Editörler :
08 Ocak 2019 09:26   

İstanbul üniversitesi 100 ortaöğretim hemşire alıyor

Bence puanları bayağı düşecektir.

08 Ocak 2019 09:50

siyasalhemsire
Aday Memur

hemşayır başvurmalısın sürekli nasıl olacak diyordun senin puana gelir.

08 Ocak 2019 14:45

Anestezi37
Aday Memur
kaç puana düşer
08 Ocak 2019 18:01

Hayalperesthemşire
Müsteşar Yardımcısı

Çok fazla düşer, burası sıkıntılı bir hastane olduğu için herkes kaçmaya çalışıyr, ortaöğretm arkdslar iyi değerlendirin düşük puanlar özellikle, özelden her türlü iyidir, maas da her yerde olan gibi

08 Ocak 2019 18:49

Maxxm.sdj
Memur

Çok fazla düşer, burası sıkıntılı bir hastane olduğu için herkes kaçmaya çalışıyr, ortaöğretm arkdslar iyi değerlendirin düşük puanlar özellikle, özelden her türlü iyidir, maas da her yerde olan gibi

Hayalperesthemşire, 2 hafta önce - Alıntıya git
aynen ya 83 e bile düşer
08 Ocak 2019 19:22

Hayalperesthemşire
Müsteşar Yardımcısı
aynen ya 83 e bile düşer
Maxxm.sdj, 2 hafta önce - Alıntıya git

Daha da düşer, sayı fazla, rekor sayı yani ortaöğretm için, İstanbul diye millet ikilemde kalıyor, düşük puanlar kaçırmasın

08 Ocak 2019 20:21

orthemşire
Aday Memur

Kusura bakmayın, cahilliğimden soruyorum. branş sıralamam 285 başvursam mı yoksa sağlık bakanlığı alımlarını mı beklesem

08 Ocak 2019 21:11

EyCel
Aday Memur

Daha da düşer, sayı fazla, rekor sayı yani ortaöğretm için, İstanbul diye millet ikilemde kalıyor, düşük puanlar kaçırmasın

bu alım oldugu zaman kaç puanla kapattıgını öğrenebildiğimiz bi yer var mı
08 Ocak 2019 21:16

Hayalperesthemşire
Müsteşar Yardımcısı
bu alım oldugu zaman kaç puanla kapattıgını öğrenebildiğimiz bi yer var mı
EyCel, 2 hafta önce - Alıntıya git

Yedek asil listesi açıklanıyor hastane sitesinde ordan bakarsn

08 Ocak 2019 22:12

Maxxm.sdj
Memur

sahsrn ben gitmeyeceğim İstanbul yani ... aileme çok uzak parayı ve yorgunluğu da geçtim
08 Ocak 2019 22:13

Maxxm.sdj
Memur

Kusura bakmayın, cahilliğimden soruyorum. branş sıralamam 285 başvursam mı yoksa sağlık bakanlığı alımlarını mı beklesem

orthemşire, 2 hafta önce - Alıntıya git
başvurma bekle sen eger yaşadığın yere yakın ise başvur çünkü batı da yasiyorsan gidipte doğuyu yazmaz batıda yaşayan insan yani her türlü batıya gidersin ama tabi yakın mı değil mi
08 Ocak 2019 22:56

orthemşire
Aday Memur
başvurma bekle sen eger yaşadığın yere yakın ise başvur çünkü batı da yasiyorsan gidipte doğuyu yazmaz batıda yaşayan insan yani her türlü batıya gidersin ama tabi yakın mı değil mi
Maxxm.sdj, 2 hafta önce - Alıntıya git

İstanbul'da yaşıyorum ama üni hastanesine başvurursam sözleşme yapmak zorunda kalcam ve atanmama engel olabilir diye düşündüm

09 Ocak 2019 00:01

Anestezi37
Aday Memur

İstanbul'da yaşıyorum ama üni hastanesine başvurursam sözleşme yapmak zorunda kalcam ve atanmama engel olabilir diye düşündüm

eger atamalara basvuracaksan buraya başvuru yapma. kimsenin hakkına girme. ayrıca artık tekrar tercih yapılmıyor diye biliyorum
09 Ocak 2019 08:48

EyCel
Aday Memur

Yedek asil listesi açıklanıyor hastane sitesinde ordan bakarsn

puanlar da yazıyor mu o listede
09 Ocak 2019 09:32

hemsre05
puanlar da yazıyor mu o listede
EyCel, 2 hafta önce - Alıntıya git

yazar

09 Ocak 2019 15:47

01hemşir
Aday Memur
88ile olurmu sizce lütfen cevap verin cok ihtiyacım var.
09 Ocak 2019 16:45

Maxxm.sdj
Memur
88ile olurmu sizce lütfen cevap verin cok ihtiyacım var.
01hemşir, 2 hafta önce - Alıntıya git
kesin olur
09 Ocak 2019 18:35

Hemşirhemşir
Aday Memur

80 puana düşermi

09 Ocak 2019 18:50

asdfggfd

Kaça kadar düşer?

09 Ocak 2019 19:07

Hayalperesthemşire
Müsteşar Yardımcısı

Sen bekle kardeşim rahatlıkla atanırsn, istanbulda yaşıyorsun galiba istanbulda eğitim araştırmalara çok rajat gidersn, düşünme bile burayı, 80-84 arasındaki arkdslar başvursun derim yedeklere baya düşer, bakanlığın alımları başlayınca millet gitmekten vazgeçiyor yedeğe geçiyor

09 Ocak 2019 19:19

Hemşirhemşir
Aday Memur

Aynen 85 e kadar rahat atanırlar bu sene diye düşünüyorum hem 60 bin sağlıkçı alınacakmış okullara eğer bu sene başlarsa ve çoğunu ortaöğretim alırlarsa pek kalmaz artık ortaöğretim mezunu bikaç sene içinde

Toplam 22 mesaj