Editörler : oto-danisman-expert
11 Ocak 2019 23:47

Bu arkadaşın dediği doğru mu? Bilen varsa ve de yeşillendirebilirse çok makbule geçer.

11 Ocak 2019 23:52

gruba üye olmayanlar için eğer tercihlerinizin hiçbiri tutmuyorsa eleniyorsunuz yazmış

aytolenk
Kapalı
12 Ocak 2019 00:49

tutmayan tercihleri evrak kontrol aşamasında sistem otomatik olarak iptal ediyor. uygun tercihleri listeliyor sadece eğer bölümün klavuzda yoksa ve hiçbiri uyumlu değilse evrak kontrol kısmında geri yollayabilirler seni.

ayancikeymeleri, 5 yıl önce

gruba üye olmayanlar için eğer tercihlerinizin hiçbiri tutmuyorsa eleniyorsunuz yazmış

12 Ocak 2019 00:53

bende onu soruyorum, alttaki tiki işaretledim kimisi de genel başvuru hakkı felan diyo

furkanerdemx
Aday Memur
12 Ocak 2019 15:09

İlaç gibi geldi konu teşekkür ederim kardeşim eline yüreğine sağlık. Astsubaylarda bildiğim kadarıyla 28inde çağrılacak değil mi ?
12 Ocak 2019 18:10

Tiki işaretlediysen şansın devam eder . Oradan gelecek olan da piyade oda taş çatlasa yedek gelir çünkü kontejan boş kalırsa o tikleri dikkate alıyolar bildiğim kadarıyla
ayancikeymeleri, 5 yıl önce

bende onu soruyorum, alttaki tiki işaretledim kimisi de genel başvuru hakkı felan diyo

Ertyl
Aday Memur
12 Ocak 2019 21:00

İyi günler beni 17 sinde çağırdılar sizin anlattıklarınızı okudum şimdi ben 17 sinde gittiğimde fizik testleri ve kişilik testine girip geri döneceğim daha sorna mülakat ve hastaneye mi çağıracaklar ? Kısacası çok uzaktan geleceğim 9 da orda olsam akşam 5 de tüm işim biter mi yoksa hastane falan ertesi güne kalır mı ?

Mehme5
Aday Memur
12 Ocak 2019 21:23

Yedek subayım. Kazanma sansim var mi? Yedek subay olmam bir avantak mi?

the.engineer34
Aday Memur
12 Ocak 2019 21:52

hiç farketmiyor. tanıdığım yedek subaylık yaptı şansını 2 defa denedi, elendi. Asteğmenliği sistem ihtiyaca göre atar.
Mehme5, 5 yıl önce

Yedek subayım. Kazanma sansim var mi? Yedek subay olmam bir avantak mi?

Mehme5
Aday Memur
12 Ocak 2019 21:57

Yedek subaylik yaparken basvurmak bir avantak dedi komutanlar. Yaji askeriyenin icindeyken basvutmaktan bahsediyorum. A sorumu bu cetvede dusun.

isimsi
Aday Memur
13 Ocak 2019 18:25

aynı gün biter hocam yarına aksamaz

Ertyl, 5 yıl önce
İyi günler beni 17 sinde çağırdılar sizin anlattıklarınızı okudum şimdi ben 17 sinde gittiğimde fizik testleri ve kişilik testine girip geri döneceğim daha sorna mülakat ve hastaneye mi çağıracaklar ? Kısacası çok uzaktan geleceğim 9 da orda olsam akşam 5 de tüm işim biter mi yoksa hastane falan ertesi güne kalır mı ?

robinson11
Kapalı
13 Ocak 2019 20:31

Bir kişi 800 gramdan dolayı elendim yazmıştı. İnşallah kötü niyetli yorum yapmamıştır.

isimsi
Aday Memur
13 Ocak 2019 21:07

hayır hocam. sakın onlara aldırış etmeyin. moraliniz bozulmasın. tabi elinizden geliyorsa tam gidin ama en azından benim günümde 1 2 kilo sorun yapılmadı, ve biri geçsin diye tam soyundurdular.

robinson11, 5 yıl önce
Bir kişi 800 gramdan dolayı elendim yazmıştı. İnşallah kötü niyetli yorum yapmamıştır.
13 Ocak 2019 23:26

Fizik için geldiğinde 5 de işin bitmeyebilir 7 yi bulabilir , mülakat için geldiğinde ertesi güne illaki sarkacaktır hastane işleri
isimsi, 5 yıl önce

aynı gün biter hocam yarına aksamaz

Yeni Komiser
Aday Memur
14 Ocak 2019 01:03

Aile hekiminin verdiği sağlık raporunda karar kısmında ''Yukarıda bilgileri bulunan şahsın düzenlemiş olduğu bilgi formu ve ... tarihinde yapılan fizik muayenesi sonucunda sağlık durumunu bildirir hekim kanaat raporudur.'' sizde de bu şekilde demi

isimsi
Aday Memur
14 Ocak 2019 01:19

o kısmı sorun değil ama kesinlikle bir yerinde SPOR MÜLAKATINA GİREBİLİR yazması lazım. yazmazsa sizi hastahaneye gönderirler yenisini almak için

Yeni Komiser, 5 yıl önce

Aile hekiminin verdiği sağlık raporunda karar kısmında ''Yukarıda bilgileri bulunan şahsın düzenlemiş olduğu bilgi formu ve ... tarihinde yapılan fizik muayenesi sonucunda sağlık durumunu bildirir hekim kanaat raporudur.'' sizde de bu şekilde demi

Yeni Komiser
Aday Memur
14 Ocak 2019 01:23

Raporun herhangibir yerinde yazmıyor kendi el yazısıyla yazsa olur mu yarın götürsem raporu

isimsi, 5 yıl önce

o kısmı sorun değil ama kesinlikle bir yerinde SPOR MÜLAKATINA GİREBİLİR yazması lazım. yazmazsa sizi hastahaneye gönderirler yenisini almak için

isimsi
Aday Memur
14 Ocak 2019 01:30

götürmüşken orjinalinden bir tane daha versin. sorun edebilirler. işini sağlama alsan daha iyi...

Yeni Komiser, 5 yıl önce

Raporun herhangibir yerinde yazmıyor kendi el yazısıyla yazsa olur mu yarın götürsem raporu

Toplam 38 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi