Editörler : hopaliSafak Vaktii
06 Ocak 2019 20:12   

Münhal müdürlük

okulumuzun müdürü çeşitli sebeplerden dolayı görev yeri değişti bu durumdan aynı okuldan şartları taşıyan bir öğretmen görevlendirme talep edebilir mi yoksa başka biri mi gelir öncelik varımdır ?

06 Ocak 2019 20:18

papatyateacher
Aday Memur

siz sanrm mudur yardimcisisiniz siz istemiyor musunuz hocam

06 Ocak 2019 20:33

papatyateacher
Aday Memur

Bizde yakin zamanda boyle bir durum yasadik,iki mudur yardimcisiyiz idarecilikte diger arkadasin yillari daha fazlaydi ona verildi mudurluk gorevi,mudur istedigi mudur yardimcisina birakabiliyor, mudur yardimcilari varken ogretmenlere verilmez sanirim

06 Ocak 2019 20:54

m.yardımcısı01
Memur
yok hocam müdür yardımcısının şartları tutmuyor müdürlüğe o basvuramiyor o da başka birinden ziyade öğretmen arkadaşlardan biri olsun istiyor öncelik ogretmeninmidir acaba ben yönetmelikte açıklayıcı bir bilgi bulamadım yaşayan vardır belki diye bir sordum
07 Ocak 2019 04:23

bedenci1986
Şef

hocam geçici görevlendirmeden bahsediyorsunuz: geçici görevlendirmede şartları tutmuyor diye birşey yok.Öncelik diye birşeyde yok herkes görevlendirilebilir.

mülki amirinizin onayıyla biri müdür olarak geçici olarak görevlendirilecektir. ilçe milli eğitim müdürü kaymakama kimi önerirse kaymakam onu görevlendirir muhtemelen.

07 Ocak 2019 10:52

oguz.hoca
Aday Memur

olabilir. ama temayül geçici olarak md yrd yapılması yönünde.

07 Ocak 2019 10:54

oguz.hoca
Aday Memur

olabilir. ama temayül geçici olarak md yrd yapılması yönünde.

oguz.hoca, 2 hafta önce - Alıntıya git

Cümlem düşük olmuş. Geçici görevlendirme ile okulunuzdan bir öğretmen de müdür olabilir, okuldaki müdür yardımcılarından biri de olabilir. Dışarıdan biri de görevlendirilebilir. Bu tamamen üst idarenin tasarrufunda. Ama temayül, o okulun müdür yardımcılarından birine verilmesidir.

10 Ocak 2019 15:22

tarhici29
Müsteşar Yardımcısı

silsile i meratip gereği müdür yard.görevlendirilmelidir ama geçici görev.old için ilçe milli eğitimin teklifine kalır

10 Ocak 2019 17:50

matmat11
Aday Memur

ben de konuyla biraz alakalı bir şey sorayım geçici görevlendirme idarecilik için öğretmenlerden olacaksa istek dışı verilebilir mi dilekçe şart mıdır? kurum içinden isteyen yoksa dışardan mı verilir?

Toplam 8 mesaj

ANKET
Sizce, Ankara Büyükşehir Belediyesini, hangi aday kazanır?