Editörler : swat3410E.Kayı Han

Kapalı
11 Ocak 2019 18:10

Paem 6. yedek duyurusu ve devamı

Arkadaşlar PAEM 6.yedek duyurusu da az önce geldi. Bu yıl eğitim 13 Ocakta başlayacak. PAEM3'de eğitim başladıktan sonra herhangi bir yedek duyurusunun gelmediğini görüyoruz. Tabiki geçen seneye göre bu sene epeyce bir farklılıklar oldu tahminler pek tutmadı. Yedek bekleyen yada

Paem2 den bilgisi olan arkadaşlar var ise yorumlarını merak ediyorum. Saygılar

Mglb
Aday Memur
11 Ocak 2019 18:16

13 Ocak'da çağırdılar da kesin eğitim başlangıcı 13 Ocak mı emin misiniz.Gecen sene 4 Aralık da başlarken 3 Aralık'ta son yedek duyurusu geldi.Saglik değerlendirmesinden çıkarma, intibak dönüşü gelmeyrnlerin yerine çağıracak bilmiyoruz.

Mglb
Aday Memur
11 Ocak 2019 18:18

Çağıracak mi bilmiyoruz

Mglb
Aday Memur
11 Ocak 2019 18:21

Olumlu yönden bakmak gerekirse 15 inde 7.yedek gelse güzel olur :)

navidres 1
Aday Memur
11 Ocak 2019 18:32

Umarim gelmeyenlerin yerine tekrar alim yaparlar egitimin en azindan ilk iki haftasi falan da yapsalar alim cok guzel olacak da hakkimizda hayirlisi olsun insallah

11 Ocak 2019 18:50

Ben arkadaşlara sordum 13 ünde döncekler ama 14 eğitim başlıyacak diye kesin bir şey yok dediler en azından bize böyle bir şe söylenmedi dediler
Mglb, 5 yıl önce

13 Ocak'da çağırdılar da kesin eğitim başlangıcı 13 Ocak mı emin misiniz.Gecen sene 4 Aralık da başlarken 3 Aralık'ta son yedek duyurusu geldi.Saglik değerlendirmesinden çıkarma, intibak dönüşü gelmeyrnlerin yerine çağıracak bilmiyoruz.

Mglb
Aday Memur
11 Ocak 2019 19:05

Akademik takvim de yok ortada daha . Pazar günü öğleden sonra gelip kesin kayıt yapıp pazartesi kıyafetler falan direk eğitim yapmak zaten çok da kolay değil gibi. geldikten sonra evraklar falan sağlık işleri derken zaman geçer yine .

Dsgagabsabababaahab, 5 yıl önce
Ben arkadaşlara sordum 13 ünde döncekler ama 14 eğitim başlıyacak diye kesin bir şey yok dediler en azından bize böyle bir şe söylenmedi dediler

stahl
Kapalı
11 Ocak 2019 19:07

Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar izin dönüşü elbette kesin kayıta gelmeyenler olacaktır yeniden bir çağırım olursa hepimizin şansı var gibi gözüküyor

11 Ocak 2019 19:07

Akademik takvim açıklansaydı az çok belli olurdu oda açıklanmadı , geçen sene intibak sonrası izinden ne zaman döndüler bilen var mı
11 Ocak 2019 19:09

İnşallah hocam hepimiz için hayırlısı olsun
stahl, 5 yıl önce

Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar izin dönüşü elbette kesin kayıta gelmeyenler olacaktır yeniden bir çağırım olursa hepimizin şansı var gibi gözüküyor

Mglb
Aday Memur
11 Ocak 2019 19:15

https://www.bekcialimi.com/2018-paem-calisma-takvimi/

Buradaki habere bakılırsa 10 gün diyor ,geçen sene 1 Kasım'da geldiler desek 11 kasimda bitirmisler 15 gün sonra geri gelse 26 27 si desek 4 Aralık eğitim başlangıcı için süre geçmiş oluyor.Gelir gelmez eğitim baslamiyor.

Dsgagabsabababaahab, 5 yıl önce
Akademik takvim açıklansaydı az çok belli olurdu oda açıklanmadı , geçen sene intibak sonrası izinden ne zaman döndüler bilen var mı
11 Ocak 2019 19:26

O zaman 13 dönmüyecekler için planlama olur gibi 400 leri bulur inşallah
Mglb, 5 yıl önce

https://www.bekcialimi.com/2018-paem-calisma-takvimi/

Buradaki habere bakılırsa 10 gün diyor ,geçen sene 1 Kasım'da geldiler desek 11 kasimda bitirmisler 15 gün sonra geri gelse 26 27 si desek 4 Aralık eğitim başlangıcı için süre geçmiş oluyor.Gelir gelmez eğitim baslamiyor.

Mglb
Aday Memur
11 Ocak 2019 19:27

İnşallah

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi