Editörler : Mehmet Balci
«164165166167168169170171172173174175»
27 Eylül 2019 18:38

powerofdark
Memur

Arkadaslar, pazartesi günü İski müdürü ile iletişime girdik. Bize söylenen, alımlar olacak, güvenlik soruşturmaları gelir gelmez olumlu sonuçlananlar çağrılacak. Biraz sabır, dedi.

obeytas, 2 ay önce - Alıntıya git

Pazartesi aldığınız bilgiyi niye şu dakika paylaştınız öğrenebilir miyiz mahsuru yoksa

27 Eylül 2019 18:47

obeytas
Aday Memur

Arkadaslar, pazartesi günü aldığım bilgiyi ztn bazı arkadaşlarla paylaştım. Onlar bilir beni. Fakat daha önce formda vermiş olduğum bilgiden dolayı hoş olmayan yorumlarda aldım. Böyle yapmayalım. Gerçekleşmeyecek bilgileri vermeyelim. Kimse kimseyede hakaret etmesin.

27 Eylül 2019 18:48

clipperking
Aday Memur

Ekrem İmamoğlu göreve geleli 4 ay oldu iptal edecek olsa şimdiye kadar ederdi.

S.san, 2 ay önce - Alıntıya git

İptal etmez. Edemez. Ama böyle sürümcemede bırakabilir işte istediği kadar. Genel müdür de atandı, alım izni de çıktı. Ama hala bekliyoruz. Alacak kurum hemen alır zaten. Almayacaksa bahane bol. Burası İstanbul. 16 milyon insan var burda. Derdi tasası hep olur, olacak. Yani kısacası almak isteyene engel yok, istemeyene de bahane çok.

27 Eylül 2019 19:36

Field Engineer
Aday Memur

İptal etmez. Edemez. Ama böyle sürümcemede bırakabilir işte istediği kadar. Genel müdür de atandı, alım izni de çıktı. Ama hala bekliyoruz. Alacak kurum hemen alır zaten. Almayacaksa bahane bol. Burası İstanbul. 16 milyon insan var burda. Derdi tasası hep olur, olacak. Yani kısacası almak isteyene engel yok, istemeyene de bahane çok.

clipperking, 2 ay önce - Alıntıya git

Istedigi kadar sürüncemede bırakamaz. Geçenlerde memurlar.nette çıkan habere göre, başka bir kuruma girmeye hak kazanıp uzun süre baslatilmayan birisi Kamu Denetçiliği Kurumu vasıtasıyla kısa bir süre sonra işe başlatıldı.

27 Eylül 2019 19:46

impure mind
Aday Memur

Troller kimden ne kadar ücret alıyorsunuz?

27 Eylül 2019 19:56

clipperking
Aday Memur

Istedigi kadar sürüncemede bırakamaz. Geçenlerde memurlar.nette çıkan habere göre, başka bir kuruma girmeye hak kazanıp uzun süre baslatilmayan birisi Kamu Denetçiliği Kurumu vasıtasıyla kısa bir süre sonra işe başlatıldı.

Field Engineer, 2 ay önce - Alıntıya git

Tabi umarım bir an önce başlarız. Hepimizin temennisi bu. Ancak realist olmak gerekirse bu süreç böyle belirsiz olarak uzayacak gibi. Burada mesele zaten alımın hiçbir zaman olmamasından ziyade bizi bezdirecek kadar uzaması. Dediğin kurum belki işe yarar. Ama iş oraya kaldıysa biz daha da çok bekleyeceğiz demektir:)

27 Eylül 2019 20:24

insmüh49
Aday Memur

kararlarının yaptırımı yok tavsiye niteliğinde. yüzde 70 uyulmuş kararlarına ama başvurması kolay ne kadar çok insan başvurursa o kadar iyi. herkes 5 dakikasını ayırıp başvurabilir
27 Eylül 2019 20:45

Field Engineer
Aday Memur
kararlarının yaptırımı yok tavsiye niteliğinde. yüzde 70 uyulmuş kararlarına ama başvurması kolay ne kadar çok insan başvurursa o kadar iyi. herkes 5 dakikasını ayırıp başvurabilir
insmüh49, 2 ay önce - Alıntıya git

Doğrudur, ama şahsen ben işin o kadar uzayacağını düşünmüyorum. 2020 Mayıs ayında, 2019 iski faaliyet raporu iski genel kurulunda(Istanbul Buyuksehir Belediye Meclisi) görüşülecek ve yil sonuna kadar ise baslayamazsak personelin işe başlatılması bu faaliyet raporuna giremez. Bundan dolayı çok uzamadan işe başlayacağımız fikrindeyim.

