Editörler : supporters.
10 Ocak 2019 18:01

İlk defa kpss a ' ya gireceği kitap tavsiyeleri

Kpss 9 ve Kpss 48 'den puan almak amaçlı gireceğim kitap tavsiyeleriniz nelerdir?

ayhanistan
Aday Memur
14 Ocak 2019 01:16

Herkese teşekkürler. Aof mezunuyuz diye de bu kadarı da yapılmaz

misafir10
Aday Memur
14 Ocak 2019 21:42

ben gy gk icin pegem le karakutunun denemelerini ve anlatimli soru bankalarini aldim yediiklim ve yargidan zor sorulari, yediiklim ve yargidan kendimi test ettigimde 86-89 civari puan aliyorum ama pegemle karakutudan alamiyorum... kpss a grubu icin de pegem anlatimli oneririm onun disinda yargi ve yediiklim ilk defa girecekseniz ilk once bunlara calisin daha sonra pegemle pekiştirin derim ben kpss dershanesine gitmeyi dusunuyorum gy gk icin zaten kamuyonetimi mezunuyum ve ikinci universiteden onur belgesi aldim ayni dersler vardi 1. sinifta oyuzden altyapim var. hukuk-iktisat- maliye- muhasebe- isletme sinavlarinin hepsine de girmeyi dusunuyorum ayrica... ben de kpss a grubu icin hepsini kapsayan bir kitap istiyorum bulabilirsem almayi dusunuyorum. iyi sanslar...
ayhanistan, 5 yıl önce
Herkese teşekkürler. Aof mezunuyuz diye de bu kadarı da yapılmaz

misafir10
Aday Memur
14 Ocak 2019 22:26

https://forum.memurlar.net/konu/2343953/

konu açılmış, faydalı olabilir..

ayhanistan
Aday Memur
15 Ocak 2019 19:44

tesekkur ederım hocam

bsttsbst
Aday Memur
16 Mart 2019 10:52

merhaba arkadaşım. ben kpss 2108 A grubu sınavına girdim. bazı puan türlerinden derecem var. Kurum sınavlarına hazırlanıyor ve ilanları bir fiil takip ediyorum.5 ayda mantıklı ve taktiksel bir çalışma ile pek tabi derece yapabilirsin. nasıl çalışman gerektiğine dair nacizane birkaç şey söylemek isterim. özellikle gk-gy'ye çok fazla önem vermelisin. Bu süreçte gidebiliyorsan eğer bir dersaneye gitmelisin. onun dışında yok ben kendim çalışırım diyorsan kitap önerisi yapayım.

İktisatta kesinlikle çıkmış soruları çözdükten sonra Yüksel Bilgili'nin Ceteris Paribus isimli özgün sorular kitabını en az 2 defa çözmelisiniz.

Maliyede yine aynı şekilde çıkmış soruları çözdükten sonra Arda Hakan Öğretir'in 4T Maliye isimli özgün soruları bir kere çözmelisiniz.

Muhasebede (benim derecem muhasebeden) Alican Dovletov'un Rasyo isimli özgün kitabını en az 2 kere çözmelisiniz.

Hukuk konusunda pek fazla kitap önerisi yapamıyorum. Bu sebepten dolayı da başka arkadaşların önerilerini dinleyebilirsin.Çıkmış soruları inceleyerek özgün sorular çözerek pekiştirirsen halledemeyeceğin birşey yok.

ayhanistan
Aday Memur
25 Mart 2019 01:58

cok tesekkur ederım ilgilenip zman ayırdıgınız için.

bsttsbst, 5 yıl önce

merhaba arkadaşım. ben kpss 2108 A grubu sınavına girdim. bazı puan türlerinden derecem var. Kurum sınavlarına hazırlanıyor ve ilanları bir fiil takip ediyorum.5 ayda mantıklı ve taktiksel bir çalışma ile pek tabi derece yapabilirsin. nasıl çalışman gerektiğine dair nacizane birkaç şey söylemek isterim. özellikle gk-gy'ye çok fazla önem vermelisin. Bu süreçte gidebiliyorsan eğer bir dersaneye gitmelisin. onun dışında yok ben kendim çalışırım diyorsan kitap önerisi yapayım.

İktisatta kesinlikle çıkmış soruları çözdükten sonra Yüksel Bilgili'nin Ceteris Paribus isimli özgün sorular kitabını en az 2 defa çözmelisiniz.

Maliyede yine aynı şekilde çıkmış soruları çözdükten sonra Arda Hakan Öğretir'in 4T Maliye isimli özgün soruları bir kere çözmelisiniz.

Muhasebede (benim derecem muhasebeden) Alican Dovletov'un Rasyo isimli özgün kitabını en az 2 kere çözmelisiniz.

Hukuk konusunda pek fazla kitap önerisi yapamıyorum. Bu sebepten dolayı da başka arkadaşların önerilerini dinleyebilirsin.Çıkmış soruları inceleyerek özgün sorular çözerek pekiştirirsen halledemeyeceğin birşey yok.

düşü
Kapalı
27 Mart 2019 16:10

KPSS a kitaplarımı satıyorum almak isteyen varsa mesaj atsın

smy3391
Aday Memur
29 Mart 2019 03:03

https://www.alkitap.com/urun/2019-konsensus-kpss-kurum-sinavlari-hukuk-soru-bankasi-savas-yayinevi

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi