Editörler :
11 Ocak 2019 15:26   

Cerrahpaşa üniversitesi

Arkadaşlar sıralamam hemşirelik ortaöğretim 600?lerde İstanbul?da okuyorum ve ısrarla yaşamaya devam etmek istiyorum sizce başvurmalı mıyım yoksa devlet alımlarını mı beklemeliyim? Fikirleriniz önemli belirtiseniz sevinirim...

11 Ocak 2019 17:02

Maxxm.sdj
Memur
başvur
11 Ocak 2019 17:05

Emir4747
Aday Memur
Branş sıralamn 600 ise bekle derim
12 Ocak 2019 08:25

EyCel
Aday Memur
eğer hep istanbulda Kalacaksan başvurmak mantıklı olur alımlar yüksek ihtimal seçimden sonraya kaldı beklemek istemessen başvur
12 Ocak 2019 21:17

womenuser
Aday Memur
eğer hep istanbulda Kalacaksan başvurmak mantıklı olur alımlar yüksek ihtimal seçimden sonraya kaldı beklemek istemessen başvur
EyCel, 2 ay önce - Alıntıya git

Neden seçimlerden sonraya kalsın alımlar tam tersine herkes seçimlerden önce alımlar olucak deniliyor

13 Ocak 2019 04:55

Sümeyra Kaya
Aday Memur

Neden seçimlerden sonraya kalsın alımlar tam tersine herkes seçimlerden önce alımlar olucak deniliyor

womenuser, 2 ay önce - Alıntıya git
Devlette para yok borçları bile devlet seçim sonrasına erteledi sana Bakanlığı bekle diyenler 2000-4000 arası sıra bana gelsin diye düşünenler ah almayayım ama geneli o yüzden başvurma İstanbul'a diyor(kendimden biliyorum :)))sıralamam 1400 çok samimi söylüyorum İstanbul'da bi gelecek düşünüyorsan başvur bakanlık ilk alımda 600 ortaöğretim birden alması şuan imkansız gibi bir şey beklersen en iyi ihtimalle ekim-kasım gibi gidersin ama kalacak yerin yoksa Fatih'ten ev kiraları falan çok uçuk ona göre yap hesabını objektif fikrimi sundum :)
13 Ocak 2019 18:46

Yılmaz hüseyin
Aday Memur
valla bana sorarsan bekle her ne kadar İstanbul'da kalmak istiyorsan dahi sağlık bakanlığına bağlı hastanelerde daha rahat edersin
13 Ocak 2019 18:50

EyCel
Aday Memur

cunku daha maliye bakanlığıyla sağlık bakanlığı sayı netleştiremedi daha sayı netleşecek ve hemen yarın ilana cıkılmıyor bu bir süreç o da 2.5-3 ay demek o yüzden seçimlerden sonra en iyi ihtimal seçim haftası
13 Ocak 2019 19:07

Hemşire.Gamze
Şube Müdürü
Devlette para yok borçları bile devlet seçim sonrasına erteledi sana Bakanlığı bekle diyenler 2000-4000 arası sıra bana gelsin diye düşünenler ah almayayım ama geneli o yüzden başvurma İstanbul'a diyor(kendimden biliyorum :)))sıralamam 1400 çok samimi söylüyorum İstanbul'da bi gelecek düşünüyorsan başvur bakanlık ilk alımda 600 ortaöğretim birden alması şuan imkansız gibi bir şey beklersen en iyi ihtimalle ekim-kasım gibi gidersin ama kalacak yerin yoksa Fatih'ten ev kiraları falan çok uçuk ona göre yap hesabını objektif fikrimi sundum :)
Sümeyra Kaya, 2 ay önce - Alıntıya git
Diyanet bakanlığı vs bir sürü bakanlık çıkıp şu kadar alım yapacağız diyebiliyorken kriz sadece sağlık bakanlığına mı işliyor? Arkadaşın sıralaması ile her türlü devlete yerleşir neden üniversite hastanesine gitsin ki? Seçim öncesi alım olursa ortaöğretim hemşire +500 olacağına inanıyorum ve bana kalırsa en kötü sayı bu. İstanbul en düşük kapatacağını da bildiğimize göre ilk alımda İstanbul'a atanabilir gayet de.
13 Ocak 2019 19:09

alisonmez57
Aday Memur

Hastanenin iki üst sokağında yaşıyorum. Hastane çok bakımsız ve aşırı yoğun.

Hastane çevresinde kiralar 1500 ve 2500 arasında değişiyor.

Güzel, sakin ve konforlu bir ev isterim derseniz 2500 lira,

Kötü sokak, 30 senelik binalar ve çok masraflı dairelerde otururum derseniz 1500 lira kira ödersiniz.

Ulaşım istanbulun her yerinden kolay ve sorunsuzdur buraya.

Buraya gelecek olan kişiler çocuk acilde çalışsınlar, en sakin yerlerden birisi diğer yerlere göre.

Söyleyeceklerim bu kadar.

Dip Not: Alımlar seçimden sonra ya da seçime hemen yakın bir tarihte olacak. Aras bey öyle dedi.

14 Ocak 2019 00:07

womenuser
Aday Memur

Hastanenin iki üst sokağında yaşıyorum. Hastane çok bakımsız ve aşırı yoğun.

Hastane çevresinde kiralar 1500 ve 2500 arasında değişiyor.

Güzel, sakin ve konforlu bir ev isterim derseniz 2500 lira,

Kötü sokak, 30 senelik binalar ve çok masraflı dairelerde otururum derseniz 1500 lira kira ödersiniz.

Ulaşım istanbulun her yerinden kolay ve sorunsuzdur buraya.

Buraya gelecek olan kişiler çocuk acilde çalışsınlar, en sakin yerlerden birisi diğer yerlere göre.

Söyleyeceklerim bu kadar.

Dip Not: Alımlar seçimden sonra ya da seçime hemen yakın bir tarihte olacak. Aras bey öyle dedi.

alisonmez57, 2 ay önce - Alıntıya git

Üskğdarda metronun yanında oturuyorum zaten öğrenci evindeyim kurulu bi düsenim var ulaşım kira ev yönünden hiç sıkıntım yok çok kararsızım açıkcası

14 Ocak 2019 16:51

alisonmez57
Aday Memur

Üskğdarda metronun yanında oturuyorum zaten öğrenci evindeyim kurulu bi düsenim var ulaşım kira ev yönünden hiç sıkıntım yok çok kararsızım açıkcası

Valla o zaman başvuru yapın derim. Ben paramediğim. Puanım 85.4 eğer paramedik alsalar bende başvuru yapcaktım
15 Ocak 2019 02:03

womenuser
Aday Memur
Valla o zaman başvuru yapın derim. Ben paramediğim. Puanım 85.4 eğer paramedik alsalar bende başvuru yapcaktım
alisonmez57, 2 ay önce - Alıntıya git

Devlet alımlarını bekleyecegim üniversite hastaneleri problemli biraz. Bekleyelim bakalım

Toplam 12 mesaj

ANKET
ABD tehditleri artıyor. Döviz de yükselebilir. Sizce Türkiye, Rusya'dan S-400 almalı mı?