Editörler : Mehmet Balci
15 Şubat 2019 20:12

yllmzg
Kapalı

Arkadaşlar ben başvurumu bulamıyorum sayfada, girebilen var mı sisteme? E devletten bakıyorum ama bulamadım

15 Şubat 2019 21:34

nesli2346
Aday Memur

Arkadaşlar ben başvurumu bulamıyorum sayfada, girebilen var mı sisteme? E devletten bakıyorum ama bulamadım

yllmzg, 2 ay önce - Alıntıya git
Hocam Personel temin msb gov adresini yazıp sayfada üst tarafta e devlet ile giriş var çıkıyor başvurumuz
20 Şubat 2019 12:48

hatice güvennn
Memur
Ama ben MSB nin sözleşmeli personel alımı başvurusu da açıklanmadı onda değerlendiriliyor yazıyor da emin olamamıştım. Saolun bilgi için :)
merve.tekstil.müh., 2 ay önce - Alıntıya git

rica ederim hocam :)

21 Şubat 2019 13:29

Zelis.91
Aday Memur

Arkadaşlar merhaba,

Msb nin harita genel müd. Lüğü Ankara?da olduğu için oraya atanan biri eş durumundan başka şehire gidebilir mi ?bu konuyla ilgili bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi aramadığım yer kalmadı kimsenin bilgisi yok msb personel başkanlığında ...

Candoit, 3 ay önce - Alıntıya git

Bende eşimi ankaraya çekmek için yazıyorum aslında ama eş durumu mazeret tayini bir defayamahsus yapılıyor da eşinizi sizin yanınıza verirler sizi çalıştıracakları kurumun denk pozisyonu. Yoksa diye biliyorum ben

21 Şubat 2019 20:47

miray.ayvazova
Aday Memur

Arkadaşlar msb mülakata çağırılacakları ne zaman açıklayacak, fikri olan var mı? Bakanlığın kendi sitesinde de personel temin adresinde de bilgi yok.

21 Şubat 2019 20:56

kram
Aday Memur

Arkadaşlar msb mülakata çağırılacakları ne zaman açıklayacak, fikri olan var mı? Bakanlığın kendi sitesinde de personel temin adresinde de bilgi yok.

miray.ayvazova, 2 ay önce - Alıntıya git

18 Mart 2019'dan sonra. 2018 Memur Alım Başvuru Kılavuzu'nda öyle yazıyor.

22 Şubat 2019 08:07

miray.ayvazova
Aday Memur

18 Mart 2019'dan sonra. 2018 Memur Alım Başvuru Kılavuzu'nda öyle yazıyor.

kram, 2 ay önce - Alıntıya git

Çok teşekkür ederim.

22 Şubat 2019 09:54

qazwsx4158
Aday Memur

sosyal medya/web uzman ilanına kimler kaç puanla başvurdu acaba? 78 puanla başvurdum ama mülakata kalamam galiba

Toplam 48 mesaj

ANKET
İmamoğlu'nun, 'tüm verileri kopyalayın' talimatını doğru buluyor musunuz?