Editörler : Mehmet Balci
«111213141516171819202122»
15 Şubat 2019 12:13

atestahsin500
Aday Memur
kardeş yanlışın olmasın mülakat öncesi formda sadece kendi kimlik ve kişisel bilgilerin , eğitim bilgilerin , iş tecrübelerin ve iş yeri referansın vardı . ailenle ilgili ise toplam kardeş sayın ailenizle beraber yaşama şıkkı vardı . diğer kurumlar güvenlik soruşturması için tüm aile bireylerinin kimlik bilgilerini açık adreslerini kimlik numaralarını ve isim soy isimini onların belirttiği formda yazardın . ama iski de ben böyle bir form yoktu daha doğrusu benmi görmedim acaba
kider, 1 yıl önce - Alıntıya git

Üzerinden zaman geçtiği için ben yanlış hatırladım pardon,sizin dediğiniz gibiydi.

15 Şubat 2019 13:42

violetter
Şube Müdürü

göreve başladıktan sonra soruşturma olmaz. göreve başlayabilmesi için soruşturma olur.

!!!

15 Şubat 2019 13:51

atestahsin500
Aday Memur

göreve başladıktan sonra soruşturma olmaz. göreve başlayabilmesi için soruşturma olur.

!!!

violetter, 1 yıl önce - Alıntıya git

Bildiğim örnek kurumlar var,evraklarını tamamlatıp işe başlatan ve bu süreçte soruşturma yapan.(Akib-Gaib)

15 Şubat 2019 13:58

violetter
Şube Müdürü

yo olabilir tabiki vardır. fakat bu "doğru" olduğunu göstermez. adamın sülalesinde bir fetöcü var diyelim ve dediğiniz gibi göreve başladı. e sonra atıldı falan. yani bu tarz olaylar başlamadan yalın bi şekilde çözülür işler renk değiştirmeden.

işe başlayabilme kriteri zaten "güvenlik soruşturması ve arşiv taramasından olumlu sonuçtur". o yüzden sanmıyorum o tarz farklı kurum örnekleriyle bir kaç kişinin alımıyla; 500 kişiye yakın alım yapan İSKİ gibi bir kurumun aynı tarzda eleman alacağını...

15 Şubat 2019 13:58

maivera
Memur

Bugün akşam açıklanır mı acaba? Başka bir mülakatım daha var malesef odaklanamıyorum çalışamıyorum. İSKİ olmazsa diğeride otomatikmen gidecek bu gidişle :(

Yakında derken 1 ay kastedilmiş olamaz değil mi maksimum 2 haftadır diye düşünüyorum

15 Şubat 2019 14:12

atestahsin500
Aday Memur

yo olabilir tabiki vardır. fakat bu "doğru" olduğunu göstermez. adamın sülalesinde bir fetöcü var diyelim ve dediğiniz gibi göreve başladı. e sonra atıldı falan. yani bu tarz olaylar başlamadan yalın bi şekilde çözülür işler renk değiştirmeden.

işe başlayabilme kriteri zaten "güvenlik soruşturması ve arşiv taramasından olumlu sonuçtur". o yüzden sanmıyorum o tarz farklı kurum örnekleriyle bir kaç kişinin alımıyla; 500 kişiye yakın alım yapan İSKİ gibi bir kurumun aynı tarzda eleman alacağını...

violetter, 1 yıl önce - Alıntıya git

İnanın hepimiz için hayırlı bir sonuç olsun istiyorum,umarım bir an önce açıklanır çünkü süre belirsizliği beni fena halde geriyor.

15 Şubat 2019 14:14

atestahsin500
Aday Memur

Bugün akşam açıklanır mı acaba? Başka bir mülakatım daha var malesef odaklanamıyorum çalışamıyorum. İSKİ olmazsa diğeride otomatikmen gidecek bu gidişle :(

Yakında derken 1 ay kastedilmiş olamaz değil mi maksimum 2 haftadır diye düşünüyorum

maivera, 1 yıl önce - Alıntıya git

Haklısınız,birçoğumuz benzer durumdayız,bu anlamda her şey sınıyor bizi galiba.

15 Şubat 2019 14:28

maivera
Memur

Haklısınız,birçoğumuz benzer durumdayız,bu anlamda her şey sınıyor bizi galiba.

atestahsin500, 1 yıl önce - Alıntıya git

Allah yardımcımız olsun, hepimiz için zor bi süreç Rabbim rızkımızı bize kolaylaştırsın, hayırlısı olsun inşaAllah..

