Editörler : Mehmet Balci
«167168169170171172173174175176177178179
30 Eylül 2019 08:45

İkyiky
Aday Memur

Arkadaşlar yarın bir ilçenin iski genel müdürü ile görüşeceğim bu kadar bilgi varken ne kadar inandırıcı olur ama ne dediyse size aynen aktaracağım buna şüpheniz olmasın.

S.san, 2 ay önce - Alıntıya git

allah razı olsun

30 Eylül 2019 08:51

Basmimar
Memur

İstanbul da değilim yazmış..

powerofdark, 2 ay önce - Alıntıya git

Bugün ya da yarın olmayabilir tabi de sürekli bu çağrıyı yapmak ve akıl vermek ne kadar doğru?

Elini taşın altına koyma, birileri gitsin yapsın etsin.

Yapana edene de sövün sonra, yalancı diye.

En başta dediğim gibi, işte deve işte hendek.

İlçe şube müdürü mü? :) Allah razı olsun.

30 Eylül 2019 08:52

Basmimar
Memur

İlçe Şube Müdürü olmasın o güzel kardeşim?

İlçe İski Genel Müdürü nasıl oluyor?

30 Eylül 2019 09:45

dogan3441
Memur

Sen neyi takip ediyorsun buradan.

Milletten laf yemek hoşuna mı gidiyor sürekli.

Eksik yalan yanlış bilgilerin insanlar üzerindeki etkisini takip ediyorum. :))))))))))))))))))))))))))))

30 Eylül 2019 10:06

powerofdark
Memur

Bugün ya da yarın olmayabilir tabi de sürekli bu çağrıyı yapmak ve akıl vermek ne kadar doğru?

Elini taşın altına koyma, birileri gitsin yapsın etsin.

Yapana edene de sövün sonra, yalancı diye.

En başta dediğim gibi, işte deve işte hendek.

İlçe şube müdürü mü? :) Allah razı olsun.

Basmimar, 2 ay önce - Alıntıya git

Benim ilçe şube müdürü yazmama gülüyorsun.

Ne ilçe şube müdürü tarzında.

Bayan arkadaşa da ilçe şube müdürü olmasın o diyorsun.

Büyük ihtimalle bana yazarken bilmiyordun sen de doğrusunu. Sonradan öğrendin.

Demem o ki her şeyi biz biliyoruz havasından vazgeçin. Komik duruma düşüyorsunuz sonra.

30 Eylül 2019 10:11

S.san
Kapalı

İlçe Şube Müdürü olmasın o güzel kardeşim?

İlçe İski Genel Müdürü nasıl oluyor?

Onu düzelttin yanlış yazdım.

30 Eylül 2019 10:13

MeyraSü
Aday Memur

Basmimar burada millete laf atmak elini taşın altına koymak mı oluyor? Önceki mesajları okuduysan cimsre açık kapıa iskiye memurlar.nete her yere yazdığımı söylediğimi de okumuşsundur, yok sende gel beraber gidelim diyorsan gelirim ama önce edep!

30 Eylül 2019 10:16

Basmimar
Memur

Demem o ki her şeyi biz biliyoruz havasından vazgeçin. Komik duruma düşüyorsunuz sonra.

Kamuda çalışan biri olarak İlçelerde bulunanlarin ne olduğunu, ilde bulunan hiyerarşik amirin kim olduğunu, Daire Başkanlarınin kim ve görevlerinin ne olduklarını, Genel Müdürün bir kurumda ne anlam ifade ettiğini bilecek yetideyim.

O arkadaşa yazarken tekrar etmemin sebebi, onun yanlış ifade ettiğini anlamasiydi.

Ama senin konuşma tarzından henüz okuldan mezun olmuş ya da toy olduğunu anladım kardeşim.

Zaman ile her şey öğreniliyor, farkedersin.

30 Eylül 2019 10:17

Basmimar
Memur

İki cevabı aynı alintiya yazdığım için oluştu o durum.

30 Eylül 2019 10:24

Basmimar
Memur

Basmimar burada millete laf atmak elini taşın altına koymak mı oluyor? Önceki mesajları okuduysan cimsre açık kapıa iskiye memurlar.nete her yere yazdığımı söylediğimi de okumuşsundur, yok sende gel beraber gidelim diyorsan gelirim ama önce edep!

MeyraSü, 2 ay önce - Alıntıya git

Hanımefendi ya da Beyefendi çoğumuz dahil, gerek sosyal medyada gerekse cimer bimer viber vs şeyler ile zaten defalarca kez sorular sorduk.

Devlet kurumlarının bu tür şeylere yüzeysel verdikleri cevaplar ile hiçbir şeyin değişmedigini herkes gördü. Açıklamalar, soruşturma süreci devam ediyor vs vs vb vb. Bu mu elini taşın altına koymaktan anladığiniz? Eğer buysa kendinizle çalışıyorsunuz, bu durumda İSKİye gitmekten veya yetkililer ile görüşmekten bahsetmezdiniz. Ama 1 haftadır çağrı yapıyorsunuz, sonra da ben İstanbul'da değilim diyorsunuz. Ee ben de değilim ama kalktım yıllık izin aldım, gittim!

Bu 400 küsur kişi içerisinde sürekli kendisi ve bizler için çalışan insanlar da var yok değil. Ama kıymetleri biliniyor mu? Bilindi mi? Hayır.

