Editörler : Mehmet Balci
«141142143144145146147148149150151152»
20 Ağustos 2019 10:42

dell2019
Aday Memur
Birilerinden söz almışsınız işe başlıyormuşsunuz heralde ? Bir de burada bilgi çıkmazsın diye takla açmışsınız resmen. Yok GV ler bitmedi falanlar filanlar. Kendiniz gibi haramzade birinden mi söz aldınız ! Torpil yaptıranlar da bu işe göz yumanlar da utanmadan hala alım adaletliymiş gibi davrananlar da Allah'ından bulsun inşallah.
tiger006, 1 ay önce - Alıntıya git

söz alacak bir durum yok her şey bittiğinde elbette işe başlanacak yoksa sana mı sormaları gerekirdi ? sen de artık kabullen bu durumu burada klavyeden millete sallayıp beddua etmeyi bırak

20 Ağustos 2019 10:49

trabzon37
Aday Memur
Birilerinden söz almışsınız işe başlıyormuşsunuz heralde ? Bir de burada bilgi çıkmazsın diye takla açmışsınız resmen. Yok GV ler bitmedi falanlar filanlar. Kendiniz gibi haramzade birinden mi söz aldınız ! Torpil yaptıranlar da bu işe göz yumanlar da utanmadan hala alım adaletliymiş gibi davrananlar da Allah'ından bulsun inşallah.

merak etmeyin bize gelen duyum sizi alana kadar mülakat tekrarlanacakmış. sizi memnun etmek için ince eleyip sık dokuyolarmış.

20 Ağustos 2019 10:55

tiger006
Memur

söz alacak bir durum yok her şey bittiğinde elbette işe başlanacak yoksa sana mı sormaları gerekirdi ? sen de artık kabullen bu durumu burada klavyeden millete sallayıp beddua etmeyi bırak

dell2019, 1 ay önce - Alıntıya git
Klavyeden sallamıyorum torpil yaptıranlara da sessiz kalanlara gayet içten beddua ediyorum. Üzerinizi neden alındınız acaba? Torpil yatıranlar hayatlarının her anlarında girdikleri hakkın bedelini öderler inşallah !
20 Ağustos 2019 10:59

tiger006
Memur

merak etmeyin bize gelen duyum sizi alana kadar mülakat tekrarlanacakmış. sizi memnun etmek için ince eleyip sık dokuyolarmış.

trabzon37, 1 ay önce - Alıntıya git
Ha ha ha çok komik. Sanki benim derdim beni almaları. Salak mısın sen arkadaşım? Benden yüksek puanlı adamları aldılar da benim sesim mi çıktı ? Mülakatta soruları bilememiş olsam kötü geçmiş olsa anlayacağım da yok öyle bir şey işte. Kaç aldığımız da neye göre puanlama yapıldığı da belli değil. Senin mülakatın belki de adildi. Onu Allah bilir. Ama benim mülakatım doğrultusunda söylediğim her şey doğru. İster İnan ister inanma. İçim rahat. Hakkım çalındı. Bunu biliyorum ve sırf bu yüzden bu sözleri yazarken hiç gocunmuyorum .
20 Ağustos 2019 11:24

Basmimar
Memur
Ha ha ha çok komik. Sanki benim derdim beni almaları. Salak mısın sen arkadaşım? Benden yüksek puanlı adamları aldılar da benim sesim mi çıktı ? Mülakatta soruları bilememiş olsam kötü geçmiş olsa anlayacağım da yok öyle bir şey işte. Kaç aldığımız da neye göre puanlama yapıldığı da belli değil. Senin mülakatın belki de adildi. Onu Allah bilir. Ama benim mülakatım doğrultusunda söylediğim her şey doğru. İster İnan ister inanma. İçim rahat. Hakkım çalındı. Bunu biliyorum ve sırf bu yüzden bu sözleri yazarken hiç gocunmuyorum .

Bir bahar akşamı rastladım size

Sevinçli bir telaş içindeydiniz

Derinden bakınca gözlerinize

Neden başınızı öne eğdiniz?

Hep aynı terenenni, aynı yalan dolanlar. Allah bilir mülakata bile girmedi :D

Yalandan kim ölmüş dimi?

20 Ağustos 2019 11:36

trabzon37
Aday Memur

yoo salak değilim. bu üslubuda size iade ediyorum.

cimere yazdım cevap yok, iskiyi arıyorum bilgi yok, polisler desen hiç oralı değiller 9 aydır bir işe girimle uğraşıyoruz mayıstan beri ise başlamak ile cebelleşiyoruz bakmamız gereken bir ev var bizim elimizden bir şey gelmiyor bu kadar adaletten bahsediyorsunuz iptal olacağınada bu kadar inanmışşınız demekki sağlam yerden kaynak alıyorsunuz. onlara bizim durumumuzuda sorsanıza 90+ almış, referans kısmına bölümü ile alakalı aynı meslek grubundaki hoca ve arkadaşlarını yazmış mülakatta 60 küsür puan almış kazanmış arkadaşlara yapılan bu haksızlık ne zaman son bulacak. ev kirası geçinmek var ama biz hala insanların keyfini bekliyoruz. iç işleri başlatacakmış galiba, aralık merkezide atananlar uçtu gitti, neredeyse temmuz merkezide atananlar bile başlayacak ama biz hala belirsizlik içinde bekliyoruz. güvendiklerinize bizim durumuda söyleyin asıl haksızlığa uğrayan siz değilsiniz biziz...

