Editörler : hopaliSafak Vaktii
08 Ocak 2019 14:48   

Güvenlik soruşturması
Arkadaşlar tahmini olarak kaç gün sürer güvenlik soruşturması? Ne zaman başlarız göreve acaba?
08 Ocak 2019 15:45

1stanbu1
Memur

2 aya yakın sürüyor hocam

08 Ocak 2019 15:53

okuloncesiegitimi
Şef
Benim memleketimde 2 hafta ile 1 ay arasında başlayanlar oldu
08 Ocak 2019 15:55

okuloncesiegitimi
Şef
Yani şöyle demek istedim; belgelerin teslim tarihi bittikten sonra 2 hafta ve 1 ay arasında başladılar. Belgeleri teslim için de 15 gün süre verilmişti
08 Ocak 2019 16:23

Miraçayy
Aday Memur

2 aya yakın sürüyor hocam

1stanbu1, 3 ay önce - Alıntıya git
İstanbul için dimi hocam ? O zaman martın sonunu falan geçicek gibi duruyor
08 Ocak 2019 16:28

Özgü123
Aday Memur
Benim memleketimde 2 hafta ile 1 ay arasında başlayanlar oldu
okuloncesiegitimi, 3 ay önce - Alıntıya git
Memleketiniz küçük bir il mi o yüzden mi bu kadar kısa sürdü acaba ?
08 Ocak 2019 16:28

Karzen
Aday Memur

Siz nerde oturuyorsınuz okuöncesieğitimi hocam?

08 Ocak 2019 16:32

okuloncesiegitimi
Şef
Benim memleketim Denizli arkadaşlar. Çok büyük bir şehir değil o yüzden. Daha küçük şehirlerde daha kısa sürer hatta
08 Ocak 2019 16:41

Özgü123
Aday Memur
Benim memleketim Denizli arkadaşlar. Çok büyük bir şehir değil o yüzden. Daha küçük şehirlerde daha kısa sürer hatta
2 hafta ila bir ay baya kısaymış gerçekten benim yaşadığım il denizliden daha küçük ama bakalım ne olacak
08 Ocak 2019 16:46

okuloncesiegitimi
Şef
2 hafta ila bir ay baya kısaymış gerçekten benim yaşadığım il denizliden daha küçük ama bakalım ne olacak
Özgü123, 3 ay önce - Alıntıya git
Hocam kendi ilinize ve atandığınız ile göre bile değişebiliyor bu süre. Atanılan il bazen dosyayı kaybediyor ya da geç haber veriyor bu tarz sorunlarla karşılaşanlar da görmüştüm. Dosya bakanlığa giderse çok daha uzun sürüyor zaten
08 Ocak 2019 17:15

Özgü123
Aday Memur
Hocam kendi ilinize ve atandığınız ile göre bile değişebiliyor bu süre. Atanılan il bazen dosyayı kaybediyor ya da geç haber veriyor bu tarz sorunlarla karşılaşanlar da görmüştüm. Dosya bakanlığa giderse çok daha uzun sürüyor zaten
Teşekkürler bekleyeceğiz artık
08 Ocak 2019 17:57

kadirx48
Aday Memur

bursada tahmini ne kadar sürer ve bu süreç nasıl işliyor 7 şubattan sonra mı başlıyor???

08 Ocak 2019 18:19

okuloncesiegitimi
Şef

bursada tahmini ne kadar sürer ve bu süreç nasıl işliyor 7 şubattan sonra mı başlıyor???

kadirx48, 3 ay önce - Alıntıya git
Hocam 7 şubatta atandığımız yerler belli olunca belli bir süre veriliyor evraklarımızı atandığımız il milli eğitime teslim ediyoruz. Ondan sonra soruşturma başlıyor. Bitince arayıp göreve başlayabilirsiniz diyorlar
08 Ocak 2019 18:42

MoonFighter
Şef

7 Şubat atama , 15 gün evrak teslim süreci, 22 Şubat eder. En iyi ve normal ihtimal Mart sonu nisan başı.bu 20 binlik büyük bir alım o yüzden süreç daha yavaş işler. Yaşadığı ile atananlar dışında durun büyük ihtimal böyle. Ve umarım seçimlerden etkilenmezsiniz

08 Ocak 2019 18:46

fayel
Kapalı

7 Şubat atama , 15 gün evrak teslim süreci, 22 Şubat eder. En iyi ve normal ihtimal Mart sonu nisan başı.bu 20 binlik büyük bir alım o yüzden süreç daha yavaş işler. Yaşadığı ile atananlar dışında durun büyük ihtimal böyle. Ve umarım seçimlerden etkilenmezsiniz

MoonFighter, 3 ay önce - Alıntıya git

seçimler ne alaka?

08 Ocak 2019 23:12

Ceyl37
Memur

MoonFighter, 3 ay önce - Alıntıya git

Katılıyorum her seçim dönemi aynı sorun oluyor

Dua edelim yeni egitim öğretim yılına kalmasın göreve başlamalar

Toplam 15 mesaj

ANKET
31 Mart seçimleri için yapılan 'Altı üstü bir yerel seçim, savaş değil!' şeklindeki değerlendirmeyi doğru buluyor musunuz?