Editörler : Mehmet Balci
«167168169170171172173174175176177178179
01 Ekim 2019 13:57

biruyevarmis
Yasaklı

Boş havlayan it, aslan görünce kuyruğunu bı tarafına sokarmis.

Sen de o misal, verecek cevap bulamayınca lay lay lom na na na.

Adam zannedip adama yazar gibi yazdık biz de. Madam olduğunu bilseydik ona göre tavır takinirdik. Neyse geç olsun güç olmasın, senin gibisiyle muhatap olunmaz onu anladık, yüzüne tukurulse gülersin.

Bu arada çocuk vb. hitabet ettiklerine dikkat et olur mu? Karşılaşınca abi demeyesin kurumda.

Basmimar, 10 ay önce - Alıntıya git

Yazmamaya söz vermiştim ama kefareti ne ise ödeyeceğim inşaAllah.

Kardeşim ben Büşra. Yaşım 25.

O kuruma gitmek nasip olursa istersen yaşın 50 olsun, şu dünyanın padişahı ol benden abi kelimesi duymayacaksın. Herkes haddini bilsin.

01 Ekim 2019 14:15

gmgm1999
Memur

Yazmamaya söz vermiştim ama kefareti ne ise ödeyeceğim inşaAllah.

Kardeşim ben Büşra. Yaşım 25.

O kuruma gitmek nasip olursa istersen yaşın 50 olsun, şu dünyanın padişahı ol benden abi kelimesi duymayacaksın. Herkes haddini bilsin.

biruyevarmis, 10 ay önce - Alıntıya git

Herkese hak ettiği muameleyi ve hak ettiği tabiri vermek lazım kardeşim çok haklısın. Köpekli möpekli örnekler vermiş. Bi tane de benden olsun o zaman. ''Havlayan köpek ısırmaz.'' Benim hakaretli ve ifiralı paylaşımlarım oldugunu iddia ederek ve listeye girenleri kıskandıgımı iddia ederek güvenlik soruşturmamı da tehlikeye sokmaya çalışıyordu ama vekil Allah bin şükür. Güvenlik soruşturmam tam 17 iş gününde bitti. Ekim 15 te de 2. maaşımı alıyorum darısı tüm hak edenlere. İskiyi bekleyenlere demiyorum dikkat edin HAK EDENLERE. Bu ülkenin hala vicdanen yaşayan hakimleri mevcut ve hakedenin hakkını verecekler inanıyorum. Sonuçlar değişse bile atandıgım kurumu bırakmayacagım sundugu fırsatlardan dolayı ve KPSS sırası benden sonra olan arkadaşım girsin diye mücadelem sonuna kadar devam edecek.

01 Ekim 2019 14:18

biruyevarmis
Yasaklı

Ne o kişi umurumda ne de diğeri.

Yalnızca size bu tepki. Daha fazla muhatap olmaya gerek yok. Başka bir diyeceğiniz olursa İski?de görüşmek üzere..

01 Ekim 2019 14:19

Basmimar
Memur

Herkese hak ettiği muameleyi ve hak ettiği tabiri vermek lazım kardeşim çok haklısın. Köpekli möpekli örnekler vermiş. Bi tane de benden olsun o zaman. ''Havlayan köpek ısırmaz.'' Benim hakaretli ve ifiralı paylaşımlarım oldugunu iddia ederek ve listeye girenleri kıskandıgımı iddia ederek güvenlik soruşturmamı da tehlikeye sokmaya çalışıyordu ama vekil Allah bin şükür. Güvenlik soruşturmam tam 17 iş gününde bitti. Ekim 15 te de 2. maaşımı alıyorum darısı tüm hak edenlere. İskiyi bekleyenlere demiyorum dikkat edin HAK EDENLERE. Bu ülkenin hala vicdanen yaşayan hakimleri mevcut ve hakedenin hakkını verecekler inanıyorum. Sonuçlar değişse bile atandıgım kurumu bırakmayacagım sundugu fırsatlardan dolayı ve KPSS sırası benden sonra olan arkadaşım girsin diye mücadelem sonuna kadar devam edecek.

gmgm1999, 10 ay önce - Alıntıya git

Oo Selin ve Büşralar gelmiş, kazananlara torpil iddiaları ile yaygara koparıp bir bayan arkadaşımızın eşi bizi tehdit etti diye gazetelere manşet yaptıranlar.

