Editörler : Pangaea
09 Ocak 2019 14:47

Temsan eem mülakat
Arkadaşlar Merhaba.Temsan eem mülakatı için bilgi paylaşımını burdan yapabiliriz.Listedeki arkadaşlardan forumda kaç kişi var acaba?

Krmhnds
Aday Memur
09 Ocak 2019 18:26

Hocam ben eem değilim kimya müh nihai listedeyim mülakat tarihi bekliyorm temsan konularına yazan üç beş kişiden başka kimse yok nedense size başarılar diliyorum mülakatta inşallah çoğu atanmıştır da sıra sizlere bizlere gelir

ultrasfelicita
Aday Memur
09 Ocak 2019 19:53

Hocam gercekten 3 5 kisiden baska kimse yok iletisime gecemiyoruz. Iyi dilekleriniz icin tesekkur ederim.ins sizin de hersey istediginiz gibi olur.
Krmhnds, 5 yıl önce
Hocam ben eem değilim kimya müh nihai listedeyim mülakat tarihi bekliyorm temsan konularına yazan üç beş kişiden başka kimse yok nedense size başarılar diliyorum mülakatta inşallah çoğu atanmıştır da sıra sizlere bizlere gelir

olmasadaolurmus
Aday Memur
09 Ocak 2019 20:55

Ben de eem olarak cuma saat 9 da mülakata gireceğim
09 Ocak 2019 21:21

Benimde EEM. listedeki ilk 20'nin puanlar iyi değil mi ya. Atanmışlardır diye umuyorum :D

ultrasfelicita
Aday Memur
09 Ocak 2019 21:38

Hocam merkeziden mi atandiklarini dusunuyorsunuz ?:)
abk123, 5 yıl önce

Benimde EEM. listedeki ilk 20'nin puanlar iyi değil mi ya. Atanmışlardır diye umuyorum :D

ultrasfelicita
Aday Memur
09 Ocak 2019 21:40

Başarılar hocam.:)
olmasadaolurmus, 5 yıl önce
Ben de eem olarak cuma saat 9 da mülakata gireceğim
09 Ocak 2019 22:00

Aynen veya başka bir şekilde, iyi puanlar bence.

ultrasfelicita, 5 yıl önce
Hocam merkeziden mi atandiklarini dusunuyorsunuz ?:)

ultrasfelicita
Aday Memur
09 Ocak 2019 22:08

Keşke dediginiz gibi olsa hocam:).Bütün arkadaşlarla iletisime gecebilsek belki öğreniriz.Şuanda sadece 2. siradaki arkadasin katilmayacagini biliyorum.Kendisi askerdeymis.
abk123, 5 yıl önce

Aynen veya başka bir şekilde, iyi puanlar bence.

eemöhendis
Kapalı
09 Ocak 2019 23:03

Mülakat listesinde yer aldıktan sonra çok önemli değil puanların aritmetik ortalaması olsa sözlüden 20 puan fazla alan öne geçer ama ne enteresan ki alt sıradan biri kazanınca olay oluyor.listeye giren herkes kazanabilir

ultrasfelicita
Aday Memur
09 Ocak 2019 23:06

Hocam herkes kazanabilir tabiki:).Ama ne kadar az katilim olursa olasilik o kadar fazla oluyor.Bizim merakimiz bu yönde :)
eemöhendis, 5 yıl önce

Mülakat listesinde yer aldıktan sonra çok önemli değil puanların aritmetik ortalaması olsa sözlüden 20 puan fazla alan öne geçer ama ne enteresan ki alt sıradan biri kazanınca olay oluyor.listeye giren herkes kazanabilir

eemöhendis
Kapalı
09 Ocak 2019 23:18

Benim alakam yok zaten sadece görünce aklıma geldi düşük puanlı biri girince Millet feryat figan vay nasıl olur o aklıma geldi ya adam listede ise kazanabilir

ultrasfelicita
Aday Memur
09 Ocak 2019 23:35

Vallahi hocam feryat figanda haklı insanlar.Malum ülkemizde güven sorunu hadsafhada.Liyakatin öncelik olduğundan emin olsak kimse düşük puanla kazanana laf etmez;)
eemöhendis, 5 yıl önce

Benim alakam yok zaten sadece görünce aklıma geldi düşük puanlı biri girince Millet feryat figan vay nasıl olur o aklıma geldi ya adam listede ise kazanabilir

myct
Aday Memur
10 Ocak 2019 00:32

eem kaçla kapattı?

abelogua
Aday Memur
10 Ocak 2019 00:35

kurumla ilgili bilgi alan olabildi mi benim uğraşlar pek sonuç vermedi de?

eemöhendis
Kapalı
10 Ocak 2019 00:41

mülakatta sadece bilgiye değil hal tavır hareket anlama becerisi bunlara da bakılıyor.zaten mülakatta herkese aynı soru sorulmuyor. Tam objektif bir değerlendirme olamıyor.

abelogua
Aday Memur
10 Ocak 2019 00:46

kurum hakkında neler biliyorsunuz hocam?

eemöhendis, 5 yıl önce

mülakatta sadece bilgiye değil hal tavır hareket anlama becerisi bunlara da bakılıyor.zaten mülakatta herkese aynı soru sorulmuyor. Tam objektif bir değerlendirme olamıyor.

eemöhendis
Kapalı
10 Ocak 2019 00:55

açıkcası çok bilgim yok ama 2015 yılında özelleştirme kapsamına alınmıştı zarar ediyordu galiba 2017 de çıkarıldı bu kapsamdan tekrar. iki fabri var ankara ve diyarbakır maaş normal işçiler gibi tazminatlarla ikramiye ile yüksektir. ilanda yazdığı üzere yeni fabrika açılma durumunda ya diğer fabrikaya gönderilme ihtimali vardır.

abelogua, 5 yıl önce

kurum hakkında neler biliyorsunuz hocam?

eemöhendis
Kapalı
10 Ocak 2019 01:03

şahsen bence bu tarz yerlere düşük puanlılar alınmalı üstelik yani şöyle yüksek puanlı biri işe başlayıp iş ortamını vs. beğenmediği zaman hemen hop başka kuruma gidiyor. Kurum zarar ediyor. Kimisi belli bir süre sırf boş kalmamak için gidiyor. 87 88 89 bandı son atamada imkan bulursa hemen tercih yapıp gitme ihtimali var.Bunların önüne geçilmeli. Bir puan bir kez yerleşmede kullanılmalı.

ultrasfelicita, 5 yıl önce
Vallahi hocam feryat figanda haklı insanlar.Malum ülkemizde güven sorunu hadsafhada.Liyakatin öncelik olduğundan emin olsak kimse düşük puanla kazanana laf etmez;)

eemöhendis
Kapalı
10 Ocak 2019 01:44

forumda bazı kişilerin yazdığı puanım yanar mı sorusu da her şeyi açıklıyor ne yazık ki

ultrasfelicita
Aday Memur
10 Ocak 2019 02:20

76
myct, 5 yıl önce
eem kaçla kapattı?
Toplam 147 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi