ocak 2019 19:54

Mösyösalamon
Aday Memur
botaşın web sitesini takip edin. iskur uzerinden ekstra bir sey paylasilmayacak.
05 Ocak 2019 20:25

eemöhendis
Kapalı
botaşın web sitesini takip edin. iskur uzerinden ekstra bir sey paylasilmayacak.
Mösyösalamon, 3 ay önce - Alıntıya git

Arkadaşlar yönetmelik gereği 2 gün içinde İşkur listeyi belirler. Sisteme girdiğinizde başvurulan sayfanın altında nihai liste yazar ve görebilirsiniz.Ayrıca İşkur listeye girerseniz size bilgilendirme Mesajı gönderir

05 Ocak 2019 20:27

eemöhendis
Kapalı

Arkadaşlar yönetmelik gereği 2 gün içinde İşkur listeyi belirler. Sisteme girdiğinizde başvurulan sayfanın altında nihai liste yazar ve görebilirsiniz.Ayrıca İşkur listeye girerseniz size bilgilendirme Mesajı gönderir

eemöhendis, 3 ay önce - Alıntıya git

Başvuru yaptığınız ..............No'lu ilanın nihai listesine girdiniz. Kamu kuruluşunca yapılacak kontrolde belgeleriniz uygun bulunursa sınava katılabilirsiniz.

06 Ocak 2019 00:49

talebeyiz
Aday Memur

arkadaslar botas en son ne zaman muh alımı yapmıstı ?

06 Ocak 2019 00:51

ısletmecı
Memur

listeler aciklanmis ama onaylanmadigi icin sistem göstermiyor

06 Ocak 2019 01:02

Mr.researcher
Aday Memur
peki ne zaman görebiliriz listeyi hocam?
06 Ocak 2019 07:18

Mitralyöz76
Aday Memur
peki ne zaman görebiliriz listeyi hocam?
Mr.researcher, 3 ay önce - Alıntıya git
onaylandığı zaman :-)
06 Ocak 2019 11:23

Mr.researcher
Aday Memur
aklımı aldın helal sana
06 Ocak 2019 11:51

Memurati
Aday Memur
onaylandığı zaman :-)
Mitralyöz76, 3 ay önce - Alıntıya git

:D

08 Ocak 2019 20:54

Nzblbl
Aday Memur

işkuru arayıp soran ve taban puan öğrenen oldu mu arkadaşlar?

08 Ocak 2019 22:51

mforart
Aday Memur

işkuru arayıp soran ve taban puan öğrenen oldu mu arkadaşlar?

Nzblbl, 3 ay önce - Alıntıya git

ben ankara eem için öğrendim , bana 92.280 dediler 8. kişiyi.

08 Ocak 2019 23:41

mratanamayan
Aday Memur

mforart, 3 ay önce - Alıntıya git

hangi numarayı arayarak öğrendiniz arkadaşlar

09 Ocak 2019 00:21

eemkpss10
Aday Memur

Demekki çoğu kişi bekliyor arkadaşlar tercih yapmayan çok yüksek puanlılardan sonumuz hayır olsun .

09 Ocak 2019 00:22

syraton
Aday Memur

Listeler açıklanırken mülakat tarihlerini de bildiriyorlar mı yoksa onu ilerki bir tarihte mi ilan edecekler bilgisi olan var mı ?

09 Ocak 2019 08:02

olmasadaolurmus
Aday Memur

Yuhhh
09 Ocak 2019 08:58

mforart
Aday Memur

Nihai listeler gözüküyor işkurun sitesinde.

09 Ocak 2019 09:40

Quetzicoatl
Daire Başkanı

Büyük ihtimalle merkeziden atanan kişiler de başvurdu ve taban puanlar merkeziden yüksek oldu. Ayrıca 1 kişilik kadroya 4 kişi çağrılması gerekirken öncelikli kişiler adı altında 10 kişi çağırmışlar. Kılavuzda ya da İŞKUR açıklamasında böyle bir durum yoktu. Resmen insan aklıyla dalga geçiliyor.

09 Ocak 2019 10:50

Dark.N
Kapalı

Büyük ihtimalle merkeziden atanan kişiler de başvurdu ve taban puanlar merkeziden yüksek oldu. Ayrıca 1 kişilik kadroya 4 kişi çağrılması gerekirken öncelikli kişiler adı altında 10 kişi çağırmışlar. Kılavuzda ya da İŞKUR açıklamasında böyle bir durum yoktu. Resmen insan aklıyla dalga geçiliyor.

Quetzicoatl, 2 ay önce - Alıntıya git

Ben sizlere demiştim bu Botaş olayı günlerce en üstte kaldı forumda bile puanlar asla 90'ın altına düşmez demiştim dediğim de çıktı çoğunuzun hayalleri suya düştü sanırım :)

09 Ocak 2019 10:50

ekrmbzc

İnşaat müh puanları kaçta kalmış bakanlar yazabilr mi

Toplam 56 mesaj

ANKET
31 Mart seçimleri için yapılan 'Altı üstü bir yerel seçim, savaş değil!' şeklindeki değerlendirmeyi doğru buluyor musunuz?