Editörler : Mehmet Balci
«154155156157158159160161162163164165»
12 Eylül 2019 16:14

castillo
Memur
Bu mesaj 10'un üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir. Göster
12 Eylül 2019 16:54

haticebulut33
Aday Memur
12 Eylül 2019 16:56

haticebulut33
Aday Memur
12 Eylül 2019 17:35

Kerem Han Özdemir
Aday Memur

İleri zeka seviyesi demet akalın a benzetti yazı tipimi :))) eyvallah canım kardeşim

haticebulut33, 2 ay önce - Alıntıya git
Hava kapalı Ama akalım Arabaya bindim Hatice bulut
12 Eylül 2019 17:43

powerofdark
Memur

Koskoca İSKİ bir yıldır sakız oldu herkesin dilinde. Saçma sapan hareketler saçma sapan yorumlar.

İSKİ kim birbirine en sağlam laf sokuyor onu tespit edip Ona göre yeniden değerlendirme mi yapacak.

12 Eylül 2019 20:06

haticebulut33
Aday Memur
12 Eylül 2019 20:07

haticebulut33
Aday Memur
12 Eylül 2019 20:15

haticebulut33
Aday Memur

Koskoca İSKİ bir yıldır sakız oldu herkesin dilinde. Saçma sapan hareketler saçma sapan yorumlar.

İSKİ kim birbirine en sağlam laf sokuyor onu tespit edip Ona göre yeniden değerlendirme mi yapacak.

powerofdark, 2 ay önce - Alıntıya git

Sizde haklisiniz napalim doğru söyledik olmadı, ayrıntılı açıkladık olmadı ama suç ne kazandırılanlarda ne de bizde keşke ülke de herkese yetecek kadar iş imkanı olabilseydi kimsede yanlış şeyler yapmazdı. Vicdan merhamet insanlık bunları kaybetmemek gerek. Halkımı helal etmiyorum diyordum ediyorum artık hatta dua ediyorum Allah hidayet versin ,versinki yapılanın doğru olmadığını anlasın bazıları. Herkese hayatta başarılar ben derece yapıp aranacağım başka çarem kalmadı ;) Lütfen artık kimse kimseyi kırmasın herkes biliyor neyin ne olduğunu. İyi birşey yazsamda otomatiğe bağlamayın rica ediyorum. Bana laf atmayın bende kimseye cevap vermem o zaman . Allah a emanet herkes

12 Eylül 2019 20:19

haticebulut33
Aday Memur
12 Eylül 2019 20:37

powerofdark
Memur

Zir zır konuşup susmak en güzel cevaptır yazmak için nasıl bir kafa lazım ?

12 Eylül 2019 21:11

haticebulut33
Aday Memur
12 Eylül 2019 21:24

powerofdark
Memur

benim yorumuna cevap olarak yazmışsın. 3 tane üst üste yorum yazmışsın ardından. Herkese bir cevap yetiştirdiğin için ve kontrolünü yitirdiğin için neyi kime yazdığın anlaşılmıyor. Senin konularını da bilmem takip de etmem. Kim sana ne dedi ilgi alanım değil.

Bugün ilk defa bu başlıga kimsenin ismini vermede n genel bir yorum yaptım. Ama konuyu kendine çevirmeyi başardın bir şekilde ve şuan sana cevap yetiştiriyorum maalesef.

12 Eylül 2019 23:23

castillo
Memur

Haftaya cagrilmaniz icin dua edecegim arkadaslar insallah neticelenir artik saka bi tarafa allah sabir versin hepinize.

13 Eylül 2019 08:01

haticebulut33
Aday Memur

benim yorumuna cevap olarak yazmışsın. 3 tane üst üste yorum yazmışsın ardından. Herkese bir cevap yetiştirdiğin için ve kontrolünü yitirdiğin için neyi kime yazdığın anlaşılmıyor. Senin konularını da bilmem takip de etmem. Kim sana ne dedi ilgi alanım değil.

Bugün ilk defa bu başlıga kimsenin ismini vermede n genel bir yorum yaptım. Ama konuyu kendine çevirmeyi başardın bir şekilde ve şuan sana cevap yetiştiriyorum maalesef.

powerofdark, 2 ay önce - Alıntıya git

Bilgi sahibi değilseniz fikir sahibi de olmayınız neyi neden yazdığımı anlayan anlıyor.

13 Eylül 2019 08:25

impure mind
Aday Memur

Beklenen SMS ya da telefon inşallah bugün gelir. Cumanız mübarek olsun.

13 Eylül 2019 14:33

obeytas
Aday Memur
13 Eylül 2019 15:30

Basmimar
Memur

Arkadaşlar, iski insan kaynaklarını aradığımda güv soruşt dosyaların duyduğum kadarıyla geldiğini ve neden daha çağrılmadığımızı sorduğumda yetkili kişi kısık sesle ve sanki birseyler gizlercesine sürecin devam ettiğini konunun sadece soruşturmayla alakalı olmadığını söyledi

obeytas, 2 ay önce - Alıntıya git

Böyle bir şey söyleyecek İnsan Kaynakları personeli tanımadığım için üzgünüm :)

13 Eylül 2019 15:53

obeytas
Aday Memur

Beğenmiyosan git kendin ara

13 Eylül 2019 17:03

Field Engineer
Aday Memur

İyi akşamlar arkadaşlar, güvenlik soruşturmaları İSKİ'ye ulaştı kesin bilgi iki gün önce öğrendim. Bu arada bizim güvenlik soruşturmalarını Güvenlik Şube Müdürlükleri ya da İlçe Emniyet Müdürlükleri yapmadı onun için ilçe emniyetten sonuç alamamanız gayet normal. İl Emniyet Müdürlükleri tarafından yapıldı.

c.tek, 2 ay önce - Alıntıya git

Ne zaman çağıracaklari ile ilgili bilgiye ulaşabildiniz mi?

13 Eylül 2019 17:37

bimühendisss
Aday Memur

Arkadaşlar, iski insan kaynaklarını aradığımda güv soruşt dosyaların duyduğum kadarıyla geldiğini ve neden daha çağrılmadığımızı sorduğumda yetkili kişi kısık sesle ve sanki birseyler gizlercesine sürecin devam ettiğini konunun sadece soruşturmayla alakalı olmadığını söyledi

obeytas, 2 ay önce - Alıntıya git
hocam siz en azından ulaşabilmişsiniz ben aradığımda kimse açmıo hiç bişey anlamadm
Toplam 3580 mesaj
«154155156157158159160161162163164165»

ANKET
Okullardaki ara tatil uygulaması hakkında ne düşünüyorsunuz?