Editörler :
15 Nisan 2019 20:46

nilceylin34
Memur

Hemşirelik özel sınıf ya da öğrencilerin özellikle matematik seviyesine göre sınflar oluşturulması bence çok iyi olur,öğrencide rekabet oluşturur ve netlerin artmasını sağlar bu düzenleme,Kuzey AKademiyi bu çalılmasından dolayı tebrik ederim

karakedi4466, 4 ay önce - Alıntıya git

Kardeşimde Hemşirelik önlisansta n yeni mezun oldu.9 eylül diye tutturdu ve DGS için Bugün Kuzey Akademiye kayıt olmuş,canım ablam inşallah istediğin şehire ve ünv.kavuşursun .

16 Nisan 2019 20:58

loklokmanhekim0666
Memur

Geçtiğimiz dönemlerde Hemşirelik özel sınıfları,Kuzey Akademi açmıştı bu dönemde açar diye düşünüyorum.

hasyaren.6, 4 ay önce - Alıntıya git

Benim arkadaşlarım erken kayıt olmuş,ön görüşmesini yapanlardan da aldığım bilgiye göre bu dönemde de açacaklarmış .

16 Nisan 2019 21:04

loklokmanhekim0666
Memur

Kardeşimde Hemşirelik önlisansta n yeni mezun oldu.9 eylül diye tutturdu ve DGS için Bugün Kuzey Akademiye kayıt olmuş,canım ablam inşallah istediğin şehire ve ünv.kavuşursun .

nilceylin34, 3 ay önce - Alıntıya git

İnşallah istediği ünv. kazanır.Bu güzel şehir ve ünv bol bol tatlı aınılar biriktirir.

17 Nisan 2019 20:58

damlaberen57
Memur

Benim arkadaşlarım erken kayıt olmuş,ön görüşmesini yapanlardan da aldığım bilgiye göre bu dönemde de açacaklarmış .

loklokmanhekim0666, 3 ay önce - Alıntıya git

Benimde birkaç arkadaşım Kuzey'in Hemşirelik sınıfları için erken kayıtlarını yaptırmışlar.Hem arkadaşlarım hem de erken kayıt işlemlerini tamamlayan tüm arkadaşlarıma DGS yolunda sağlıklı çalışmalar.

17 Nisan 2019 21:01

damlaberen57
Memur

nilceylin34, 3 ay önce - Alıntıya git

Herkesin,herkese güzel dilekleri ve duları motivasyon ve başarı getirsin inşallah.

17 Nisan 2019 21:10

damlaberen57
Memur

loklokmanhekim0666, 3 ay önce - Alıntıya git

Sizlere de hayırlı olsun canlar,DGS süreci zor gözüksede planlı çalışmayla ve hocalarla sağlıklı iletişim kurarak inanın çok güzel sonuçlar alınabilir,bende erken kayıt olduğum dönemde çok tedirgindim,dersler başlayınca her şey istediğim gibi gelişti.

18 Nisan 2019 21:13

karacauzmez
Şef

Kuzey Akademiye kayıt olmakla ya da başka beğendiğiniz dershaneye kayıt olmakla bitmiyor her şey.Dershane sistemine,Hocalarınıza uyum sağlamalı,planlı çalışmalı,ders kaçırmamalısınız ve kendinize güvenmelisiniz.

damlaberen57, 3 ay önce - Alıntıya git

Tevrübeli kişlerinde bizlere yardımcı olması çok güzel,güzel dilekleriniz ve bilgileriniz için çok teşekkürler.

18 Nisan 2019 21:20

zelihaeren7771
Aday Memur

Benimde birkaç arkadaşım Kuzey'in Hemşirelik sınıfları için erken kayıtlarını yaptırmışlar.Hem arkadaşlarım hem de erken kayıt işlemlerini tamamlayan tüm arkadaşlarıma DGS yolunda sağlıklı çalışmalar.

Bizde arkadaşımla aynı görüşmemizi gerçekleştirdik,kayıtlar ne kadar fazla olursa sınıfların oluşturulması daha kısa sürede oluşturulur umarım.

20 Nisan 2019 22:55

karacauzmez
Şef

Kuzey Akademiye kayıt olmakla ya da başka beğendiğiniz dershaneye kayıt olmakla bitmiyor her şey.Dershane sistemine,Hocalarınıza uyum sağlamalı,planlı çalışmalı,ders kaçırmamalısınız ve kendinize güvenmelisiniz.

Haklısınız ama disiplinli ve sistemli dershane öğrencinin netlerinin artmasını ve onun öz-güvenini arttırıp 20 net fazla çıkarmasını bile sağlayabilir.Ben 2018 yılında Kuzey Akademi ile yaşadığım tecrübemi paylaşıyorum.

