Editörler : Mehmet Balci
06 Şubat 2019 14:37

mesutt.ozbk
Aday Memur
hocam atama mi mulakat mi ne demek tam anlamadim orasini ? böyle bir secim mi vardi ? varsa nerede yaziordu kacirmisim..ben ankara 9 kisilik uzman alimina basvurdum harita genel mud. birde yazili sinav hakkinda bilgisi olan var mi acaba ? hangi konulardan sorumlu olucaz listeye girersek , test mi acik uclu mu vs ..bilgisi olan yardimci olursa iyi olur
emrayz, 1 ay önce - Alıntıya git

Hocam ilanda herhangi bir yazılı sınavdan söz etmiyor. Uygulamalı sınav aşamasından sonra mülakat sınavı yapılacaktır diyo o da sözlü olacaktır muhtemelen.

07 Şubat 2019 01:53

emrayz
Aday Memur

Hocam ilanda herhangi bir yazılı sınavdan söz etmiyor. Uygulamalı sınav aşamasından sonra mülakat sınavı yapılacaktır diyo o da sözlü olacaktır muhtemelen.

mesutt.ozbk, 1 hafta önce - Alıntıya git
tesekkurler hocam cevap icin..basvuruma baktigimda durum olarak hala "degerlendiriliyor" yaziyor..bu normal bi durum mudur ? diyorum biseyleri yanlis mi girdim de ondan mi boyle yaziyor diyorum ! bu konu hakkinda bi bilginiz var mi ? sizin durum kisminda ne yazior mesela ?
07 Şubat 2019 08:30

osmanşah
Aday Memur
tesekkurler hocam cevap icin..basvuruma baktigimda durum olarak hala "degerlendiriliyor" yaziyor..bu normal bi durum mudur ? diyorum biseyleri yanlis mi girdim de ondan mi boyle yaziyor diyorum ! bu konu hakkinda bi bilginiz var mi ? sizin durum kisminda ne yazior mesela ?
emrayz, 1 hafta önce - Alıntıya git

hocam merak etmeyin normal bir durum tüm başvuranlarda şuan aynısı yazıyordur

07 Şubat 2019 14:51

atanamayn
Aday Memur

Bir de uygulama sınavı diyor onun hakkında bilgisi olan var mı?

08 Şubat 2019 12:40

lawislove
Aday Memur

Msb da memur maaşları ne kadar?

08 Şubat 2019 14:29

diloşcan
Aday Memur

ben diğer forumlarda uzman kadrolarında nakilin zor olduğunu okumuştum ama bence araştırın

08 Şubat 2019 21:30

mustafaates424
Marangoz Teknisyen başvurdum Diplomamı yükledim Ustalik belgemi nasıl yükleyeceğim.. yardımcı olurmusun.
11 Şubat 2019 16:52

Akin5234
Aday Memur
75 puan ile başvurduk hiç şansımız yok ama umut fakirin ekmeği
11 Şubat 2019 16:57

j-da
Aday Memur
Her iki alıma da başvuran var mı. Bir şey soracaktım da
13 Şubat 2019 17:19

Hkkzede

hangi bölümlere başvurdunuz arkadaşlar

13 Şubat 2019 17:29

merve.tekstil.müh.
Aday Memur
Her iki alıma da başvuran var mı. Bir şey soracaktım da
j-da, 5 gün önce - Alıntıya git
Ben başvurdum.
14 Şubat 2019 16:42

j-da
Aday Memur
Ben başvurdum.
merve.tekstil.müh., 3 gün önce - Alıntıya git
2.başvuruda herhangi bir bilgi girmeniz gerekmedi değil mi
14 Şubat 2019 18:59

merve.tekstil.müh.
Aday Memur
j-da, 2 gün önce - Alıntıya git
Yok hayır zaten hepsi otomatik olarak seçiliydi. Sadece branş kısmından uygun olanı seçtim.
15 Şubat 2019 13:02

diloşcan
Aday Memur

ankara uzmanlığı yazanlar kaç puanla yazdılar benim puanım düşük olduğu için soruyorum ona göre değiştireceğim de

15 Şubat 2019 17:06

mkksn
Aday Memur

ankara uzmanlığı yazanlar kaç puanla yazdılar benim puanım düşük olduğu için soruyorum ona göre değiştireceğim de

diloşcan, Dün - Alıntıya git
Ankara isg uzmanlığı 89.7 puanla tercih ettim.
15 Şubat 2019 17:54

merve.tekstil.müh.
Aday Memur
j-da, 2 gün önce - Alıntıya git
Şuan benim başvuru durumum da Memur alımı için başvuru tamamlandı yazıyor rica etsem siz de bakıp bilgi verir misiniz acaba benim başvurum da mı sorun oluştu
15 Şubat 2019 18:16

hatice güvennn
Memur
Şuan benim başvuru durumum da Memur alımı için başvuru tamamlandı yazıyor rica etsem siz de bakıp bilgi verir misiniz acaba benim başvurum da mı sorun oluştu
merve.tekstil.müh., 9 saat önce - Alıntıya git

Hocam bende de yazıyor başvuru süresi bitti ya ondan artık herkeste yazar hocam bır sıkıntı yok 18 mart sonrasında da belli olacakmış zaten liste hocam o süreye kadar da bu yazar hocam

15 Şubat 2019 18:18

fahridogdu
Aday Memur

eşkişehir msb harita mühendisi yazan var mı?

15 Şubat 2019 19:32

gündenkalan
Şef

eşkişehir msb harita mühendisi yazan var mı?

fahridogdu, 9 saat önce - Alıntıya git
Sonuçlar ne zaman açıklanacaktı?
15 Şubat 2019 19:37

merve.tekstil.müh.
Aday Memur

Hocam bende de yazıyor başvuru süresi bitti ya ondan artık herkeste yazar hocam bır sıkıntı yok 18 mart sonrasında da belli olacakmış zaten liste hocam o süreye kadar da bu yazar hocam

hatice güvennn, 9 saat önce - Alıntıya git
Ama ben MSB nin sözleşmeli personel alımı başvurusu da açıklanmadı onda değerlendiriliyor yazıyor da emin olamamıştım. Saolun bilgi için :)
Toplam 42 mesaj

ANKET
Kamu kurumlarının misafirhanelerinden rahatlıkla yararlanabiliyor musunuz?