Editörler : hopaliSafak Vaktii
09 Ocak 2019 00:12   

Mülakatta puanı düşürmek

merhaba forumda okuduğum kadarıyla bazı arkadaşların puanı mülakatta 50 altından bırakılmış ve bu kişiler hiçbir şekilde fetöyle alakaları olmadığını söylüyor. bu durumda elemek için kıstasları nedir ya da kaçıncı derece akrabaya kadar bakıyorlar?

09 Ocak 2019 01:52

Rangersx
Aday Memur

Kendilerinin yoksa bile anne baba kardeş eşten dolayı kesin eleme oluyordu.Amcasından dolayı elenen duyduklarımda var kendileri öyle söylüyorlar.Bunlar önceki mülakatlarda eleme sebebiydi ama bu atamalarda belki bu durumdan vazgeçerler.

09 Ocak 2019 01:54

Rangersx
Aday Memur

Genel olarak gördüğüm kadarıyla ailede ihraç vs tarzı şeyler sgk kayıtları kapanan okullardan mezun olma durumları etkili oluyor

09 Ocak 2019 06:56

bacadir68
Aday Memur
kimse yoğurdum ekşi demez.
09 Ocak 2019 10:49

adenihas
Aday Memur
Abisi içeride olup atanan arkadaşım var son atamada.Şans faktörü etkili bazı yerlerde önemsiz görülürken başka yerde o sebeple atamasının önüne geçilebiliyor.O yüzden güvenlik soruşturmasını yürüten polislerle alakalı diye düşünüyorum
09 Ocak 2019 10:58

Ahmettim
Memur

Hocam abisi icerde dedigin... 5.000 atamada mi yoksa 20.000 atamada mi???

Bi de gs yi de gecip ise basladi mi

09 Ocak 2019 11:29

syl11
Aday Memur

Kendilerinin yoksa bile anne baba kardeş eşten dolayı kesin eleme oluyordu.Amcasından dolayı elenen duyduklarımda var kendileri öyle söylüyorlar.Bunlar önceki mülakatlarda eleme sebebiydi ama bu atamalarda belki bu durumdan vazgeçerler.

Rangersx, 2 ay önce - Alıntıya git
aile diyerek amca hala dayı teyze de kapsama alınıyor mu bu önemli ya da bunların eşleri, kuzenler bunların yaptıklarının bize herhangi bir etkisi olur mu
09 Ocak 2019 11:57

Rangersx
Aday Memur

Kuzen falan dikkate alınmaz aynı soyad olduğu için belki amca olabilir.Abisi içeride olan nereye atandı?Abisi fetöden mi içerdeydi?

09 Ocak 2019 12:43

besyocuomer
Aday Memur

hocalarım bı kac kez sordum ama dayım ile soyadım aynı annem ile babam uzaktan akraba dayım acıga alınmıstı 3 ay önce görevine basladı tekrardan benım ıcın sorun olmaz demi ?

09 Ocak 2019 12:53

okuloncesiegitimi
Şef

hocalarım bı kac kez sordum ama dayım ile soyadım aynı annem ile babam uzaktan akraba dayım acıga alınmıstı 3 ay önce görevine basladı tekrardan benım ıcın sorun olmaz demi ?

besyocuomer, 2 ay önce - Alıntıya git
Olmaz hocam dayı zaten her türlü etkilemez de zaten ihraç olmamış görevine dönmüş
09 Ocak 2019 12:56

besyocuomer
Aday Memur

aynen hocam ihraç olmadı cok sukur gorevindesu anda insanın aklı karısıyor hocam işte bilirsiniz kuruntu yapıyor.ama 1.dereceakraba ihraç olanlarında gececegı soyleniyor.sadece kısının kendısıne bakılacakmıs

09 Ocak 2019 13:07

okuloncesiegitimi
Şef

aynen hocam ihraç olmadı cok sukur gorevindesu anda insanın aklı karısıyor hocam işte bilirsiniz kuruntu yapıyor.ama 1.dereceakraba ihraç olanlarında gececegı soyleniyor.sadece kısının kendısıne bakılacakmıs

besyocuomer, 2 ay önce - Alıntıya git
Evet hocam öyle dendi bakalım nasıl olacak 15nde göreceğiz artık. Ama sizin kuruntu yapmanıza hiç gerek yok rahat olun bence :)
09 Ocak 2019 13:18

Karzen
Aday Memur

Arkadaşlar heyecanlandık diye puan düşer mi acaba puanım 81 :(((

09 Ocak 2019 13:24

okuloncesiegitimi
Şef

Arkadaşlar heyecanlandık diye puan düşer mi acaba puanım 81 :(((

Karzen, 2 ay önce - Alıntıya git
Düşmez hocam. Bende çok heyecanlıydım kat görevlisi hoca bu kadar kasmana gerek yok rahat ol aynı puanı alacaksınız zaten dedi
09 Ocak 2019 13:45

Karzen
Aday Memur

Allah razı olsun hocam inşallah kimsenin puanı düşmez çok emek verdik bu puanları almak içindüşündükçe uykularım kaçıyor

09 Ocak 2019 14:48

okuloncesiegitimi
Şef

Allah razı olsun hocam inşallah kimsenin puanı düşmez çok emek verdik bu puanları almak içindüşündükçe uykularım kaçıyor

Karzen, 2 ay önce - Alıntıya git
İnşallah hocam amin. Az kaldı zaten 15inde açıklanacak biraz daha sabır :)
09 Ocak 2019 21:44

adenihas
Aday Memur

Hocam abisi icerde dedigin... 5.000 atamada mi yoksa 20.000 atamada mi???

Bi de gs yi de gecip ise basladi mi

Ahmettim, 2 ay önce - Alıntıya git
20binde atandı şu anda görevde
09 Ocak 2019 21:45

adenihas
Aday Memur

Kuzen falan dikkate alınmaz aynı soyad olduğu için belki amca olabilir.Abisi içeride olan nereye atandı?Abisi fetöden mi içerdeydi?

Rangersx, 2 ay önce - Alıntıya git
Evet feto den içeride ama kendisiyle farklı şehirlerde yaşıyorlar yani kendisinde bir sıkıntı zaten yok problem de çıkmadı
09 Ocak 2019 22:45

Rangersx
Aday Memur

Valla farklı durumlar bunlar.Bu durumlardan mülakatta elenende baya çoktu.

09 Ocak 2019 22:51

Ahmettim
Memur

Hocam o zaman bu kisi fetoden iceride. Ama zaten kamuda calismiyor muydu. Yani ihrac gibi bi durum yok. Direkt mahkeme ve ceza alip oceri girdi. Oyle mi ???

Cunku bu sebepten binlerce kisi elenmisken bu sahsin gozden kacmasi mumkun degil...

09 Ocak 2019 23:06

syl11
Aday Memur

kpssde kimya 3.sü abisi ihraç olduğu için elenmiş arkadaşınız çok şanslıymış

Toplam 23 mesaj

ANKET
31 Mart seçimleri için yapılan 'Altı üstü bir yerel seçim, savaş değil!' şeklindeki değerlendirmeyi doğru buluyor musunuz?