Editörler : Mehmet Balci
«156157158159160161162163164165166167»
17 Eylül 2019 12:09

Basmimar
Memur

haftaya kesinn, o hafta geçer, hafta mı dedim ekim ekim :D

akira009, 3 ay önce - Alıntıya git
Bu mesaj 10'un üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir. Göster
17 Eylül 2019 12:11

Basmimar
Memur
17 Eylül 2019 13:06

dogan3441
Memur

Onay bekleniyor ay sonuna kadar sürer muhtemelen başlayıp baslamayacaginiz. Eksilemeyin gerçek bilgi

haticebulut33, 3 ay önce - Alıntıya git

seni ilgilendirmiyor

17 Eylül 2019 13:45

powerofdark
Memur
17 Eylül 2019 14:41

powerofdark
Memur
17 Eylül 2019 19:30

bimühendisss
Aday Memur
bugün bilmediğim 212 alan koduyla bir numara aradı beni telefonu elime aldm acaba iskiden bi habermi die baya heycanlı bi şekilde açtım malesefki başka bişey içindi artık siz düşünün bu psikolojiyi birde bişey sormak istiyorum arkadaşlar mail ve posta yoluyla mı bilgilendirilecez sadece ayrıyetten telefonlada aranacakmıyız
17 Eylül 2019 19:38

hydrolics
Şef
17 Eylül 2019 19:41

bimühendisss
Aday Memur

Ne beklyordunuz?Torpilliler aranızda herkesin bedduasını aldılar bu sınavdan hayır gelir miydi?Müslümanım diyip haram yemeye çalışan güruh her saniye beddua ediyorum size ne dine mensub olduğunuzu sanıyorsanız Müslümanlık harici her türlü din olur diyeceğim ama o bile değil hiç bir ilahi dinde hak yemek yok.İnşallah dünya gözüyle yaptığınızı sandığınız şey ayağınıza dolanır.

hydrolics, 3 ay önce - Alıntıya git
inşallah sizde hayırlısıyla atanırsınızda bu kin ve nefretin ve ah almanın sizden başka kimseye zararının olmadığını farkedersiniz kendinizi çok yıpratıyorsunuz yazdıklarınızı okudukça dahada üzülüyorum durumunuza
17 Eylül 2019 20:03

powerofdark
Memur

Ne beklyordunuz?Torpilliler aranızda herkesin bedduasını aldılar bu sınavdan hayır gelir miydi?Müslümanım diyip haram yemeye çalışan güruh her saniye beddua ediyorum size ne dine mensub olduğunuzu sanıyorsanız Müslümanlık harici her türlü din olur diyeceğim ama o bile değil hiç bir ilahi dinde hak yemek yok.İnşallah dünya gözüyle yaptığınızı sandığınız şey ayağınıza dolanır.

Kazanmış olsan kendin için ne düşünecektin

17 Eylül 2019 20:19

hydrolics
Şef

Kazanmış olsan kendin için ne düşünecektin

powerofdark, 3 ay önce - Alıntıya git
17 Eylül 2019 20:40

bimühendisss
Aday Memur

Ben bu yazdıklarımı sınav açıklattırılmadan önce de söylüyordum ben dahil torpil yaptırıp hak yiyenin kul hakkı yediği konusunda mutabık olmalıyız Müslüman iseniz.İçim kara olduğu için ya da kin duyduğum için değil hakkımın yenilmesi konusunda rahatsızım ve içimden geleni de yazıyorum.Hakkımı yiyeni niye hayırlısı diyip sineye çekeyim?Bazılarınız hakkıyla girmiş olabilir ama çoğu kişi benim ne yazdığımı gayet iyi biliyor onlar alınabilir.İnsanların hayatlarıyla oynamayı seviyorsanız bir gün sizin de hayatınızla oynarlar öle bakakalırsınız.Fetöcüler bu ülkeye hırsızlığı hak yemeyi kanıksattırdılar resmen bu bu işin kanunu muamelesi görülüyor torpil bulsaydın sen bunları yazmazdın moduna giriyor birileri.Diyorum ki torpile listede dahi olsan ses çıkarmıyorsan bunda az da olsa senin de payın vardır."Bana dokunmayan" meselesi.Artık yeter hala iş peşinde olanlar var milleti kandırırsınız ama Allah görüyor.Milleti referansını arattırma çabasına girenler hala ne batakta olduğunu kendi görmüyor.Hiç bir ilahi dinde hak yemek helal değil artık hangi dine inanıyorsanız bize bir yazın hele haramzadeler.

