Editörler : crops35

Korkmaz6485
Aday Memur
12 Ocak 2019 15:49

Sözlü sınavlar nezman olacak ve sınavda nelere dikkat edilecek bilgisi olan varmı sınav puanım 86 acaba bu sözlüden düşürürlermi yada neye göre değerlendirilecek

MALİYE60
Aday Memur
12 Ocak 2019 20:25

93 puanım var tahminen 1-2 ay sonra mülakat olur

levo67
Kapalı
13 Ocak 2019 14:37

60 puanla hiç şansım yok. Mülakat şubatta diyorlar

13 Ocak 2019 16:50

Şımdı bu sınava kaç kişi girdi kaç kişi barajı geçti mülakata 60 puan da çağrılacakmı acaba kaç tercih hakkı var

MALİYE60
Aday Memur
13 Ocak 2019 18:56

MÜLAKATIN ŞUBATTA OLACAĞI KESİN Mİ KAYNAĞIN SAĞLAM MI

levo67, 5 yıl önce

60 puanla hiç şansım yok. Mülakat şubatta diyorlar

levo67
Kapalı
13 Ocak 2019 22:06

Tabiki kesin değil. İl mem de çalışan arkadaşımsöylemişti

levo67
Kapalı
14 Ocak 2019 11:42

arkadaşlar 60 puan hiç işe yaramıyor dimi

gurkan88
Aday Memur
14 Ocak 2019 21:38

Ümidini kaybetme...

levo67, 5 yıl önce

arkadaşlar 60 puan hiç işe yaramıyor dimi

gurkan88
Aday Memur
14 Ocak 2019 22:04

Tebrik ederim öncelikle,hangi ilde görev yapıyorsunuz ve nereleri tercih etmeyi düşünüyorsunuz?

MALİYE60, 5 yıl önce

93 puanım var tahminen 1-2 ay sonra mülakat olur

levo67
Kapalı
14 Ocak 2019 22:42

Kazanamam dediğim sınavda tam sınır puanı aldım. Gerçi 60 puan birşeye yaramaz. Ben günde 6 tane psikiyatri ilacı yutuyorum . Soruyorumneden engellilere ayrı bir sınav yapmadılar. Ekpss varda neden bu sınavda engelliler için bir kontenjan yok

MALİYE60
Aday Memur
15 Ocak 2019 00:09

Teşekkür ederim İzmir yazacam.

gurkan88, 5 yıl önce

Tebrik ederim öncelikle,hangi ilde görev yapıyorsunuz ve nereleri tercih etmeyi düşünüyorsunuz?

gurkan88
Aday Memur
15 Ocak 2019 22:05

Rica ederim cevabınız için ayrıca teşekkürler...

MALİYE60, 5 yıl önce

Teşekkür ederim İzmir yazacam.

gurkan88
Aday Memur
15 Ocak 2019 22:20

Öncelikle tebrik ederim. Sorunuzu kısmen cevaplayabilirim. Sözlüde ayrı puanlama yapılacak ve örneğin sözlüden 70 puan aldınız. İki sınav notunu toplayıp ikiye bölecekler eğer sonuç 70 ve üzeri ise başarılı sayılacaksınız. Örneğe dönecek olursak 70+86/2=78 sizin notunuz olacak ve tercih yapmaya hak kazanacaksınız. İnşallah açıklayıcı olmuşumdur...

