Editörler : tedas19800
08 Ocak 2019 11:21   

Alt bölge tayini ?

selamün aleyküm arkadaşlar.alt bölge tayin dilekçesi vermek istiyorum. kasım aralık bölge gruplarından.ancak ocak şubat açıklanmak üzere ben yarın dilekçemi kasım aralık üzerinden versem dilekçem bakanlığa ulaşmadan ocak - şubat dönemi açıklanacak bu dönemde bölge uyumsuz olursa acaba eski dönemden dilekçem işlem görürmü cevabınızı bekliyorum. selam ve dua ile

08 Ocak 2019 11:32

feraset045
Aday Memur

arkadaşlar vereceğiniz cevap benim için çok önemli çünkü dilekçemi yarın vereceğim

08 Ocak 2019 11:53

blackforest58
Aday Memur

Hocam yeni bolge gruplarin aciklanmasini bekleyin cunku dilekce versenizde degerlendirme ocaga gore

08 Ocak 2019 23:40

ebe0123
Aday Memur

arkadaşlar vereceğiniz cevap benim için çok önemli çünkü dilekçemi yarın vereceğim

feraset045, 4 ay önce - Alıntıya git
Dilekçe verdiğiniz tarihe göre değerlendirilir
10 Ocak 2019 10:18

feraset045
Aday Memur

burada iki durum var blackforest58 ın dediğine göre ocak ayı girdiği için açıklanacak ocak şubat bölge gruplarında değerlendirilir diyor anladığım kadarıyla

ebe0123 'ün dediğine göre ise dilekçe tarihinde hangi dönem geçerli ise ondan işlem görür diyor

peki bunun hangisi doğru ?

12 Ocak 2019 11:33

Profösör57
Genel Müdür

eğer herhangi bir mazerete istinaden atanıp mazeret sonlandırıp gidiyorsan mazeretin bittiği tarihteki alt bölgeler dikkate alınır. (örneğin ğrenim durumu gelmişsindir aralık ayında okul bitmiştir ilişik kesmişsindir dilekçeyi şimdide versen aralığa gre değerlendirilir. eğitimden önceki geldiğin ile göre alt bölge istersin )

herhangi bir mazeret durumun yok ise 3-4 yıl önce dönem tayini ile gelmişsen ve alt blge isteyeceksen dilekçeyi verdiğin tarihteki bölge gruplar dikkate alınır

12 Ocak 2019 11:35

Profösör57
Genel Müdür

burada iki durum var blackforest58 ın dediğine göre ocak ayı girdiği için açıklanacak ocak şubat bölge gruplarında değerlendirilir diyor anladığım kadarıyla

ebe0123 'ün dediğine göre ise dilekçe tarihinde hangi dönem geçerli ise ondan işlem görür diyor

peki bunun hangisi doğru ?

feraset045, 4 ay önce - Alıntıya git

ayrıca burda 2 ayrı durum yok :) iki arkadaşta aynı şeyi söylemiş aslında

12 Ocak 2019 12:32

Birce34
Aday Memur

Benimde kafam karıştı Kasım Aralık a göre dilekçe verdikten 2 gün sonra bölge grupları güncellendi hangisini baz alacaklar cvp gelince görücez🙄🙄

Toplam 7 mesaj

ANKET
Yeni askerlik sistemini nasıl buldunuz?