Kuyruk acısı zor biliyorum :)

3. nerde? H ile başlayan ablamız?

01 Ekim 2019 14:21

Basmimar
Memur

Ne o kişi umurumda ne de diğeri.

Yalnızca size bu tepki. Daha fazla muhatap olmaya gerek yok. Başka bir diyeceğiniz olursa İski?de görüşmek üzere..

biruyevarmis, 10 ay önce - Alıntıya git

Umarım görüşmeyiz, fazla söze gerek yok.

01 Ekim 2019 14:53

çatlakpanda
Şef
Editörler şu sayfaya bakmıyorlar mı? İçine ettiniz forumun.
01 Ekim 2019 14:59

powerpuffboy
Aday Memur

Boş havlayan it, aslan görünce kuyruğunu bı tarafına sokarmis.

Sen de o misal, verecek cevap bulamayınca lay lay lom na na na.

Adam zannedip adama yazar gibi yazdık biz de. Madam olduğunu bilseydik ona göre tavır takinirdik. Neyse geç olsun güç olmasın, senin gibisiyle muhatap olunmaz onu anladık, yüzüne tukurulse gülersin.

Bu arada çocuk vb. hitabet ettiklerine dikkat et olur mu? Karşılaşınca abi demeyesin kurumda.

Basmimar, 10 ay önce - Alıntıya git

sıfır terbiye emaresi.köpek kuyruk adam madam... napalım herkes edebine yakışan kelimleri taşır lügatında.seviyeni koyuyosun uslubunla ortaya.cevap veremeyip laylaylom yapan sensin defalarca sordum EYLÜLE KADAR ATANMAZSAK KOSTÜMLERDE HAZIR EYLEM YAPICAM diyordun noldu o iş?!klavyeden sallamak rahattı dimi. şuna emin olabilirsinki sen gibi ağzı ve en az ağzı kadarda karakteri bozuk birine değil abi demek allahın selamını bile vermem ve emin ol sayımız az değil;)

sana cevap veren ya adam değildir ya da kazanamayanlardandır dimi:)kazandım devletime ve kurumlarına başından beri güveniyorum sukünetle bekliyorum.senin gibi eylem planları hiç bir zaman düşünmedim.seçim sonrası üst yönetimlerin değişceğini gayet basit bi şekilde düşünebildiğimden de senin seçimden sonra başlıyoruz yok efendim bayramdan sonra başlıyoruz gibi sözde teyitli safsatalarını hiçbir zaman dinlemedim iki ses kaydından sonra ne boş adam olduğunu işinin boş reklam olduğunu gördğmden ses kayıtlarını da dinlemedim.velhasıl kelam boş adamsın.bu sana son mesajımdır istediğini yaz dur şimdi.aldığım terbiye gereği senin gibi biriyle yazışınca kendimi kötü hissediyorum elveda tatlı şey:)

01 Ekim 2019 14:59

EkonomistAdam
Aday Memur

Bu alım başlı başına murdar olmuş bir alımdır. Murdar etin de kavurması olmaz...

