Editörler :
13 Ocak 2019 11:46   

2019 Dgs hemşirelik burda toplanalım

merhaba, sınava az bir süre kaldı. Ben yeni başlayacam, kimler neler yapıyor?

15 Ocak 2019 01:12

Zehra13579
Kapalı

Ben de daha baslamadim henüz

18 Ocak 2019 14:32

akınakın kompela
Kapalı

memleketin yarısı dgs hemşireliğe tamamlıyor işe bak

19 Şubat 2019 09:49

madur123madur
Aday Memur

ne kadar net yapmamız gerek acaba. bende hemşirelik için hazırlanıyorum

19 Şubat 2019 20:44

alvinhansen92
Yasaklı

ne kadar net yapmamız gerek acaba. bende hemşirelik için hazırlanıyorum

madur123madur, 5 ay önce - Alıntıya git

Bu sene yine iyi net yapanlar olacaktır,DGS HEMŞİRELİK ÇOK revaçta maşallah,başarılar....

24 Mart 2019 21:14

hasyaren.6
Aday Memur

Bu sene yine iyi net yapanlar olacaktır,DGS HEMŞİRELİK ÇOK revaçta maşallah,başarılar....

alvinhansen92, 5 ay önce - Alıntıya git

Geçtiğimiz dönemlerde Hemşirelik özel sınıfları,Kuzey Akademi açmıştı bu dönemde açar diye düşünüyorum.

27 Mart 2019 21:23

loklokmanhekim0666
Memur

Geçtiğimiz dönemlerde Hemşirelik özel sınıfları,Kuzey Akademi açmıştı bu dönemde açar diye düşünüyorum.

hasyaren.6, 4 ay önce - Alıntıya git

Kendi seviyenizdeki ve özellkle sınıf arkadaşlarınızla aynı zorlu sınav sürecinde tatlı rekabetle yarışmak çok iyi bence.Dershanenin bölüm sınıfları açması çok iyi...

02 Nisan 2019 17:33

karakedi4466
Aday Memur

hasyaren.6, 4 ay önce - Alıntıya git

Kardeşimi bu dershaneye yönlendireceğim,bilgileriniz içn teşekkürler arkadalarım:)

02 Nisan 2019 17:40

karakedi4466
Aday Memur

Kendi seviyenizdeki ve özellkle sınıf arkadaşlarınızla aynı zorlu sınav sürecinde tatlı rekabetle yarışmak çok iyi bence.Dershanenin bölüm sınıfları açması çok iyi...

loklokmanhekim0666, 4 ay önce - Alıntıya git

Hemşirelik özel sınıf ya da öğrencilerin özellikle matematik seviyesine göre sınflar oluşturulması bence çok iyi olur,öğrencide rekabet oluşturur ve netlerin artmasını sağlar bu düzenleme,Kuzey AKademiyi bu çalılmasından dolayı tebrik ederim

04 Nisan 2019 18:42

loklokmanhekim0666
Memur

Hemşirelik özel sınıf ya da öğrencilerin özellikle matematik seviyesine göre sınflar oluşturulması bence çok iyi olur,öğrencide rekabet oluşturur ve netlerin artmasını sağlar bu düzenleme,Kuzey AKademiyi bu çalılmasından dolayı tebrik ederim

karakedi4466, 4 ay önce - Alıntıya git

2018 yılında Hacettepe Hemşirelikten mezun olan yiğenim sizin belirtiğiniz dersdahane ile mutlı sona ulaştı.

04 Nisan 2019 18:48

loklokmanhekim0666
Memur

Kardeşimi bu dershaneye yönlendireceğim,bilgileriniz içn teşekkürler arkadalarım:)

DGS erken kayıtları için Ankara'da Tavsiye edebileceğim çok sistemli ve disiplinli bir kurum.Yiğenim birebir etüt Hocalarından çok faydalanmıştı.

06 Nisan 2019 20:06

cukuryamac06
Memur

Mayıs,Haziran deneme çözmeniz için ve hızınızı arttıracağınız en önemli aylardır.hER DENEME BİR TECRÜBE ve Kazanmak için moral çalışmalarınız olsun,dostlarım...

07 Nisan 2019 20:20

nilceylin34
Memur

böyle düzeyli ve sistemli çalışmayı Ankara'da hiçbir dershanede görmedim,tebrikler gerçekten....

07 Nisan 2019 20:51

kirazefranurkiraz
Memur

Mayıs,Haziran deneme çözmeniz için ve hızınızı arttıracağınız en önemli aylardır.hER DENEME BİR TECRÜBE ve Kazanmak için moral çalışmalarınız olsun,dostlarım...

cukuryamac06, 3 ay önce - Alıntıya git

Kuzey Akademi bu sene için demelerine dışarıdan öğrenci kabul ediyor mu? Kalitesine ve deneme çözümlerine verdiği önemi çok duydum.

08 Nisan 2019 19:52

poyrazadaliii
Memur

DGS erken kayıtları için Ankara'da Tavsiye edebileceğim çok sistemli ve disiplinli bir kurum.Yiğenim birebir etüt Hocalarından çok faydalanmıştı.

loklokmanhekim0666, 4 ay önce - Alıntıya git

DGS ciddi bir sistem ve düzen işidir ve kendi yayınları,etüt Hocası,yayınları hazırlayan öğretmenlerin derse girmesi,deneme sınavı çalışma sistemi,fasikül taramalar vb..bu sistemi Kuzey Akademi %100 kaliteli ve olanlı yapıyor.

08 Nisan 2019 19:56

poyrazadaliii
Memur

cukuryamac06, 3 ay önce - Alıntıya git

Dershaneyi arayıp sormakta fayda var soran olursa hepimizi bilgilendirsin lütfen:)

10 Nisan 2019 16:26

damlaberen57
Memur

DGS ciddi bir sistem ve düzen işidir ve kendi yayınları,etüt Hocası,yayınları hazırlayan öğretmenlerin derse girmesi,deneme sınavı çalışma sistemi,fasikül taramalar vb..bu sistemi Kuzey Akademi %100 kaliteli ve olanlı yapıyor.

poyrazadaliii, 3 ay önce - Alıntıya git

Ben eski dershanmi her zaman ziyart edrim:)Ankara'daki her ardaşımıda tavsiye ederim:)

11 Nisan 2019 16:26

poyrazadaliii
Memur

DGS için sizin belirttiğiniz çalışmalar her öğrenci için çok önemli bunu yapabilen dershne Ankara'da sadece Kuzey:) Yayınlarını çok beğeniyorum ....

12 Nisan 2019 21:39

cukuryamac06
Memur

Ankarada en fazla tercih edilen DGS dershanesi,tüm hoca ve çalışanlarını tebrik etmek lazım

14 Nisan 2019 21:32

zelihaeren7771
Aday Memur

Biz cumartesi günü kaydımızı olduk,konuşmaları ile güven veren bir dershne gerçekten.Öğrenci takip sistemi ve birebir etüt Hocalarını çok beğendim.

15 Nisan 2019 20:36

damlaberen57
Memur

DGS için sizin belirttiğiniz çalışmalar her öğrenci için çok önemli bunu yapabilen dershne Ankara'da sadece Kuzey:) Yayınlarını çok beğeniyorum ....

Kuzey Akademiye kayıt olmakla ya da başka beğendiğiniz dershaneye kayıt olmakla bitmiyor her şey.Dershane sistemine,Hocalarınıza uyum sağlamalı,planlı çalışmalı,ders kaçırmamalısınız ve kendinize güvenmelisiniz.

Toplam 85 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?