Editörler :
10 Ocak 2019 08:40   

10 Ocak gys sonuçları ile ilgili paylaşımı burdan yapabilirsiniz

gys sonuçlarını yazalım. sınavla ilgili diğer konulardada burdan haberleşelim

10 Ocak 2019 09:14

TEKMANLI BEDRAN
Şef

hayırlısı bakalım beklemedeyız

10 Ocak 2019 09:37

yılmazergin
Memur

Hayırlısı meb sitede yok halen

Meb sitesinde yok halen

10 Ocak 2019 09:58

TEKMANLI BEDRAN
Şef

hayırlısı bakalım beklemedeyız

10 Ocak 2019 14:43

TEKMANLI BEDRAN
Şef

daha ses yok

10 Ocak 2019 16:32

eydem18
Aday Memur

64 Aldım Çok düşük geçen sınavda 72 ile atanamamıştım bu sınav ne olur bilmiyorum. Hayırlısı Olsun.ç

10 Ocak 2019 16:55

levo67
Şef

MEMURLUK 60.00 puan doğuyu yazacam atanma şansım

10 Ocak 2019 17:10

defro
Aday Memur

MEMURLUK 60.00 puan doğuyu yazacam atanma şansım

levo67, 2 hafta önce - Alıntıya git

Doğuyu yazmana gerek yok. Şöyle bak olaya kazanan arkadaşlar atıyorum 80 almış. Adam Çorum?dan veya Çanakkale?den büyük şehirlerineden yazsın ki. Ev kiraları uçuk yaşam pahalı. Birde tayinalamıyorsun büyük şehre gelmek istemezler. Onun için Doğuyu yazmana gerek yok

10 Ocak 2019 17:21

levo67
Şef

60 puan çok düşük usta. Bide mülakat var. Umudum yok

10 Ocak 2019 18:43

gurkan88
Aday Memur

67 puan aldım hayırlı olsun...

11 Ocak 2019 10:50

N.MERCAN
Şube Müdürü

Devlet Memurları Kanunu'nda temsil edilen sınıflardan olan Yardımcı Hizmetler Sınıfının kaldırılıp bu sınıfta görev yapan kamu görevlilerinin Genel İdari Hizmetler Sınıfına dâhil memur unvanlı kadrolara atanmasıyla, Yardımcı Hizmetler Sınıfındaki kamu görevlilerinin yaşadıkları mağduriyetlerin ortadan kaldırılması amaçlanmaktadır.

11 Ocak 2019 11:16

androitrix
Aday Memur

Görevlendirme ile memurluk yaparken 58 puan aldım 2 puan eksik diye başarısız sayıldım yeni müdür gelecek Eylül ayında şimdiden kıl mı beni temizliğe atar mı derdine düştüm ki dys bütün memurluk işlerini mükemmel yapmama rağmen bu düşüncelere düştüm yazıklar olsun daha şimdiden bunları düşünmek zorunda kaldım. Kendimi asmayı düşünüyorum ciddi ciddi 2 puan yüzünden 3 4 sene bekleyemem ben!

11 Ocak 2019 15:16

hizmetli madur
Aday Memur

temizlik yapmak ayıp değil , öğretmenler bile bu kadroya geçmek için uğrasıyor alım yok diye. o kadar aç susuz var daha begenmıyoruz

11 Ocak 2019 15:51

levo67
Şef

BENİM ÇOK ARKADAŞIM VAR BEN DAHİL MASA BAŞI İŞİ İSTEMEYEN..BU YÜZDEN STRES YAPMA

11 Ocak 2019 18:04

gurkan88
Aday Memur

BENİM ÇOK ARKADAŞIM VAR BEN DAHİL MASA BAŞI İŞİ İSTEMEYEN..BU YÜZDEN STRES YAPMA

levo67, 1 hafta önce - Alıntıya git

Neden gys'ye girdiniz o zaman?

11 Ocak 2019 19:32

defro
Aday Memur

acaba sınava ilişkin sayısal bilgileri hemen açıklayacaklar mı arkadaşlar ? kaç kişi katıldı kaç kişi kazandı ? ona göre ne gelir ne gelmez az çok bi tahminde bulunabiliriz.

11 Ocak 2019 19:43

levo67
Şef

Ben masabaşını istemiyorum fakat müdürüm çok ısrar etti girdim. Hatta hiç çalışmadım 60 puan almışım. Benim için farketmez. Ben düzenimi kurdum burda . Şunu açıkça söyleyeyim temizliğimi yapar çekiliyorum odama.

11 Ocak 2019 21:21

baredda
Memur

Ben masabaşını istemiyorum fakat müdürüm çok ısrar etti girdim. Hatta hiç çalışmadım 60 puan almışım. Benim için farketmez. Ben düzenimi kurdum burda . Şunu açıkça söyleyeyim temizliğimi yapar çekiliyorum odama.

levo67, 1 hafta önce - Alıntıya git

Benim okulu görseydiniz böyle konuşmazdınız. Yeryüzünde ne kadar sınav varsa girerdiniz bu sınıftan kurtulmak için. Evet ben de Kpss ile atandım. 5 sene çalıştım onurumla. İşten de gocunduğum yok. Lakin sabır mabır kalmadı be kardeşim. 5 senede Allah şahidim olsun sadece 1 gün raporum var, o da ağır ishal 2 serum yedim. Beni deli eden iş değil, beni deli eden bu sınıfa bakış açısı, pis hakir görmesi. Ben veya bizler zannetmeyin ki masabaşına geç keyfine bak değil mevzu. İnşallah Gih kadrosunda da bu devlete hizmet edeceğiz. Fakat bizim de saygınlığımız olsun artık. Sizin muhitte belki müdürünüz pırlanta gibidir belki işiniz pek ağır değildir. İşte işin püf noktası da bu: Şurada farklı müdür burada farklı amir. Şurada 20 sınıf 10 tuvalet burada 4 sınıf 1 tuvalet. Şurada tekli eğitim. Burada çiftli eğitim. Ama memursan aşağı yukarı her yerde aynı. Verecekleri iş, evrak, kalem, bilgisayar... Ama Yhs ucu açık. Bugün tamam dersin yarın eyvallah çekersin öbürsü gün en onurlu, en tahammüllü insan bile vitesten atabiliyor. Elbette ki bu sınıfın içinde de yalakacı, gammazcı, işini kaytaranlar da var fakat dürüstler de var be kardeşim Lisans mezunu bir yere atanmak için mecbur bu işi yapanlar var. Fazla uzatmanın anlamı yok.

12 Ocak 2019 01:06

MALİYE60
Aday Memur

Baredda kardeşim kaç aldın sen sınavdan

12 Ocak 2019 12:06

baredda
Memur

Baredda kardeşim kaç aldın sen sınavdan

MALİYE60, 1 hafta önce - Alıntıya git

76 kardeşim.

12 Ocak 2019 13:52

onculer
Aday Memur

83 puan aldım sıralamalar konusunda bilgisi olan var mı?

Toplam 42 mesaj