15 Şubat 2019 14:37

atestahsin500
Aday Memur

Allah yardımcımız olsun, hepimiz için zor bi süreç Rabbim rızkımızı bize kolaylaştırsın, hayırlısı olsun inşaAllah..

İnşaallah...

15 Şubat 2019 14:51

Cgkhn
Aday Memur

eşin kardeşinin yargılaması devam eden davasının olması soruşturmayı etkiler mi?(fetö ya da pkk deği

15 Şubat 2019 14:55

ceko08
Aday Memur

eşin kardeşinin yargılaması devam eden davasının olması soruşturmayı etkiler mi?(fetö ya da pkk deği

Cgkhn, 1 yıl önce - Alıntıya git

sıkıntı yok

15 Şubat 2019 15:51

Dark.N
Kapalı

Bu mesaj 10'un üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir. Göster
15 Şubat 2019 16:09

maivera
Memur
1 aydan önce açıklanmasının imkanı yok. Ben de başka bir kurumda girdim ve 20 günü geçti hala bekliyoruz açıklanmasını mülakat sonuçlarının
Dark.N, 1 yıl önce - Alıntıya git

Hangi kurum hocam? Bahsettiginiz gibi kurumlar var açıklamasi 2 ayı bile bulan ama ben burası yerel idare olduğu için işlemlerin daha hızlı olabilecegini düşünüyorum merkezi yönetim değil nihayetinde işler daha hızlı yürür sanki.

15 Şubat 2019 17:52

Sv73410
Aday Memur

Hangi kurum hocam? Bahsettiginiz gibi kurumlar var açıklamasi 2 ayı bile bulan ama ben burası yerel idare olduğu için işlemlerin daha hızlı olabilecegini düşünüyorum merkezi yönetim değil nihayetinde işler daha hızlı yürür sanki.

Şunu dikkate alma trol o
15 Şubat 2019 18:00

alkangkn
Aday Memur
Bugün arayan oldu mu acaba net bilgi yok mudur
16 Şubat 2019 13:32

atestahsin500
Aday Memur
Bugün arayan oldu mu acaba net bilgi yok mudur
alkangkn, 1 yıl önce - Alıntıya git

22 Ocakta girmiştim mülakata,o zaman sorduğumda 1 ayı bulur demişlerdi.

16 Şubat 2019 13:37

Mitralyöz76
Aday Memur

22 Ocakta girmiştim mülakata,o zaman sorduğumda 1 ayı bulur demişlerdi.

atestahsin500, 1 yıl önce - Alıntıya git
bende dün aradım yakında açıklanacak diyen adam, değerlendirmeler devam ediyor diyerek profesyonelce "hadi len tereyağı " der gibi nazikçe görüşmeyi sonlandirdi :)
16 Şubat 2019 13:38

gltsry6
Aday Memur
bende dün aradım yakında açıklanacak diyen adam, değerlendirmeler devam ediyor diyerek profesyonelce "hadi len tereyağı " der gibi nazikçe görüşmeyi sonlandirdi :)
Mitralyöz76, 1 yıl önce - Alıntıya git

Ya benim anlamadığım değerlendirmeler nasıl devam ediyor. O kadar adayı nasıl akıllarında tutacaklar? Kimin neye nasıl cevap verdiğini falan? :G

16 Şubat 2019 13:46

atestahsin500
Aday Memur

Ya benim anlamadığım değerlendirmeler nasıl devam ediyor. O kadar adayı nasıl akıllarında tutacaklar? Kimin neye nasıl cevap verdiğini falan? :G

gltsry6, 1 yıl önce - Alıntıya git

Burada sanırım,en güçlü tez her bölümün mülakatı bittiğinde karar verilmesi.

16 Şubat 2019 14:10

zLkF11
Daire Başkanı

Yazık güzel ülkeme ne hale düşürdüler bu cennet ülkeyi. Genç dinamik delikanlıyken daha 20 sinde bitirdiler canım ülkemi. Bu ülke neleri atlattı bu rezilliği asla haketmedi.

Toplam 3580 mesaj
«111213141516171819202122»

ANKET
Çalıştığınız kamu kurumunda, dönüşümlü veya uzaktan çalışmaya geçildi mi?