Editörler : Mehmet Balci
06 Ocak 2019 03:35   

Bölüm tavsiyesi verir misiniz
Selamlar foruma yeni üye oldum bu sene yazın ön lisans bir bölüm okuyacagim ama hangi bölümü okumalıyım sizce aklımda makine var okurken de g ehliyet alicam kpssden 85 le atanirim heralde veya elektronik de olabilir kısaca şu üç bölümden birini düşünüyorum makine,elektronik,programcılik hangisinde kadro daha çok açıktan da muhasebe veya emlak düşünüyorum birde şunu merak ediyorum aynı anda 3 önlisans birden okunabilir mi acaba şöyle ki Örgün de açıktan ve uzaktan eğitim şimdiden teşekkür ederim
06 Ocak 2019 14:11

crops35
Aday Memur

kardes sana kimse cvp yazmamış ama belli olmaz bu alımlar mekatroniğin alımları arttı teknikerlik düşünüyorsan dhmi gibi bir kurumda mekatronik derim,büro yönetimi,muhasebenin de birde sivil savunma ve itfaiyecilkte var sağlıktan da rastırmak lazım alımın fazla olduğu bölümlerden onun için arastır derim

06 Ocak 2019 14:13

crops35
Aday Memur

üç bölüm nasıl okuyacaksın bir sınav döneminde abir yerlestirme olur

06 Ocak 2019 14:14

crops35
Aday Memur

varsa öyle 2 veya daha fazla yerlestirme bizde okuyalım :)

06 Ocak 2019 14:24

Prometheus2
Aday Memur

varsa öyle 2 veya daha fazla yerlestirme bizde okuyalım :)

crops35, 1 hafta önce - Alıntıya git
Hem açıktan hem Örgün oldu mu iki bölüm birde uzaktan eğitim var işte o olur mu olmaz mı onu bilmiyorum onu sordum bende mekatronik iyi de sanki makine ve elektronik teknikeri mekatronikden daha fazla alınıyor gibi TCDD BOTAŞ motas komple makine veya elektronik alıyor mekatoenigi sadece DHMİ alıyor gibi sen mekatronik mi tavsiye edersin bu arada ben sayısalciyim
06 Ocak 2019 21:27

crops35
Aday Memur

Kardes takdir senin o bölümde okuyanlara sormak mantıklı ama dediğim gibi bu ülkede hersey değişiyor bizde atama bekliyoruz bransta ilk 10 içindeyiz yani atama sayıları ve ortalama puanlardan yola cık...

Toplam 5 mesaj