Editörler : Mehmet Balci
«162163164165166167168169170171172173»
26 Eylül 2019 11:21

dogan3441
Memur

herkes iyi kötü bilgi edindi. rahatladı, işine gücüne baktı. süreç bitti. bekleme aşamasına geçildi. Haziran ve sonrasında ''Kadir Hocam'' ''Kadir Hocam'' deyip kadiri mesaj yağmuruna tutanlar sürecin bittiğini öğrenince vay kadir böyle yaptı :))))))))))))))))))))))))

Kadir sizi gruba silah zoruyla sokmadı. Çıkıp gitseydiniz. Ama yoooookkkkkk, Bilgi geliyor ya takılalım burada, işimiz bitince söveriz.

3 kuruşluk karakter hareketi.

Bit pazarında kiloyla satılıyor bu karakterleri :)))))))))))))))))))))))))))))))))

Neyse uzatmaya gerek yok. Bakın keyfinize.

26 Eylül 2019 11:37

dogan3441
Memur
Bu mesaj 10'un üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir. Göster
26 Eylül 2019 11:47

powerofdark
Memur

herkes iyi kötü bilgi edindi. rahatladı, işine gücüne baktı. süreç bitti. bekleme aşamasına geçildi. Haziran ve sonrasında ''Kadir Hocam'' ''Kadir Hocam'' deyip kadiri mesaj yağmuruna tutanlar sürecin bittiğini öğrenince vay kadir böyle yaptı :))))))))))))))))))))))))

Kadir sizi gruba silah zoruyla sokmadı. Çıkıp gitseydiniz. Ama yoooookkkkkk, Bilgi geliyor ya takılalım burada, işimiz bitince söveriz.

3 kuruşluk karakter hareketi.

Bit pazarında kiloyla satılıyor bu karakterleri :)))))))))))))))))))))))))))))))))

Neyse uzatmaya gerek yok. Bakın keyfinize.

dogan3441, 3 ay önce - Alıntıya git

Yani normal hayatta sana iyiliği dokunan biri sana küfür de etse itin g..une sokmaya çalışsa sesini çıkarmazsin öyle mi.

Sen işe mi giriyorsun , mürid ya da köle olmaya mı.

Pardon hangi karakter bu ?

26 Eylül 2019 11:50

dogan3441
Memur

Yani normal hayatta sana iyiliği dokunan biri sana küfür de etse itin g..une sokmaya çalışsa sesini çıkarmazsin öyle mi.

powerofdark, 3 ay önce - Alıntıya git
26 Eylül 2019 11:53

powerofdark
Memur

kendine iyi bak. bi yere sokup çıkarıldıysan senin problemin.

dogan3441, 3 ay önce - Alıntıya git

Sen kabulleniyorsun durumu başkaları kabullenmiyor.

Karakterinden taviz veren sensin. Milletin karakterine laf edeceğine kendi izdirabinla başa çıkmaya çaliş

26 Eylül 2019 11:56

dogan3441
Memur

sesimi çıkarırım, mesela en basiti onunla iletişimi keserim. Menfaatim bitene kadar takılayım sonra söverim moduna GİRMEM!!!

yeterince açık yazmışımdır umarım.

26 Eylül 2019 11:58

dogan3441
Memur

Sen kabulleniyorsun durumu başkaları kabullenmiyor.

Karakterinden taviz veren sensin. Milletin karakterine laf edeceğine kendi izdirabinla başa çıkmaya çaliş

26 Eylül 2019 12:16

iDDuGGa
Aday Memur

165 sayfa oldu, ilk defa buraya bir şey yazıyorum...

26 Eylül 2019 12:17

iDDuGGa
Aday Memur

Allahım, kimlerle aynı kulvarda yarışmışım..!

26 Eylül 2019 12:19

iDDuGGa
Aday Memur

umarım sizlerle yüz yüze tanıştığım zaman çok daha güzel, çok daha nezih insanlar olduğunuzu görürüm

26 Eylül 2019 16:04

haticebulut33
Aday Memur

Bana mesleğimi öğretmek yerine kendi mesleğinde gelişmeye bakarsan senin için daha iyi olur zannımca kadir. Çalıştığım kurumsal fabrikada günde 3 kez yaptım iletkenlik sıcaklık ve ph analizlerini. Ve ayrıca tarım il müdürlüğü il kontrol laboratuvarında staj yaptım.! Okuduğum üniversite de oldukça eğitim anlamında kaliteli bir üni.ydi. Eğer merak salıp öğrenmek istiyorsan gel sana ders verebilirim ücretsiz. Suyun iletkenliğinin fazla olması metal iyonlarının şu içerisinde fazla olduğunu ve suyun kirli olduğunu gösterir net.!

