Editörler : Mehmet Balci
«5678910111213141516»
14 Ocak 2019 17:17

Mervearduc
Aday Memur

Giden arkadaşlar telefonu nereye bıraktı acaba ?

14 Ocak 2019 17:41

atestahsin500
Aday Memur

Giden arkadaşlar telefonu nereye bıraktı acaba ?

Mervearduc, 1 yıl önce - Alıntıya git

Görevliler bu konuda yardımcı oluyormuş.

14 Ocak 2019 17:53

arsenlupen34
Kapalı

elektrik elektronik mühendisi olup da evrak teslim eden var mı?

14 Ocak 2019 18:05

atestahsin500
Aday Memur

elektrik elektronik mühendisi olup da evrak teslim eden var mı?

arsenlupen34, 1 yıl önce - Alıntıya git

Nasıl ya

14 Ocak 2019 18:06

atestahsin500
Aday Memur

Nasıl ya

atestahsin500, 1 yıl önce - Alıntıya git

Hangi süreçten bahsediyorsunuz?

17 Ocak 2019 11:01

atestahsin500
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar,yds isteyen gruplardan mülakata girenler oldu mu acaba,eğer olduysa mülakat içeriğinde fark var mı?

Paylaşırsanız memnun olurum.

17 Ocak 2019 11:18

Ismael Turan
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar,yds isteyen gruplardan mülakata girenler oldu mu acaba,eğer olduysa mülakat içeriğinde fark var mı?

Paylaşırsanız memnun olurum.

Merhaba, İngilizce metini çevirmeni bekliyorlar 3 dakikada.

17 Ocak 2019 11:20

atestahsin500
Aday Memur

Ismael Turan, 1 yıl önce - Alıntıya git

Hocam size özelden mesaj göndermiştim,bakabilir misiniz lütfen.

17 Ocak 2019 11:21

mustafa avdan
Kapalı

Arkadaşlar bu 657 ve mahalli idareler kısmına nerden çalışıyorsunuz , lütfen kaynak , link bırakabilir misiniz

17 Ocak 2019 11:24

atestahsin500
Aday Memur

Arkadaşlar bu 657 ve mahalli idareler kısmına nerden çalışıyorsunuz , lütfen kaynak , link bırakabilir misiniz

mustafa avdan, 1 yıl önce - Alıntıya git
17 Ocak 2019 11:26

atestahsin500
Aday Memur

Kardeşim çeviri metni herkes için sabit mi?

Eğer değilse konusu ve içeriği hakkında bilgi paylaşabilir misin.

17 Ocak 2019 12:05

kimmuhhh
Kapalı

Zorluk olarak puanlansan kaç puan verirdin çevirmeni istedikleri metine. Çok karmakarışık cümleler var mıydı yoksa kolay mıydı yani. Yds deki paragraflara benzer miydi yoksa kendi branşınla alakalı bi konusu olan metni mi çevirmeni istediler
17 Ocak 2019 12:21

Ismael Turan
Aday Memur

Kardeşim çeviri metni herkes için sabit mi?

Eğer değilse konusu ve içeriği hakkında bilgi paylaşabilir misin.

Bana Çin arsa piyasası ile ilgili bir metin geldi. Bir başka arkadaşa tarihi çağlar gelmiş. Yani, sabit bir metin yok gibi.

17 Ocak 2019 12:28

Ismael Turan
Aday Memur
Zorluk olarak puanlansan kaç puan verirdin çevirmeni istedikleri metine. Çok karmakarışık cümleler var mıydı yoksa kolay mıydı yani. Yds deki paragraflara benzer miydi yoksa kendi branşınla alakalı bi konusu olan metni mi çevirmeni istediler
kimmuhhh, 1 yıl önce - Alıntıya git

Kendime çeviri konusunda 10 üzerinden 7 verirdim. Tipik bir Yds paragrafı çünkü oldukça uzun ve komple cümle yapısı mevcuttu.

17 Ocak 2019 13:26

kimmuhhh
Kapalı

Kendime çeviri konusunda 10 üzerinden 7 verirdim. Tipik bir Yds paragrafı çünkü oldukça uzun ve komple cümle yapısı mevcuttu.

Keşke çin arsa piyasası ya da tarihi çağlarla ilgili metinler yerine herkese kendi branşıyla alakalı metinler gelseymiş :( yds b seviyeyim ama şimdiden stres oldum inşallah orda heyecan yapıp da saçmalamam. Mülakata ilk girenlerin yazdıklarını okuduğumda mülakatın formalite icabı olduğunu düşünmüştüm ama gitgide sorular zorlaşıyor gibi, bu branşlarla mı alakalı acaba, siz ne mezunuydunuz hocam?
17 Ocak 2019 13:33

Ismael Turan
Aday Memur
Keşke çin arsa piyasası ya da tarihi çağlarla ilgili metinler yerine herkese kendi branşıyla alakalı metinler gelseymiş :( yds b seviyeyim ama şimdiden stres oldum inşallah orda heyecan yapıp da saçmalamam. Mülakata ilk girenlerin yazdıklarını okuduğumda mülakatın formalite icabı olduğunu düşünmüştüm ama gitgide sorular zorlaşıyor gibi, bu branşlarla mı alakalı acaba, siz ne mezunuydunuz hocam?
kimmuhhh, 1 yıl önce - Alıntıya git

Uluslararası ilişkiler. Stres yapmaniza hiç gerek yok.

17 Ocak 2019 13:39

ceko08
Aday Memur

çok değişik mülakat yaşıyoruz :)

17 Ocak 2019 21:31

sbky17
Aday Memur
Arkadaşlar dün mülakata girdim. sormak istedigniz bir sey varsa yardimci olablirim :)
17 Ocak 2019 21:35

Damlllaaa
Kapalı

Önceliklle gecmis olsun mulakatta nasil davrandilar ne tür sorular sordular bize yardimci olursan seviniriz benimde pazartesu gunu

17 Ocak 2019 21:43

sbky17
Aday Memur

Önceliklle gecmis olsun mulakatta nasil davrandilar ne tür sorular sordular bize yardimci olursan seviniriz benimde pazartesu gunu

Damlllaaa, 1 yıl önce - Alıntıya git
merhaba. dışarıdaki gorevliler cok iyiler sürekli sakinlestirmeye calisiyorlar sizi. komisyon genel olarak resmi ama 1 i hepsinden daha resmi hic tepki vermeden soru soruyor. hepsi birer soru soruyor. tarih, anayasa, 657 den . yalniz arkadaslar benim size tavsiyem tarih icin geldigniz şehirin tarihindeki önemli olaylara ve tarihlerine mutlaka bakin.onlardan soruyorlar genelde.
Toplam 3580 mesaj
«5678910111213141516»

ANKET
Çalıştığınız kamu kurumunda, dönüşümlü veya uzaktan çalışmaya geçildi mi?