27 Eylül 2019 20:57

gizemtrb
Aday Memur
sözlünüz niye bıraya yazmadıda siz yazıosunuz ve bizi okadar düşünüyosunuzki duyar duymaz yazıosunuz pek inandırıcı gelmedi kusura bakmayın
bimühendisss, 2 ay önce - Alıntıya git
İnanmak zorunda değilsiniz
27 Eylül 2019 21:02

gizemtrb
Aday Memur
Arkadaşlar herkes yorumlarımı eksilemiş sanki ben kötü bir şey söylemişim gibi. Çıkan söylentilere inanmadığımı ben de dile getirdim ancak kazandığınız hakkı neden elde etmeye çalışmıyorsunuz buna şaşırıyorum. Ben öğretmenim ve öğretmenler olarak hergün atama etkinliği yapıyoruz. Keşke onu bunu eksileyene kadar bir olup kendi hakkınızı arayabilseniz...
27 Eylül 2019 21:08

bimühendisss
Aday Memur
Arkadaşlar herkes yorumlarımı eksilemiş sanki ben kötü bir şey söylemişim gibi. Çıkan söylentilere inanmadığımı ben de dile getirdim ancak kazandığınız hakkı neden elde etmeye çalışmıyorsunuz buna şaşırıyorum. Ben öğretmenim ve öğretmenler olarak hergün atama etkinliği yapıyoruz. Keşke onu bunu eksileyene kadar bir olup kendi hakkınızı arayabilseniz...
gizemtrb, 2 ay önce - Alıntıya git
hocam çok şükür hepimiz aklında başında insanlarız size tavsiyem forumun bu kısmıyla değil öğretmenlerin olduğu kısmıyla ilgilenmeniz bizi bukadar çok düşündüğünüz için teşekkürler
27 Eylül 2019 21:11

nebilpacno
Aday Memur
İnanmak zorunda değilsiniz

inanan yok zaten hadi sen git sözlün gelsin

27 Eylül 2019 21:12

gizemtrb
Aday Memur
hocam çok şükür hepimiz aklında başında insanlarız size tavsiyem forumun bu kısmıyla değil öğretmenlerin olduğu kısmıyla ilgilenmeniz bizi bukadar çok düşündüğünüz için teşekkürler
bimühendisss, 2 ay önce - Alıntıya git
Sizin için uğraşmıyorum nişanlanacağız ve evleneceğiz hayatımız bu işlere bağlı bizim. Ayrıca İstediğim foruma da istediğim yorumu yazarım sizi alakadar etmez
27 Eylül 2019 21:14

bimühendisss
Aday Memur
Sizin için uğraşmıyorum nişanlanacağız ve evleneceğiz hayatımız bu işlere bağlı bizim. Ayrıca İstediğim foruma da istediğim yorumu yazarım sizi alakadar etmez
ozaman şunu söyleyebilirim kendi ayağınıza sıkıyorsunuz yanlış bir yoldasınız yaptığınız yorumlar süreci destekleyici değil kesinlikle farkına varın istedim
27 Eylül 2019 21:40

insmüh49
Aday Memur

Doğrudur, ama şahsen ben işin o kadar uzayacağını düşünmüyorum. 2020 Mayıs ayında, 2019 iski faaliyet raporu iski genel kurulunda(Istanbul Buyuksehir Belediye Meclisi) görüşülecek ve yil sonuna kadar ise baslayamazsak personelin işe başlatılması bu faaliyet raporuna giremez. Bundan dolayı çok uzamadan işe başlayacağımız fikrindeyim.

hocam kasımda iski genel kurulu var belediye meclisinde belki orada bir şey çıkar
27 Eylül 2019 21:43

MeyraSü
Aday Memur

Şimdi ne yapacaz karar verebildiniz mi?

27 Eylül 2019 21:45

powerofdark
Memur

Sözlünüzün adını soyadını söyleyin. Kazananlar belli zaten. O zaman inanalim dediğinize.

27 Eylül 2019 21:50

Field Engineer
Aday Memur
hocam kasımda iski genel kurulu var belediye meclisinde belki orada bir şey çıkar
insmüh49, 2 ay önce - Alıntıya git

Mayıs ayında değil mi? Eğer Kasım da ise şahsi fikrim süreç Kasım ayından önce tamamlanacaktır.

27 Eylül 2019 21:56

insmüh49
Aday Memur

Mayıs ayında değil mi? Eğer Kasım da ise şahsi fikrim süreç Kasım ayından önce tamamlanacaktır.

yılda iki defa bence yapmamız gereken o zmna kadar ulaşabileceğimiz kadar her kesimden meclis üyelerine ulaşıp bu konuyu dile getirmelerini sağlamak
27 Eylül 2019 22:16

gizemtrb
Aday Memur

Sözlünüzün adını soyadını söyleyin. Kazananlar belli zaten. O zaman inanalim dediğinize.

powerofdark, 2 ay önce - Alıntıya git
İlker Burak Çavuş. Kendisi de inş müh wp grubundan yazıyor zaten
Toplam 3580 mesaj
«164165166167168169170171172173174175»

ANKET
Okullardaki ara tatil uygulaması hakkında ne düşünüyorsunuz?