26 Eylül 2019 16:08

haticebulut33
Aday Memur

Komisyon üyesi mubarek :))

26 Eylül 2019 17:48

dogan3441
Memur

6 yıldır arıtmada çalışıyorum. Ölçtüğün 3 - 5 parametre ile suyun kirli olduğuna karar verilmez. Ayrıca su kirli diye bir kavram yoktur. Yönetmelik ve belli başlı standartlarda belirtilen parametre değerleri vardır. Bu değerler ışığında yapilan analizler sonucu suya içme veya kullanma onayı verilir. İletkenlik değerini evine gelen arıtma pazarlamacilari da ölçer. Ve yuksek çıktığı anda senin gibi bu su kirli der :)))))))))))

İletkenlik değerinin çok düşük olduğu bir suda arsenik değeri sinir değerinin 10 katı olabilir. Bu yüzden sana tavsiyem gittiğin yerlerde böyle söyleme, bilen insanları üstüne güldürürsün

26 Eylül 2019 18:22

haticebulut33
Aday Memur

Peki söyle bakalım iletkenlik fazlaysa su da nasıl bir sorun var dersin ?

26 Eylül 2019 18:34

haticebulut33
Aday Memur

Su da kirlilik diye bir kavram yok mu ? Vay be !!! Aritma suyu ile kendini sınırlama ben icme suyu olarak verdim cevabi. Ukallalik yaparak kendini tatmin edersin bilgilerin yok diyemem ama benim bilgilerimde saglamdir. Dikkatleri üzerine çekmek için başkasını kullan kazanan listesinin bana gıcık olduğunu bilip üzerimden prim sağlamaya kalkma.! Kitaplar ve hocalarım iş deneyimim bana doğru öğretmiştir eminim bundan.! Ve Veridgim cevabı da komisyon doğru dedi hadi sana iyi günler.

26 Eylül 2019 18:40

dogan3441
Memur

Su da kirlilik diye bir kavram yok mu ? Vay be !!! Aritma suyu ile kendini sınırlama ben icme suyu olarak verdim cevabi. Ukallalik yaparak kendini tatmin edersin bilgilerin yok diyemem ama benim bilgilerimde saglamdir. Dikkatleri üzerine çekmek için başkasını kullan kazanan listesinin bana gıcık olduğunu bilip üzerimden prim sağlamaya kalkma.! Kitaplar ve hocalarım iş deneyimim bana doğru öğretmiştir eminim bundan.! Ve Veridgim cevabı da komisyon doğru dedi hadi sana iyi günler.

haticebulut33, 3 ay önce - Alıntıya git

su kirliliği başka şey suya kirli demek başka şey. ikisini çorba edersen sonuç çıkmaz. hatice ben biliyorum tarzları hoş değil, gerçekten bilen biri gelir seni böyle bozar geçer, komisyon seninle uğraşmak istemediği için de söylediklerine doğrudur demiş olabilir. neyse ya kime anlatıyorum kal sağlıcakla...

26 Eylül 2019 22:29

nebilpacno
Aday Memur

istanbulda olan arkadaşlar bi küçük grup kurup cuma günü iski ye mi gitsek, yüz yüze görüşüp süreç hakkında bilgi alabiliriz.

nebilpacno, 3 ay önce - Alıntıya git

bunu yazdım ya biri özel mesajdan iski ender mağazaları yazmış hiç bişe anlamadım ne bu şifremi ? ayrıca yine tekrarlıyorum pazartesi günü istanbulda olanlr gelin 3 5 kişi gidelim görüşelim

26 Eylül 2019 22:58

haticebulut33
Aday Memur

Cahilde eksik olan akıl değildir o kurnazdır eksik olan ahlaktır.!

26 Eylül 2019 23:08

Kerem Han Özdemir
Aday Memur

Cahilde eksik olan akıl değildir o kurnazdır eksik olan ahlaktır.!

haticebulut33, 3 ay önce - Alıntıya git
Hatice Bulut hanımefendi, bırakın kurnazı tilkiyi de bizim iş nolur?
26 Eylül 2019 23:53

dogan3441
Memur

Sen ne söylersen söyle, söylediğin, karşındakinin anladığı kadardır.?

Mevlana Celaleddin Rumi

Toplam 3580 mesaj
«162163164165166167168169170171172173»

ANKET
Milletvekillerinin, araçlarına çakar takmalarını doğru buluyor musunuz?