Editörler :
16 Temmuz 2019 13:50

ironblood19
Aday Memur
Mke Ankara Taşra 5/1 Müh. Maaşı: 6480 TL (Bekar ve YDS C, özel kesintiler dahil)
bu da mı ofsayt, 7 ay önce - Alıntıya git

özel mesaj alımınız kapalı sayın hocam :)

17 Temmuz 2019 15:32

linyevesorti
Aday Memur

Mke taşra 6300

20 Temmuz 2019 16:38

A.C.D.C
Şube Müdürü

Bilmediğim için soruyorum hocam verdiğiniz linkte 5140 yazıyor. 6000 kusurlar nasıl net oluyor? Birde makine mühendisleri için iyi bir kurum mu? Şimdiden teşekkrler

Mak.Muh35, 1 ay önce - Alıntıya git

Aralıktı o. Ocak zammı %10 civarı geldi. % 6 da temmuz zammı ekleyip öyle vermişler bu dönemki duyuruyu.

Bilmiyorum makinacıya sorsan daha iyi olur. Ben hiç makinacı tanımıyorum kurumdan.

20 Temmuz 2019 19:33

Mak.Muh35
Şef

Aralıktı o. Ocak zammı %10 civarı geldi. % 6 da temmuz zammı ekleyip öyle vermişler bu dönemki duyuruyu.

Bilmiyorum makinacıya sorsan daha iyi olur. Ben hiç makinacı tanımıyorum kurumdan.

A.C.D.C, 1 ay önce - Alıntıya git

teşekkür ettim

20 Temmuz 2019 20:07

A.C.D.C
Şube Müdürü

teşekkür ettim

Mak.Muh35, 1 ay önce - Alıntıya git

Ricalar

24 Temmuz 2019 13:17

economi06
Şef
+
31 Temmuz 2019 11:56

vuvuzela16
Aday Memur

Meslek lisesinde elektrik öğretmenliği mi yoksa teiaş ta mühendis olmak mı? Hangisini tavsiye edersiniz acaba? Yardımcı olursanız teşekkür ederim.

31 Temmuz 2019 15:26

fatalrhy
Aday Memur

Meslek lisesinde elektrik öğretmenliği mi yoksa teiaş ta mühendis olmak mı? Hangisini tavsiye edersiniz acaba? Yardımcı olursanız teşekkür ederim.

vuvuzela16, 4 hafta önce - Alıntıya git
Kessinlikle teiaş ta mühendislik
01 Ağustos 2019 00:24

nehayatama
Memur

Mke taşra 6300

linyevesorti, 1 ay önce - Alıntıya git

yeni atanan ne kadar olur hocam?

03 Ağustos 2019 00:20

vuvuzela16
Aday Memur

Teiaşta mühendis olanlar memnun değil gibi arıza durumunda çağrılma durumu var ve maddi olarak aldığı paradan memnun değil benim anladığım ya da bilerek kötülüyorlar özelden yardımcı olacak biri varsa çok sevinirim çok kararsızım bu ara okuldan iyi bir dereceyle mezun oldum fakat formasyon alıp teknik öğretmen olmayı düşünüyorum

17 Ağustos 2019 02:18

A.C.D.C
Şube Müdürü

Teiaşta mühendis olanlar memnun değil gibi arıza durumunda çağrılma durumu var ve maddi olarak aldığı paradan memnun değil benim anladığım ya da bilerek kötülüyorlar özelden yardımcı olacak biri varsa çok sevinirim çok kararsızım bu ara okuldan iyi bir dereceyle mezun oldum fakat formasyon alıp teknik öğretmen olmayı düşünüyorum

vuvuzela16, 3 hafta önce - Alıntıya git

Aldıkları maaş pratisyen hekimden yüksek uzmandan az. Kısacası eş deneyimli doktordan fazla. Maaşlar TEİAŞ ın sitesinde duyuruluyor zaten. Doktor maaşını da kendiniz araştırıp kontrol edebilirsiniz.

Arıza halinde çağrılma birime göre değişse de meslek etiği gereği zaten olması gerekir. Bir doktorun mesai dışı diye hastaya bakmaması ya da askerin polisin izindeyim deyip çatışmaya destek vermemesi nasıl düşünülemez ise milyonlarca insanın elektriksiz kalması söz konusu iken işini yapmamak da o derece düşünülemez. Saygın mevkide olup yüksek maaş alıp da 8-5 takılan bir meslek grubu aklınıza geliyor mu ? Koca savcı bile gecenin bir yarısı olay yerine gidiyor. Hayat böyle.

17 Ağustos 2019 08:35

chemicalengineer71
Aday Memur

vuvuzela16, 3 hafta önce - Alıntıya git
Kusura bakmayın ama mühendissiniz tabiiki arıza durumumda çağrılacak ve makineler arasında boğulacaksınız masabaşı bir iş istiyorsanız öğretmen de değil direkt memurluğu düşünün derim.
18 Ağustos 2019 22:54

srk87
Aday Memur
Yeni atanan Orman Mühendisi ne kadar maaş alır ?
Toplam 33 mesaj

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?