hocam dediklerinizde gayet haklısınız haklı bir dava içindesinizde fakat sırf listede torpilliler var diyede hakkıyla kazanan insanlar ümitle ve heycanla bekliyorsa bu asla bizi suçlu yapmaz ve bence kazanamayanlar gibi alımın iptal olması için uğraşırsak bunu hiç bir mantık çevreside kabullenemez ben sırf başkası şerefsizlik yapmış diye alnımın teriyle gerek kpss puanımla gerekse mülakat puanımla kazanmış olduğum bu memuriyet hakkından vazgeçmem ve çok tabii olarak bir beklenti içine girerim haaa diyelimki alım iptal oldu ki zor görünüyor bende kaybeden arkadaşlar gibi hukiki sürecimi başlatırım
17 Eylül 2019 21:04

tiger006
Memur

Anlamıyorlar çünkü bunu kendilerine hak görüyorlar herkes torpil buluyor diye sineye çekiyorlar ve bu haksızlığı düzeltmek için elden hiçbir şey gelmiyor dua etmek dışında. Siyasiler suskun. Herkes bu düzene eyvallah çekiyor. O yüzden bizlere bunu bize yapanları da, buna aracı olanları da, bildiği halde buna sessiz kalanları da Allah'a havale etmekten başka çare kalmıyor. Susan da yapan kadar suçludur. Aldıkları ahın bedeli öyle ya da böyle çıkar. Allah ıslah etsin hepsini...Yaptıkları yanlarına kar kalmasın inşallah
17 Eylül 2019 21:51

ocannel
Aday Memur
Siyasetin yaptigi seyler yuzunden burada goruyorum insanlar birbirine dusman oluyor bu tur alimlar bastan merkezi yapilsa ust puanlilar gidecek ikinci alimda geri kalanlarda gidecek sorun kalmayacak kimse birbirini kirmiycak belki guzel dostluklar olacak sadece yazik ulkemiz adina nereye gdiyoruz böyle.İnsallah bu alim bir an once oyle veya boyle neticelenir ve daha bol alimlar yapilir .
17 Eylül 2019 22:25

unicorn351
Aday Memur

torpil yaptıran adam acaba aranacak mıyız diye forumda gezmez hocam hiç boşuna nefesni burada tüketme bence kaç ay oldu bunu hala idrak edemedin adam arkasına yaslanır bekler burası olmazsa başka yer olur diye. buralara girip acaba bir haber var mı diyen adamın torpille ne alakası olacak ya

18 Eylül 2019 09:18

S.san
Kapalı

Bugün ogündür belki?

18 Eylül 2019 09:44

S.san
Kapalı

İskiyi aradım bi gelişme yokmuş.

18 Eylül 2019 11:43

mahchercity
Aday Memur

Beyler buraya birşeyler yazıp şu saçma salak insanları toplamayın. Bu aptallara laf anlatılamaz. Yakında sms gelir ama bunların çeneleri bir ömür kapanmaz.

18 Eylül 2019 11:55

S.san
Kapalı

Beyler buraya birşeyler yazıp şu saçma salak insanları toplamayın. Bu aptallara laf anlatılamaz. Yakında sms gelir ama bunların çeneleri bir ömür kapanmaz.

mahchercity, 3 ay önce - Alıntıya git

Ne kadar yakında

18 Eylül 2019 12:10

obeytas
Aday Memur

Bir yıla yakındır süren bu mağduriyeti ve güv sorş bitmesine rağmen memurlar.net neden hala manşetine taşımıyor.Artık el atması gerekiyor

18 Eylül 2019 13:15

Kerem Han Özdemir
Aday Memur

Haftaya çağıracaklar... Hissediyorum :)

mahchercity, 3 ay önce - Alıntıya git
İnşallah hisleriniz sizi yanıltmaz Cuma günü bu iş biter
Toplam 3580 mesaj
«156157158159160161162163164165166167»

ANKET
İstanbul Büyükşehir Belediyesinin, KPSS puanı yerine mezuniyet notuyla personel almasını;