Korkmaz6485, 5 yıl önce

Sözlü sınavlar nezman olacak ve sınavda nelere dikkat edilecek bilgisi olan varmı sınav puanım 86 acaba bu sözlüden düşürürlermi yada neye göre değerlendirilecek

gurkan88
Aday Memur
15 Ocak 2019 22:26

Sıkıntı yapma seni anlıyorum bende engelliyim. Sözlüye odaklan sözlüden alacağın puan her şeyi değiştirebilir...

levo67, 5 yıl önce

Kazanamam dediğim sınavda tam sınır puanı aldım. Gerçi 60 puan birşeye yaramaz. Ben günde 6 tane psikiyatri ilacı yutuyorum . Soruyorumneden engellilere ayrı bir sınav yapmadılar. Ekpss varda neden bu sınavda engelliler için bir kontenjan yok

levo67
Kapalı
16 Ocak 2019 08:54

ben ne torpil nede başka bir şey istiyorum . benim önümde engel var ve aynı şartlarda yarışmak istiyorum. anayasanın 10. maddesi engelliye pozitif ayrımcılık yapılır diyor. benim beynim ilaçlarla uyuşturulmuş ken ben nasıl normal beyinli insanla yarışayım. benim için 60 almak büyük bir başarıdır. benim şartlarımda binlerce insan var. ösym ekpss- kpss diye engellileri ayırdı. peki neden bu sınavda ayrılmadı merak ediyorum

poyraz_19
Memur
16 Ocak 2019 09:47

çünkü atandıktan sonra herkes aynı işi yapacak.

levo67, 5 yıl önce

ben ne torpil nede başka bir şey istiyorum . benim önümde engel var ve aynı şartlarda yarışmak istiyorum. anayasanın 10. maddesi engelliye pozitif ayrımcılık yapılır diyor. benim beynim ilaçlarla uyuşturulmuş ken ben nasıl normal beyinli insanla yarışayım. benim için 60 almak büyük bir başarıdır. benim şartlarımda binlerce insan var. ösym ekpss- kpss diye engellileri ayırdı. peki neden bu sınavda ayrılmadı merak ediyorum

levo67
Kapalı
16 Ocak 2019 10:21

zaten şu anda aynı işi yapıyorum. mesele iş konusu değil sınav

gurkan88
Aday Memur
16 Ocak 2019 14:55

Kaç puan aldınız?

baredda, 5 yıl önce

Benim okulu görseydiniz böyle konuşmazdınız. Yeryüzünde ne kadar sınav varsa girerdiniz bu sınıftan kurtulmak için. Evet ben de Kpss ile atandım. 5 sene çalıştım onurumla. İşten de gocunduğum yok. Lakin sabır mabır kalmadı be kardeşim. 5 senede Allah şahidim olsun sadece 1 gün raporum var, o da ağır ishal 2 serum yedim. Beni deli eden iş değil, beni deli eden bu sınıfa bakış açısı, pis hakir görmesi. Ben veya bizler zannetmeyin ki masabaşına geç keyfine bak değil mevzu. İnşallah Gih kadrosunda da bu devlete hizmet edeceğiz. Fakat bizim de saygınlığımız olsun artık. Sizin muhitte belki müdürünüz pırlanta gibidir belki işiniz pek ağır değildir. İşte işin püf noktası da bu: Şurada farklı müdür burada farklı amir. Şurada 20 sınıf 10 tuvalet burada 4 sınıf 1 tuvalet. Şurada tekli eğitim. Burada çiftli eğitim. Ama memursan aşağı yukarı her yerde aynı. Verecekleri iş, evrak, kalem, bilgisayar... Ama Yhs ucu açık. Bugün tamam dersin yarın eyvallah çekersin öbürsü gün en onurlu, en tahammüllü insan bile vitesten atabiliyor. Elbette ki bu sınıfın içinde de yalakacı, gammazcı, işini kaytaranlar da var fakat dürüstler de var be kardeşim Lisans mezunu bir yere atanmak için mecbur bu işi yapanlar var. Fazla uzatmanın anlamı yok.

baredda
Memur
16 Ocak 2019 19:48

76 aldım efendim.

gurkan88, 5 yıl önce

Kaç puan aldınız?

N.MERCAN
Daire Başkanı
18 Ocak 2019 11:01

hizmetli kadrosu eğitim durumuna göre bir defaya mahsus kaldırılısın

Toplam 48 mesaj

Çok Yazılan Konular