Şimdi kalkin siz de gidin, buradan klavyelerde gece gunduz laf yetistireceginize.

30 Eylül 2019 11:47

powerofdark
Memur

Hanımefendi ya da Beyefendi çoğumuz dahil, gerek sosyal medyada gerekse cimer bimer viber vs şeyler ile zaten defalarca kez sorular sorduk.

Devlet kurumlarının bu tür şeylere yüzeysel verdikleri cevaplar ile hiçbir şeyin değişmedigini herkes gördü. Açıklamalar, soruşturma süreci devam ediyor vs vs vb vb. Bu mu elini taşın altına koymaktan anladığiniz? Eğer buysa kendinizle çalışıyorsunuz, bu durumda İSKİye gitmekten veya yetkililer ile görüşmekten bahsetmezdiniz. Ama 1 haftadır çağrı yapıyorsunuz, sonra da ben İstanbul'da değilim diyorsunuz. Ee ben de değilim ama kalktım yıllık izin aldım, gittim!

Bu 400 küsur kişi içerisinde sürekli kendisi ve bizler için çalışan insanlar da var yok değil. Ama kıymetleri biliniyor mu? Bilindi mi? Hayır.

Şimdi kalkin siz de gidin, buradan klavyelerde gece gunduz laf yetistireceginize.

Ne öğrendiniz peki gidip. Laf yetiştirmek yerine ne bilgi edindiniz onu paylaşın o halde

30 Eylül 2019 11:56

Basmimar
Memur

Ne öğrendiniz peki gidip. Laf yetiştirmek yerine ne bilgi edindiniz onu paylaşın o halde

Bizlere ulaşan son bilgi, iki dudağın arasındaki ''Tamam'' onayının beklendiği yönündedir.

Bu onayı hızlandırabilecek, kadri yetecek olan varsa gidip görüşebilir, laf yetiştirmek yerine ;)

30 Eylül 2019 12:10

powerofdark
Memur

Bizlere ulaşan son bilgi, iki dudağın arasındaki ''Tamam'' onayının beklendiği yönündedir.

Bu onayı hızlandırabilecek, kadri yetecek olan varsa gidip görüşebilir, laf yetiştirmek yerine ;)

Kimin dudakları arasındaymış

30 Eylül 2019 12:15

Basmimar
Memur

Kimin dudakları arasındaymış

Sana mülakat girdiğinde İSKİ yönetim şeması ile ilgili herhangi bir şey soruldu mu?

İSKİ hakkında en ufak bilgi edinmişsen Kasım 2018'den bu yana, o zaman bunu tahmin edememek içten bile değil.

Yoksa sen kazanamayıp da buraya goy goy yapmaya gelenlerden miydin? İptal olsun diye mahkemeye verenlerden miydin?

Bak küçük kardeşim, Einstein diyor ki: '' İnsanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan belli olur.''

Sormayın artık şöyle sorular. Kimin dudağı vs. vs.

Megan Fox'un değil herhalde. Emin ol senin dışında ortalama zekası olan herkes anlamıştır.

30 Eylül 2019 12:19

powerofdark
Memur

Sana mülakat girdiğinde İSKİ yönetim şeması ile ilgili herhangi bir şey soruldu mu?

İSKİ hakkında en ufak bilgi edinmişsen Kasım 2018'den bu yana, o zaman bunu tahmin edememek içten bile değil.

Yoksa sen kazanamayıp da buraya goy goy yapmaya gelenlerden miydin? İptal olsun diye mahkemeye verenlerden miydin?

Bak küçük kardeşim, Einstein diyor ki: '' İnsanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan belli olur.''

Sormayın artık şöyle sorular. Kimin dudağı vs. vs.

Megan Fox'un değil herhalde. Emin ol senin dışında ortalama zekası olan herkes anlamıştır.

Kendini bu kadar yoracagina Ekrem İmamoğlu de geç.

Ben esprisine sormuştum. Sen de maşallah güzel kullanıyorsun fırsatları.

30 Eylül 2019 13:06

S.san
Kapalı

Şube müdürü gelişme yok dedi. İptalin adı bile geçmedi iptal gündemde olsa söylerdi net bi haber değil ama elimdeki bu

30 Eylül 2019 13:12

Myfulka
Aday Memur

Şube müdürü gelişme yok dedi. İptalin adı bile geçmedi iptal gündemde olsa söylerdi net bi haber değil ama elimdeki bu

Hayret ediyorum buradaki millete bide eksiliyorlar. Sizin amacınız ne abicim, iptal edilmesini mi istiyorsunuz? Açık açık söyleyin bakın.

30 Eylül 2019 13:22

Basmimar
Memur

Yüreğinize sağlık kardeşim.

30 Eylül 2019 13:47

S.san
Kapalı

Yüreğinize sağlık kardeşim.

Eyvallah sağolasın..

30 Eylül 2019 14:04

powerofdark
Memur

Her ilçeye yani şubeye memur alınacaktı sanırım.

Kendi şubesine gelecek olanlar iptal edildi mi edilmedi mi en azından onun bilgisini almıştır.

İptal edildi veya edilecek ise mutlaka bilgisi gitmiştir kendisine.burdan anlaşılır alımın iptal olup olmadığı.

Toplam 3580 mesaj
«167168169170171172173174175176177178179

ANKET
Milletvekillerinin, araçlarına çakar takmalarını doğru buluyor musunuz?