20 Ağustos 2019 12:05

tiger006
Memur

yoo salak değilim. bu üslubuda size iade ediyorum.

cimere yazdım cevap yok, iskiyi arıyorum bilgi yok, polisler desen hiç oralı değiller 9 aydır bir işe girimle uğraşıyoruz mayıstan beri ise başlamak ile cebelleşiyoruz bakmamız gereken bir ev var bizim elimizden bir şey gelmiyor bu kadar adaletten bahsediyorsunuz iptal olacağınada bu kadar inanmışşınız demekki sağlam yerden kaynak alıyorsunuz. onlara bizim durumumuzuda sorsanıza 90+ almış, referans kısmına bölümü ile alakalı aynı meslek grubundaki hoca ve arkadaşlarını yazmış mülakatta 60 küsür puan almış kazanmış arkadaşlara yapılan bu haksızlık ne zaman son bulacak. ev kirası geçinmek var ama biz hala insanların keyfini bekliyoruz. iç işleri başlatacakmış galiba, aralık merkezide atananlar uçtu gitti, neredeyse temmuz merkezide atananlar bile başlayacak ama biz hala belirsizlik içinde bekliyoruz. güvendiklerinize bizim durumuda söyleyin asıl haksızlığa uğrayan siz değilsiniz biziz...

trabzon37, 1 ay önce - Alıntıya git
Söylediğim sözü geri alıyorum çünkü ben de gerginim. Zor durumda iseniz bunu anlarım kolay bir şey değil. Bizim aramızdan da sizin gibi zor durumda olan çok kişi var ayrıca bir de hakkımızın yendiğini düşünüyoruz. Bunca sıkıntının arasında kendi yöneticilerimiz tarafından hakkımızın yendiği düşüncesini hazmetmek o kadar zor ki. Kendini üvey evlat gibi hissetmek halbuki üzerime düşeni yapmıştım KPSS den iyi bir puan almıştım mülakatım iyi geçmişti yine de anlayamadığım bir şekilde elendim ve benden düşük puanlılar alındı. hakkımızın yendiği düşüncesi ile baş etmeye çalışıyoruz hem de kendi ülkemizdeki yöneticiler tarafından. sizin durumunuz da zordur elbet. Ben de çok stresliyim kusura bakmayın kızgınlıkla söylediğim kelime için ama inanın bizler için de hiç kolay değil
20 Ağustos 2019 12:07

tiger006
Memur

Bir bahar akşamı rastladım size

Sevinçli bir telaş içindeydiniz

Derinden bakınca gözlerinize

Neden başınızı öne eğdiniz?

Hep aynı terenenni, aynı yalan dolanlar. Allah bilir mülakata bile girmedi :D

Yalandan kim ölmüş dimi?

Basmimar, 1 ay önce - Alıntıya git
Çok komiksin keşke sussan.
20 Ağustos 2019 14:49

ze191120
Aday Memur
alın bunu burdan.
20 Ağustos 2019 15:14

tiger006
Memur
alın bunu burdan.
ze191120, 1 ay önce - Alıntıya git
Çok beklersin.
20 Ağustos 2019 15:18

ze191120
Aday Memur
Çok beklersin.
boş yapma. hadi .
20 Ağustos 2019 23:35

Emmawatson
Kapalı

kaynak ?

unicorn351, 1 ay önce - Alıntıya git

Sana bilgiyi veren müdürün günahı ne? Bilgi edinmek hakkınızmışş...

20 Ağustos 2019 23:37

Emmawatson
Kapalı

Ne iptali. Sürece müdahale yetkisi Yok. Evet güzel haberi ben vereyim. Ağustos itibari ile güvenlikler bitti, iskiye teslim edildi. Teftiş kurulunda onaylandı bir hafta içinde telf ile çağıracaklar. Eylül?de iş başı yaptırılacak. Bu bilgiyi yazarak iyi mi yaptım bilmiyorum ama sonuçta Bilgi edinmek hakkınız. Hakkınızda hayırlı olsun . Bana da dua edin

romayı yakan adam, 1 ay önce - Alıntıya git
Bu mesaj 10'un üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir. Göster
21 Ağustos 2019 00:45

Emmawatson
Kapalı
21 Ağustos 2019 11:36

Emmawatson
Kapalı
21 Ağustos 2019 11:50

Basmimar
Memur

Bugün yine çıkar, az kaldı çağrılıyoruz inceleme bitti gibi şeyler söyler. Malûm sever kendini pohpohlatmayı algı kazmayı. Dua da kasıyor olabilir

Emmawatson, 1 ay önce - Alıntıya git

Bitmiş mi peki?

Son durum neymiş? Bildiğiniz şeyleri paylaşırsaniz sevinirim.

21 Ağustos 2019 11:55

Emmawatson
Kapalı

Bitmiş mi peki?

Son durum neymiş? Bildiğiniz şeyleri paylaşırsaniz sevinirim.

Basmimar, 1 ay önce - Alıntıya git
21 Ağustos 2019 11:59

Basmimar
Memur

Evet bitti teftiş kurulu kararını verdi itirazlar reddedildi. Haftaya imzaya çağırır diğer hafta iş başı yaparsınız.

Emmawatson, 1 ay önce - Alıntıya git

Hadi hayırlısı :)

Kaynak neresi peki hocam? Forumdakiler olmasa iyice bi haber kalacağız.

21 Ağustos 2019 14:59

obeytas
Aday Memur

Arkadaslar İstanbul il emniyet arsiv dosyalarini 17 haziranda almış olup arsiv arastirma sonuclarini 27 haziranda iskiye göndermistir.Güvenlik sorusturmasi konusunda talep var mi bilmiyorum

21 Ağustos 2019 15:04

surveymanangment2
Aday Memur

var

Toplam 3219 mesaj
«141142143144145146147148149150151152»

ANKET
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu başarılı buluyor musunuz?