Editörler :
11 Ocak 2019 16:57   

Farkındamısınız atama yok ses yok

Arkadaşalar herkesmi umudunu kaybetti 2019 girdik atama ile ilgili en ufak bi ses bi Haber yapılmadı bi atama haberi varda benmi bilmiyorum

11 Ocak 2019 17:24

osmanox
Aday Memur
Kimseye duyuramıyoruz malesef sesimizi. Memurlar net bile umursamıyor bakan ne yapsın bizi...
11 Ocak 2019 18:26

Emish
Şef
Bu iş eyleme kadar gider, ses çıkarmayan bir topluluğa kimse gökten hak vermez.
11 Ocak 2019 19:02

osmanox
Aday Memur
Bu iş eyleme kadar gider, ses çıkarmayan bir topluluğa kimse gökten hak vermez.
Emish, 2 ay önce - Alıntıya git
Toplulukların birşeyler yapması gerekiyor. Twitter dan yazmak hiç bişey kazandırmıyor. Kimse umursamıyor
11 Ocak 2019 19:46

FKARAKAYA.
Aday Memur
Toplulukların birşeyler yapması gerekiyor. Twitter dan yazmak hiç bişey kazandırmıyor. Kimse umursamıyor
osmanox, 2 ay önce - Alıntıya git

Ben de anlamıyorum gerçekten.

Daha ne Kadar bekleyeceğiz ???

11 Ocak 2019 19:54

osmanox
Aday Memur

Ben de anlamıyorum gerçekten.

Daha ne Kadar bekleyeceğiz ???

FKARAKAYA., 2 ay önce - Alıntıya git
Başka bir meslek grubuna bunu yapamıyorlar. Çünkü çok güzel örgütlenmiş toplulukları var. Anında istediklerini duyurabiliyorlar. Sağlık alanında hep bi rant peşinde insanlar. Bir iki tane cılız ses dışında hiç bir şey yok onlar da Twitter dan duyurmaya çalışıyor kendilerini. Son umudum burası kalmıştı. Malesef memurlar.net de umursamıyor.
12 Ocak 2019 00:33

Murattt444
Aday Memur

Bu kadar emek veren insana yazık şehir hastanesi acılıyor alımlar hep dışarıdan oluyor Allah Herkesin yardımcısı olsun

12 Ocak 2019 15:16

mhesde
Kapalı

Arkadaşlar sağlıkçılar platformunun paylaştığı gibi birlik olup etkinlik yapmazsak seçimden sonra ya kalır sesimizi duyurmak için tüm sağlık calisanlari birleşip etkinlikler yapmalı

Toplam 7 mesaj

ANKET
ABD tehditleri artıyor. Döviz de yükselebilir. Sizce Türkiye, Rusya'dan S-400 almalı mı?