Editörler : smtvs
05 Ocak 2019 22:16   

Jandarma komutanlığı uzman yardımcılığı

geçen günlerde alım süresi bitti. uzman yardımcılığı yazıp p4 gibi A grubu puan istemesine rağmen maaşı uzman yardımcısı maaşı kadar değilmiş. (uzman derken asker değil tabi ki. hukukçu uzman yardımcısı vs) A grubu kadro sayılmadığı için de maaşı düz memur maaşı kadar oluyor. biz hangi uzman yardımcılığı ilanının kariyer meslek hangisinin düz memur maaşı olduğunu nasıl anlayacağız

07 Ocak 2019 14:57

efulim9
Aday Memur

Peki avukat maaşları hakkında bilginiz var mı?

08 Ocak 2019 20:40

selimcansaglam
Aday Memur

Arkadaşlar sonuçlar açıklanmış, hukuk uzmanlığı hakkında bilgi verebilecek birileri var mı acaba ? Genel olarak ne iş yaparlar, gihs sınıfında olması ama uzman sıfatıyla ilana çıkması ne anlama gelir ?

08 Ocak 2019 20:54

Hallederiz19
Aday Memur

Arkadaşlar sonuçlar açıklanmış, hukuk uzmanlığı hakkında bilgi verebilecek birileri var mı acaba ? Genel olarak ne iş yaparlar, gihs sınıfında olması ama uzman sıfatıyla ilana çıkması ne anlama gelir ?

selimcansaglam, 3 ay önce - Alıntıya git

maaşları uzman yardımcısı maaşı gibi değilmiş düz memur maaşı gibiymiş. kariyer meslek değil yani. ben başvurdum ama girmeyeceğim sınavına

08 Ocak 2019 21:42

Kotyorali
Aday Memur

maaşları uzman yardımcısı maaşı gibi değilmiş düz memur maaşı gibiymiş. kariyer meslek değil yani. ben başvurdum ama girmeyeceğim sınavına

Hallederiz19, 3 ay önce - Alıntıya git

Benzer yorumları gördüğümden ve kurum avukatlığı beklediğimden ben de girmeyi düşünmüyorum ama yine de bir araştırmak istedim. Sağ olun.

16 Ocak 2019 14:26

jamiryo80
Aday Memur

o ilan b grubu ilanı arkadaşlar uzman yazdığına bakmayın düz memurlukla şartlar aynı hatta kit lere

16 Ocak 2019 15:05

Hallederiz19
Aday Memur

o ilan b grubu ilanı arkadaşlar uzman yazdığına bakmayın düz memurlukla şartlar aynı hatta kit lere

jamiryo80, 2 ay önce - Alıntıya git

o ilanın linki var mı acaba?

Toplam 6 mesaj

ANKET
31 Mart seçimleri için yapılan 'Altı üstü bir yerel seçim, savaş değil!' şeklindeki değerlendirmeyi doğru buluyor musunuz?