Editörler :
10 Ocak 2019 00:42

Hryetis
Memur
tamam bunu biliyoruz da ben kpss puanına göre mülakata çağrıldım 15 kişi alınacak ve ben 43.sirada girdim şimdi mülakat aşamasından sonraki 15 kişilik liste neye göre belirlenecek yüzde kaç kpss puanı yüzde kaç mülakat puanı olacak ? Bir de kazanma ihtimalim 43.siradan yok gibi görüyorum siz ne diyorsunuz ? siz veya başka bir arkadaşım cevaplarsa çok memnun olurum
Sadher, 2 hafta önce - Alıntıya git

43. sıra dediğin ne sırası ? Nihai listedeki sırayı mı kastediyorsun ?

10 Ocak 2019 00:51

Desenrascanço
Aday Memur

43. sıra dediğin ne sırası ? Nihai listedeki sırayı mı kastediyorsun ?

Hryetis, 2 hafta önce - Alıntıya git

Hocam alınacak sayının 4 katı olduğu için 60 asil belirlenmiş anladığım kadarıyla. Yani her türlü mülakata girmeye hak kazanmışsınız. Bundan sonrası mülakattaki başarınızla alakalı çünkü kpss puanı + sözlü puanının ortalaması diye bir başarı sıralamasından bahsedilmemiş. O 60 kişilik listeden sözlüden en başarılı olan 15 kişi kazanmış olacak.

10 Ocak 2019 00:52

Desenrascanço
Aday Memur
tamam bunu biliyoruz da ben kpss puanına göre mülakata çağrıldım 15 kişi alınacak ve ben 43.sirada girdim şimdi mülakat aşamasından sonraki 15 kişilik liste neye göre belirlenecek yüzde kaç kpss puanı yüzde kaç mülakat puanı olacak ? Bir de kazanma ihtimalim 43.siradan yok gibi görüyorum siz ne diyorsunuz ? siz veya başka bir arkadaşım cevaplarsa çok memnun olurum

Hocam alınacak sayının 4 katı olduğu için 60 asil belirlenmiş anladığım kadarıyla. Yani her türlü mülakata girmeye hak kazanmışsınız. Bundan sonrası mülakattaki başarınızla alakalı çünkü kpss puanı + sözlü puanının ortalaması diye bir başarı sıralamasından bahsedilmemiş. O 60 kişilik listeden sözlüden en başarılı olan 15 kişi kazanmış olacak.

10 Ocak 2019 03:41

Sadher
Memur

Desenrascanço, 2 hafta önce - Alıntıya git
umarım dediğiniz gibidir bende öyle düşünüyorum. Cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim
10 Ocak 2019 08:36

mucizi
Aday Memur
umarım dediğiniz gibidir bende öyle düşünüyorum. Cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim

öyle olacak çünkü herhangi bir ortalama alınacağı yazmıyor, sözlüden 100 puan üzerinden değerlendirirleceği yazıyor

10 Ocak 2019 09:11

Sadher
Memur

öyle olacak çünkü herhangi bir ortalama alınacağı yazmıyor, sözlüden 100 puan üzerinden değerlendirirleceği yazıyor

mucizi, 2 hafta önce - Alıntıya git
teşekkür ederim hocam
10 Ocak 2019 09:13

Sadher
Memur
Arkadaşlar mülakatta ne sorulacak bilgisi olan var mı
10 Ocak 2019 11:46

SHSHSH
Aday Memur

Hangi evraklari gonderecegimizin listeside belli olsada ona gore yol alsak.umarim evraklari kargoyla falan gondermeye izin verirler.sehirler arasi gelmek zor olacak ama tercih ettik bir kere

10 Ocak 2019 23:14

Keskin012
Aday Memur

Hangi evraklari gonderecegimizin listeside belli olsada ona gore yol alsak.umarim evraklari kargoyla falan gondermeye izin verirler.sehirler arasi gelmek zor olacak ama tercih ettik bir kere

SHSHSH, 2 hafta önce - Alıntıya git

aynen ya hiç bir bilgi yok elimizde net olarak , hangi belgeleri vericez , ne zaman verilecek ?

10 Ocak 2019 23:53

Pawneat
Mülakatta mezun olduğumuz bölümle ilgili mi ne tür sorular soruyorlar bilgisi olan var mı ?
11 Ocak 2019 11:18

brkcnartn
Aday Memur

aynen ya hiç bir bilgi yok elimizde net olarak , hangi belgeleri vericez , ne zaman verilecek ?

Keskin012, 2 hafta önce - Alıntıya git
Kargoyla kabul etmiyorlar elden deniliyor ama şahsen mi ve bir arkadaşın vasıtasyle kabul ederler mi bilmiyorum
11 Ocak 2019 13:26

Hryetis
Memur

Mülakatta başvurduğunuz iş kolu hakkında sorular sorulacak. Yani yapacağınız meslek ile ilgili sorular.

15 Ocak 2019 10:39

halit_42
Şef

Kuralar bugün çekiliyor. Sonuçlar akşam 20.00 de

Toplam 113 mesaj