01 Ekim 2019 15:05

Basmimar
Memur

sıfır terbiye emaresi.köpek kuyruk adam madam... napalım herkes edebine yakışan kelimleri taşır lügatında.seviyeni koyuyosun uslubunla ortaya.cevap veremeyip laylaylom yapan sensin defalarca sordum EYLÜLE KADAR ATANMAZSAK KOSTÜMLERDE HAZIR EYLEM YAPICAM diyordun noldu o iş?!klavyeden sallamak rahattı dimi. şuna emin olabilirsinki sen gibi ağzı ve en az ağzı kadarda karakteri bozuk birine değil abi demek allahın selamını bile vermem ve emin ol sayımız az değil;)

sana cevap veren ya adam değildir ya da kazanamayanlardandır dimi:)kazandım devletime ve kurumlarına başından beri güveniyorum sukünetle bekliyorum.senin gibi eylem planları hiç bir zaman düşünmedim.seçim sonrası üst yönetimlerin değişceğini gayet basit bi şekilde düşünebildiğimden de senin seçimden sonra başlıyoruz yok efendim bayramdan sonra başlıyoruz gibi sözde teyitli safsatalarını hiçbir zaman dinlemedim iki ses kaydından sonra ne boş adam olduğunu işinin boş reklam olduğunu gördğmden ses kayıtlarını da dinlemedim.velhasıl kelam boş adamsın.bu sana son mesajımdır istediğini yaz dur şimdi.aldığım terbiye gereği senin gibi biriyle yazışınca kendimi kötü hissediyorum elveda tatlı şey:)

powerpuffboy, 10 ay önce - Alıntıya git

Hişt puffy.

Kim olduğumu düşünüyorsan yanılıyorsun, hala anlamadıysan açıkça söyleyeyim adım Mehmet.

Başka söyleyeceğin şey varsa İski'de söylersin.

01 Ekim 2019 15:22

biruyevarmis
Yasaklı

powerpuffboy, 10 ay önce - Alıntıya git

Senin de kalır yanın yok. Hem eylemlerden haberdar olacak kadar gruptan haberdarsın , sevmediğin o kişinin ses kayıtlarını dinlersin hem de buraya gelip herkesin önünde dedikodunu yaparsın...

Tabi İki tarafı fütursuzca savunanlarda buna dahil. İnşaAllah bu gruplaşma son bulur. Müslümanolduğunuzu iddia ediyorsanız öyle davranın. İki tarafta birbiri ile konuşup barışsın. Orta yolu bulun. Hediyeleşin ve bu konuyu kapatın.

Ali İmran Süresi 104. Ayet

?İİçinizden hayra çağıran, iyiliği emredip kötülüğü meneden bir topluluk bulunsun. İşte onlar kurtuluşa erenlerdir.?

01 Ekim 2019 15:23

tiger006
Memur

gmgm1999, 10 ay önce - Alıntıya git
Tebrik ederim kardeşim. Onca iftiraya rağmen Rabbim çoluğunun çocuğunun hakkını çalmaya çalışanlara izin vermedi. Bu tayfanın aldığı "ah" lar arşı aşar. Nasıl çıkar Allah bilir tabi. Ama çıkar...
01 Ekim 2019 15:38

haticebulut33
Aday Memur

Canı Yürekten Tebrik Ederim Zaten Branşında Türkiye Birincisiydin İski De Hakkımız 70+lı bazı kişilere verildi olsun bir yerden rabbim o rızkı bize illaki sana verdiği gibi bizlere de verecek inşallah:) hem edepsizlik yapıp hemde üzerine iftira atanlar da bilsinki işlerine geldiği şekillendirleri vicdanları Allah 'ın kudreti altında yasayacaklariyla onların yanına da kâr kalmaz. Alının teriyle çalışarak hak ederek atanmış olduğun kurumda mutlu bir çalışma hayatı dilerim sevgiler :)

01 Ekim 2019 15:40

haticebulut33
Aday Memur

Bu arada iftira atanlar gözümle gördüm malum şahsın mesajlarını ahlaksızlık yapmayın daha fazla!!!

01 Ekim 2019 15:41

ilithia
Kapalı
Tebrik ederim kardeşim. Onca iftiraya rağmen Rabbim çoluğunun çocuğunun hakkını çalmaya çalışanlara izin vermedi. Bu tayfanın aldığı "ah" lar arşı aşar. Nasıl çıkar Allah bilir tabi. Ama çıkar...
tiger006, 10 ay önce - Alıntıya git

Ahahaha çoluğunun çocuğunun hakkını çalmaya çalışanlar mı? İftira atanlar mı? Vallahi sizin kafanız güzel. Bu kişiye başkasına iftira atmaktan, bilip bilmeden yalan yanlış haberler yaymaktan suç duyurusu açıldı be. İşe de başlamış şükür, bundan sonra kimseyle uğraşmaz kurtulduk kendisinden.

