Editörler : gubaz
06 Şubat 2019 20:14

hasan677
Aday Memur

Hasan677

Yalan atma kredilere yapılandırma yok !!!

Dhmi-86, 8 ay önce - Alıntıya git
niye yalan atayim sen ona buna yalvaracagina git vakifa sor sonra gel benden ozur dile
07 Şubat 2019 12:26

buluache
Şube Müdürü

Müşterisi olduğum ziraat kredimi yapilandirmadi gecikmeye dusmussunuz diye

10 Şubat 2019 12:19

buluache
Şube Müdürü

https://m.mynet.com/resmi-gazete-de-yayimlandi-ihtiyac-kredilerinde-yeni-donem-finans-259678

Habere göre gecikmeli ihtiyaç kredileri de 60 aya kadar yapilandirilabilecek.

Bu haberi dört gözle bekliyordum.

2 taksit gecikmeli ihtiyaç kredim var.

İnşallah bankalar yine sorun çıkarmazlar.

11 Şubat 2019 16:35

KIVANC_GUL
Aday Memur

yine 31 aralık tarihindeki borcumu yoksa güncel borç ve ilerideki tüm taksitleri de mi içeriyor,?

11 Şubat 2019 16:37

buluache
Şube Müdürü

Bu bireysel kredi borçları içinmiş. Ancak gecikme şartı var zannimca. Bankaya giden varsa bilgilendr

11 Şubat 2019 17:05

sempatixl
Aday Memur

Yakın zamanda kredi çeken varmı güncel borç yapılandırması yapıyorlarmi yoksa 31.12.2018 tarihi baz alınıyormu nakit avans çekip onu yapılandırmayi düşünüyorum da?

11 Şubat 2019 18:28

egemenselim
Aday Memur

Yakın zamanda kredi çeken varmı güncel borç yapılandırması yapıyorlarmi yoksa 31.12.2018 tarihi baz alınıyormu nakit avans çekip onu yapılandırmayi düşünüyorum da?

sempatixl, 8 ay önce - Alıntıya git
ziraat tum borclari kapatiyor
11 Şubat 2019 18:29

egemenselim
Aday Memur

sempatixl, 8 ay önce - Alıntıya git
tum bankalarin kredi kartini yani
13 Şubat 2019 20:07

buluache
Şube Müdürü

Bugün onayim gelmiş ziraat genel müdürlüğü neden

Bankaları arayıp kredi kartımı iptal ettirdi Müge.

Bir hafta içinde iptal olacak kredimi kullanacakmisim.

Benim kredi onaylandiysa hepinizin ki onaylanır.

Kredi notum 0 bir kredim var ziraat bankasinda ve 2 ay geriden ödüyorum.

13 Şubat 2019 22:35

namenam
Aday Memur

Ziraatten fazla olarak 60 ay kredi cekip diger banka borcunu kapatabiliyor muyuz....bddk nin 2 3 gun once resmi gazete de yayınladığına göre bilgisi olan....

13 Şubat 2019 22:58

buluache
Şube Müdürü

60ay yapılandırma yi sordum resmi gazetede yayınlandı ancak henüz bize haber gelmedi cumaya kadar gelir dediler.

Bu arada Vakıf bank in faiz oranı belli olmuş 1.82 ile 60 ay yapılandırma yapacaklarmış 3 ay ertelemeli

13 Şubat 2019 23:00

namenam
Aday Memur

Ziraatten cekip vakif i kapatabilir miyiz acaba

20 Şubat 2019 08:39

egemen_selim
Aday Memur
ziraata yapilan kredi karti basvuru sonucunda banka tarafindan yapilan sigorta.havale.masraflari vs verilen kreedi ustune mi ekliyor.yoksa elden mi aliyor.
20 Şubat 2019 09:39

godbolt
Aday Memur
ziraata yapilan kredi karti basvuru sonucunda banka tarafindan yapilan sigorta.havale.masraflari vs verilen kreedi ustune mi ekliyor.yoksa elden mi aliyor.
egemen_selim, 8 ay önce - Alıntıya git

kredi masrafları içinden kesildi ben çektiğimde. hayat sigortası + ferdi kaza sigortası + kredi kullandırma ücreti kesiliyor. bazı kişilere eşya sigortası da yapıyorlarmış zorunlu diye. hiç itiraz etmeyin. bırakınız yapsınlar ücretini kessinler. hayat sigortası hariç diğer hiç bir sigorta zorunlu değil. krediyi kullandıktan sonra edevlet üzerinden sigorta bildirim merkezine şikayet kaydı açın. bilgim olmadan ferdi kaza sigortası (yaptılarsa eşya sigortası) yapılmış diye. ücreti hesabınıza iade ediyorlar 1 hafta içerisinde. şube ile muhatap olmayın boşuna başınız ağrımasın. ben ferdi kaza sigorta ücretini geri aldım bu şekilde. zorunlu dediklerine bakmayın.

20 Şubat 2019 16:26

Nick ways
Şube Müdürü

Aynen kardeşim bende Ziraat Bankası'na gittim Onlar da bana hem hayat sigortası hem kaza sigortası hem de komisyon ücreti adı altında 3 farklı ücret talep ettiler yaklaşık 500 TL tutuyor kredinin içinde ben daha sonra hayat sigortası hariç kaza sigortası ve Komisyonu talep edeceğim bilgilendirdiğin için sağ ol Şimdilik Kredi halledeyim Ondan sonra işime bakacağım

20 Şubat 2019 16:28

Nick ways
Şube Müdürü

Devrem BDDK yönetmenliğinde zorunlu değil hayat sigortası bile

21 Şubat 2019 16:06

Nick ways
Şube Müdürü

memurlar net haberi vakıfBank'ta indirim öncesinde aylık yüzde 1,77'den başlayan bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranı ise yapılan değişiklik sonrasında yüzde 1,59'dan başlayan oranlara indirildi.

21 Şubat 2019 18:56

Memurbey05
Aday Memur

memurlar net haberi vakıfBank'ta indirim öncesinde aylık yüzde 1,77'den başlayan bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranı ise yapılan değişiklik sonrasında yüzde 1,59'dan başlayan oranlara indirildi.

Nick ways, 8 ay önce - Alıntıya git
1.59 dan yapılandırma oluyor mu acaba
21 Şubat 2019 20:55

Nick ways
Şube Müdürü

Dahada aşağı olmasını temenni ediyorum

01 Mart 2019 14:13

buluache
Şube Müdürü

Bu yapilandirmanin son tarihi ne zaman acaba.

Benim basvuru onaylandi kartlarin kapatilmasi 2haftayi buldu simdi is bu noktaya gelmisken son gunu kacirmayalim.

Toplam 247 mesaj

ANKET
'Barış Pınarı Harekatı'nı destekliyor musunuz?