Editörler : oto-danisman-expert
08 Ocak 2019 12:49   

Focus jetta

2015 üstü sedan focus mu yoksa 2012/2013 jetta mı iyi olur. Yakıt performans genel özellikler. Tavsiyeler için teşekkür ederim

09 Ocak 2019 14:49

ingilizceöğretmeni33
Şef

Megane dci.

09 Ocak 2019 16:23

karbon-14
Daire Başkanı

2015 üstü focus derim.

11 Ocak 2019 10:10

guldurmeBENİ
Şef

Aynı kararsızlığa düştüm 15 gün önce gittim aldım arabamı. Çok iyi araştırdım her detayı .

2016 Focus 1.5 dizel otomatik trendx .. En iyi tercihin olacaktır .

Her yönden jettadan iyi ancak yakıt performans diye belirtmişsin bir de.

300 tork turbo motorun gücünü focusa oturunca anlıyorsun..Gaz pedalına korkarak basıyorsun.

Yol tutuş onda. Hız onda . Mesele durmaksa fren sistemi muazzam. Konforu da çok iyi. Eski kasa focus kullanmış insanlar tersini düşünüyor genelde ama onlar hiç 2013 jettayla 2016 focusa oturmamış kulaktan duyma konuşuyor :)

Focusun 90 beygiri bile iyi ancak 120 beygir 300 tork olan kesinlikle pişman etmez.

11 Ocak 2019 10:15

guldurmeBENİ
Şef

Ayrıca audi a3 sedan alacakken focus aldım. Uzun yol yaptığımdan dolayı yokuşta bayılan ani hızlanmalarda beni cevapsız bırakan şanzıman sıkıntısı olan bir araba işimi görmez. Hız olacak konfor olacak. Araba güven verecek virajlarda savrulmayacak. direksiyon hissi iyi ve sürüş keyfi olacak . Az yakacak çok kaçacak :)) Arkana bile bakma al focusunu.

15 Ocak 2019 10:37

tanpol
Aday Memur

Ayrıca audi a3 sedan alacakken focus aldım. Uzun yol yaptığımdan dolayı yokuşta bayılan ani hızlanmalarda beni cevapsız bırakan şanzıman sıkıntısı olan bir araba işimi görmez. Hız olacak konfor olacak. Araba güven verecek virajlarda savrulmayacak. direksiyon hissi iyi ve sürüş keyfi olacak . Az yakacak çok kaçacak :)) Arkana bile bakma al focusunu.

guldurmeBENİ, 2 hafta önce - Alıntıya git
Teşekkür ederim giderek daha çok düşünüyorum focus :)
16 Ocak 2019 19:43

englishteacher12345
Şube Müdürü

Güldürmeyin insanı focus nerde az yakıyor. Az yakan araç alınacaksa megane dci ya da Octavia tdi motorlu az yakan ideal arabalardir bana göre.

17 Ocak 2019 10:49

guldurmeBENİ
Şef

Güldürmeyin insanı focus nerde az yakıyor. Az yakan araç alınacaksa megane dci ya da Octavia tdi motorlu az yakan ideal arabalardir bana göre.

englishteacher12345, 1 hafta önce - Alıntıya git

Otomatiği edc şanzuman meganın. Ayrıca az yakıyor dediğimiz performansa göre az yakıyor . Biz burada en az yakan arabayı konuşmuyoruz zaten .

Alınacak en ideal arabadan bahsediyoruz. Performans, konfor,teneke olmayışı, yakıt, yol tutuş, sürüş keyfi , süspansiyon her çiçekten bal alır gibi focus. Ani hızlanmalarda tepkisiz bırakmıyor. Megan otomatikte yokuş yukarı 1-2 ve 3. viteslerde kararsız kalırken ileri geri yaparken kafası karışırken focus yokuş yukarı yokuş aşağı iner gibi gidiyor.

Manuel seçeneklerine gelince yine bir megane bir focus edemez. Focus her çiçekten balını almış diye boşuna demiyorum.. Megane az yaksa ne olacak . Savrula savrula süzülürken ve dahi tümseklerden geçerken böbrek taşı döktürürken.

Toplam 7 mesaj

ANKET
Sizce, Ankara Büyükşehir Belediyesini, hangi aday kazanır?