Editörler : supporters.
13 Ocak 2019 03:04

Evleneceğin erkeğin geliri ne kadar önemli
Küçük bi oyun oynayalım diyorum, durumu biraz zorlaştıralım gelirle uyum ters orantılı olsun en düşük gelir için en yüksek uyumluluk en yüksek gelir için ise en düşük uyumluluk olsun

Bu ankete 3 günde, 0 kişi oy kullandı ve 16/01/2019 03:04 tarihinde sona erdi.

13 Ocak 2019 03:14

geliri en aZından uyumu %20 ye çekecek kadar artırmayı düşünüyordum yanlışlıkla anketi oluşturmuş bulundum yoksa içinizde ne kirli çıkılar var ben bilmezmiyim hiç:Ppp

eem_bahar
Müsteşar Yardımcısı
16 Ocak 2019 16:05

uyum tabıkı de en basta ama erkeğin maddi olarak en azından benimki kadar olmasını isterim :D

16 Ocak 2019 18:55

Erkekte aynını düşünüyor artık:D

eem_bahar
Müsteşar Yardımcısı
25 Şubat 2019 09:27

öyle düşünen erkekler bildigin ezik kendine guvensızler bence... hani biz ataerkıldık? e o zaman erkek erkekliğini göstersin... gücünü en azından maaşıyla göstersın :P gunumuzde malesef adı modernleşme falan oldu kadının calsıması erkeklerın cogunun agzını sulandırıyor... ama erkek her zaman evin reisi olmalı... o dengeyi saglayabılmek zordur... en azından gelir konusunda erkegin bu yuku alması lazım... iki taraf da calısıyorsa erkek daha fazla kazanmlaı bence denge dedigimiz sey abzen dengesizliktir..:D bu mevzu kadından amir olmaz durumuna benzıyor yetkı vermeyceksın arkadas tepene cıkar :P

25 Şubat 2019 18:09

:DDDD önemli olan şey kadının para kazanması değil kendine meşkale bulması, enerjisini gün içinde tüketmeli ki erkeğin başının etini kemiremesin:))))

eem_bahar
Müsteşar Yardımcısı
26 Şubat 2019 10:53

ahahahah evet o konuda haklısınız... iş çeneye gelince enerjileri zirve... halbuki eve gelince o enerji başka aktivitelere kullanılmlaı :P

Werner Heisenberg, 5 yıl önce

:DDDD önemli olan şey kadının para kazanması değil kendine meşkale bulması, enerjisini gün içinde tüketmeli ki erkeğin başının etini kemiremesin:))))

26 Şubat 2019 18:15

Değil mi ama:)

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi