Editörler : Mehmet Balci
07 Ocak 2019 10:52   

İski mülaktından çıkanlar
7 ocak-8 şubat arası iski mülakatından çıkanlar nasil gectigini, ne derece zor olduğunu, söylenir mi bilmiyorum ama neler sorulduğunu isteyen yazarsa bu başlığın altına cok seviniriz.
07 Ocak 2019 11:00

Ytozu
Kapalı

.

ceko08
Aday Memur

güncel tutalım.

violetter
Şube Müdürü

Bu hafta agirliklo olarak onlisanscilar olacak. Son haftalara da muhendisleri birakmislar. Neler sorduklari degiskenlil gosterir haliyle fakat kurulun tutumu ve şu 8.30da herkesin baslama sacmaligini ve o sureci en azindan soyleyebilirler. Henuz erken ama yarin yazmaya baslarlar.

07 Ocak 2019 11:32

Ytozu
Kapalı

Arkadaşlar Ortam için bilgi verirseniz çok iyi olur mülakat süreci nasıl işliyor bunlarla ilgili bilgi verir sorulardan ziyade sonra da zaten Atatürk ilke ve inkılaplar anayasa memnun oku oku yerel yönetimler Mevzuatı ile ilgili konular zaten Ortak Dilerseniz onlarla ilgili bilgi verirseniz çok iyi olur

07 Ocak 2019 11:57

Blablabaa
Kapalı

beklemedeyiz.

07 Ocak 2019 12:03

mustafa avdan
Kapalı

beklemedeyiz.

Blablabaa, 3 ay önce - Alıntıya git

Güzel başlık , mülakat sorularına artı olarak ön görüşmedeki karşılaştığınız ve dikkatinizi çeken durumları da belirtirseniz tadından yenmez açıkçası , gerekli ilgi alakayı göstermek , bu sayfayı sürekli güncel tutmak , nasılsa benim mülakatım bitti banane başkasından mantığıyla hareket etmemek uzun vadede hepimizin yararına olacaktır . . .

07 Ocak 2019 12:37

Ytozu
Kapalı

'Zaten bir sürü farklı bölüm var.yazarsanız rakipleriniz etkilenmez. Bende kendim girdikten sonra ya

07 Ocak 2019 16:11

neolakii
Kapalı

İnşallah İstanbul da ikamet edenleri tercih sebebi olarak görmüyorlardır bazı kurumlar gibi.

07 Ocak 2019 16:20

zLkF11
Daire Başkanı

İnşallah İstanbul da ikamet edenleri tercih sebebi olarak görmüyorlardır bazı kurumlar gibi.

neolakii, 3 ay önce - Alıntıya git

Zannetmiyorum kardeş. Zira küçük Anadolu şehirlerinde sosyal hayat anlamında belki dışardan gelen adam gitmek için uğraşacağından alımlarda orada ikamet edenleri ilk sıralara koyabilirler ki bu bile adaletsizliğin kralıdır ama İstanbul gibi metropol bir şehirde ikamet etmek göz önünde tutulması abes kaçıyor. Ulan bu memlekette herkesin illaki bir şekilde İstanbul'la bir bağlantısı olmuştur. Ondan dolayı söz konusu İstanbul olunca zannetmiyorum bunu göz önünde tutacaklarını.

07 Ocak 2019 17:05

atestahsin500
Aday Memur

neolakii, 3 ay önce - Alıntıya git

Şahsen ben de İstanbul dışından katılacağım ama,gerçekçi olmak gerekirse son radde de tercih haklarını İstanbul ikametlilerden yana kullanacaklardır.

07 Ocak 2019 17:15

bahar3541
Kapalı

Şahsen ben de İstanbul dışından katılacağım ama,gerçekçi olmak gerekirse son radde de tercih haklarını İstanbul ikametlilerden yana kullanacaklardır.

atestahsin500, 3 ay önce - Alıntıya git
Ben ikamet ile ilgili bir sorun olacağını ve İstanbul ikametli arkadaşların şanslı olduğunu düşünmüyorum . Mülakatta hak eden kazanir. Zaten tercih eden bilerek ve isteyerek geliyor yani her seçeneği düşünüyor. Bu belediyenin umrunda olacak bir şey değil. Ve kesinlikle personel seçmede bir kısas değil..
07 Ocak 2019 17:46

taka6161
Aday Memur
Ben ikamet ile ilgili bir sorun olacağını ve İstanbul ikametli arkadaşların şanslı olduğunu düşünmüyorum . Mülakatta hak eden kazanir. Zaten tercih eden bilerek ve isteyerek geliyor yani her seçeneği düşünüyor. Bu belediyenin umrunda olacak bir şey değil. Ve kesinlikle personel seçmede bir kısas değil..
bahar3541, 3 ay önce - Alıntıya git

mülakatta hak eden mi kazanır :))))))

07 Ocak 2019 17:49

bahar3541
Kapalı

mülakatta hak eden mi kazanır :))))))

taka6161, 3 ay önce - Alıntıya git
Olmasi gerekeni yazdım. Gönül ister ki öyle olsun. Ama illa ki cımbızla cekeceksen çek.. Ya da sizin mantiginizla belediye hangi ilin ise orada ikamet eden kazansin...
07 Ocak 2019 17:54

hit-hit
Aday Memur
Olmasi gerekeni yazdım. Gönül ister ki öyle olsun. Ama illa ki cımbızla cekeceksen çek.. Ya da sizin mantiginizla belediye hangi ilin ise orada ikamet eden kazansin...
bahar3541, 3 ay önce - Alıntıya git
siz girdiniz mi sıralamaya bahar hanım
07 Ocak 2019 17:56

bahar3541
Kapalı
siz girdiniz mi sıralamaya bahar hanım
hit-hit, 3 ay önce - Alıntıya git
Evet ...
07 Ocak 2019 17:59

taka6161
Aday Memur

ben öyle birşey demedim zaten ikamet yerim istanbul da değil :)

07 Ocak 2019 19:29

ulugbeg7777
Aday Memur

+

07 Ocak 2019 20:57

Ares66
Memur

Mülakattan çıkanlar diye başlık açılmış. Çıkanlar hariç herkes konuşmuş. Sanki birbirinizi hiç görmemia.

07 Ocak 2019 21:01

Mitralyöz76
Aday Memur

Mülakattan çıkanlar diye başlık açılmış. Çıkanlar hariç herkes konuşmuş. Sanki birbirinizi hiç görmemia.

Ares66, 3 ay önce - Alıntıya git
acaba aynı meslek grupları aynı gün peş peşe mi çağırıldı bizide ocağın son haftasına atmışlar
07 Ocak 2019 21:05

kimmuhhh
Memur
Bence de ikametin bir önemi olmaz. Ben doğdum doğalı 30 senedir istanbulda yaşıyordum son 1 senedir izmirdeyim. İskiyi yazma sebebim zaten memleketime ailemin yanına geri dönebilmek. Öyle saçmalık olur mu.
Toplam 35 mesaj

ANKET
31 Mart seçimleri için yapılan 'Altı üstü bir yerel seçim, savaş değil!' şeklindeki değerlendirmeyi doğru buluyor musunuz?