01 Ekim 2019 15:57

haticebulut33
Aday Memur

Gerçekten aranizdaki bazılarına çok üzülüyorum insan olabilmek bu kadar zor olmasa gerek :(

01 Ekim 2019 17:08

dogan3441
Memur

ooooooooooooooo kimleri görüyorum. Gülşah Gülbahar Köksal gelmiş. :)))))))))))))))))))))))))

Gülşah; kendi içimizde tartışıyoruz, yani seni ilgilendiren bir durum yok. Bizim tartışmamız böyle ulu orta olduğu için senin gibi düşmanlar düşmanlık edenler seviniyor sadece. :)))))))))))))))))))

Şimdi söyle bakalım Gülşah ; İski cepte yazmışsın, sormamızda sakınca yoksa hangi cebinde? :))))))))))))

Sen o kadar iftirayı bir organından uydurduktan sonra iski sana yar olur mu sandın!!!!!!!!!!!

Allah seni attığın iftiralarda boğsun inşallah!!!!! (kullandığın konuşma biçimi üzerinden yanıt verdim)

Yeni işine başlasan bile iftira yüz kızartıcı suça giriyor. Bilmiyorsan 657 yi tekrar oku:)))))))

Ayrıca üniversitede düz memur olan kişilerin forumdaki paylaşımlarından üniversitede düz memur olmanın ne kadar güzel bir şey olduğunu, tayin sorununun olmadığı ve bir sürü imkana sahip olduğunu çok iyi biliyoruz. :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Umarım başındaki amir o attığın iftiraları burnundan getirinceye kadar seni süründürür.....

01 Ekim 2019 17:16

haticebulut33
Aday Memur

Gözümle gördüm muhammed denilen şahsın edepsiz mesajlarını bir iftiracı varsa o da sizsiniz.!

01 Ekim 2019 17:17

Basmimar
Memur

Hakikaten bir de öyle demişti değil mi, İSKİ cepte demişti :D

Sonra da benim kimseden korkum yok, her şeyde anlım ak edasıyla korkudan attığı bütün iftiralı twitleri silmişti :D Az değil bu Selin var ya.

Sen bunca süre pislik at, göreceksiniz nasıl gireceğim, dava masraflarımı İSKİden alacağım maaşla öderim canını sıkma de sonra da gel burada süt dökmüş kedi gibi olup, hem suçlu hem güçlü edasıyla sağa sola salla.

Selinciğim bir söz de benden; KİŞİ KENDİNDEN BİLİR İŞİ.

Hakkında hayırlısı olmuş, ne yalan söyleyeyim tüm bunlardan bağımsız olarak merkezide kazanmana ve dahi yerleşmene sevindim puanınla. Hayatının kalan kısmında başarılar. Keşke bu iftiralar olmasaydı ya neyse.

01 Ekim 2019 17:18

haticebulut33
Aday Memur

Sizin ananız bacınız yok mu bu nasıl bir ahlaksızlık ki öyle birini savunabiliyorsunuz ?

01 Ekim 2019 17:21

dogan3441
Memur

Sizin ananız bacınız yok mu bu nasıl bir ahlaksızlık ki öyle birini savunabiliyorsunuz ?

haticebulut33, 10 ay önce - Alıntıya git

fatma doğan a iftira atmadı mı, kocası beni taciz ediyor demedi mi, oysaki Fatma doğan evli bile değil :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))9

bu iftira değil de ne?

gidin bi ya yeter çok oldunuz artık.

Toplam 3580 mesaj
«167168169170171172173174175176177178179

ANKET
Müze kararının iptal edilmesini ve Ayasofya'nın yeniden cami olarak ibadete açılması kararını;