21 Nisan 2019 21:48

damlaberen57
Memur

DGS için sizin belirttiğiniz çalışmalar her öğrenci için çok önemli bunu yapabilen dershne Ankara'da sadece Kuzey:) Yayınlarını çok beğeniyorum ....

poyrazadaliii, 3 ay önce - Alıntıya git

Dershanede yayınları hazırlayan ve düzenleyen Hocalar derse giriyor,yayınlarını ve hocalarını çok beğenirdim,şimdi istediğim ünv. bitireceğim ŞÜKÜR.

26 Nisan 2019 17:21

Anestesiaaa
Aday Memur
keşke kaç net gerekiyor onları da birileri yazsaydı
26 Nisan 2019 21:15

mesuttkt06
Memur
keşke kaç net gerekiyor onları da birileri yazsaydı
Anestesiaaa, 3 ay önce - Alıntıya git

DGS ve kpss sınavlarında net sayıları değişkenlik gösterebilr sizin hedefiniz %75 net oranını yakalamak ve geçmek olsun

26 Nisan 2019 21:19

mesuttkt06
Memur

Bizde arkadaşımla aynı görüşmemizi gerçekleştirdik,kayıtlar ne kadar fazla olursa sınıfların oluşturulması daha kısa sürede oluşturulur umarım.

zelihaeren7771, 3 ay önce - Alıntıya git

Hem Kuzey Akademi hem de diğer dershaneleri tercih edenler bilir genelde gün seçim programı dersler başlamadan 1 ay önce sınıflar oluşturulur diye biliyorum ..

01 Mayıs 2019 18:57

kirazefranurkiraz
Memur

Hem Kuzey Akademi hem de diğer dershaneleri tercih edenler bilir genelde gün seçim programı dersler başlamadan 1 ay önce sınıflar oluşturulur diye biliyorum ..

mesuttkt06, 3 ay önce - Alıntıya git

Bende Hayırlısı ise dersler başlamadan hafta içi gruplarını seçmeyi düşünüyorum.Kuzey Akademideki rehber hocayla görüşüp dönem başında güzel bir çalışma planını oluşturup günl

k çalışmalarımı sürdüreceğim.

01 Mayıs 2019 19:00

kirazefranurkiraz
Memur

DGS ve kpss sınavlarında net sayıları değişkenlik gösterebilr sizin hedefiniz %75 net oranını yakalamak ve geçmek olsun

mesuttkt06, 3 ay önce - Alıntıya git

Benim türkçe ve matematikten hedefim 40 ar net üstü,mbelirleyici olan kısım bana göre mantık sorularını çok iyi netlerle atlatmak.

02 Mayıs 2019 21:31

mesuttkt06
Memur

DGS ciddi bir sistem ve düzen işidir ve kendi yayınları,etüt Hocası,yayınları hazırlayan öğretmenlerin derse girmesi,deneme sınavı çalışma sistemi,fasikül taramalar vb..bu sistemi Kuzey Akademi %100 kaliteli ve olanlı yapıyor.

Bugün lafenin birinde oturuyorum arkamdaki kalabalık grup Kuzey Akademinin DGS grubuumuş,dersten çıkmışlar espriler,keyifler yerindeydi süpersiniz gençler.....

02 Mayıs 2019 21:34

mesuttkt06
Memur

Benim türkçe ve matematikten hedefim 40 ar net üstü,mbelirleyici olan kısım bana göre mantık sorularını çok iyi netlerle atlatmak.

kirazefranurkiraz, 3 ay önce - Alıntıya git

Toplamda yanılmıyorsam 20 mantık sorusu gelecek ve çok önemli....Hergün en az 5 er ya da 10 ar mantık sorusu çözmenizi tavsiye ederim.

02 Mayıs 2019 21:39

mesuttkt06
Memur

Haklısınız ama disiplinli ve sistemli dershane öğrencinin netlerinin artmasını ve onun öz-güvenini arttırıp 20 net fazla çıkarmasını bile sağlayabilir.Ben 2018 yılında Kuzey Akademi ile yaşadığım tecrübemi paylaşıyorum.

karacauzmez, 3 ay önce - Alıntıya git

Tecrübeli ve kaliteli dershane öğrenciye çok şey katar,öğrenci sistemin içine kendini kaptırır ve ayak uydurursa başarı gelir eminim.

05 Mayıs 2019 21:34

poyrazadaliii
Memur

DGS'ye ya da kpss vb.sınavlara hazırlanmak ciddi,planlı bir süreci gerektirir.Kafanız çok rahat olmalı,planlı ve günlük çalışma temponuzu bozmamalısınız.Herkese dershanelerinde ve çalışmlarında başarılar dilerim

17 Mayıs 2019 22:29

kirazefranurkiraz
Memur

DGS ciddi bir sistem ve düzen işidir ve kendi yayınları,etüt Hocası,yayınları hazırlayan öğretmenlerin derse girmesi,deneme sınavı çalışma sistemi,fasikül taramalar vb..bu sistemi Kuzey Akademi %100 kaliteli ve olanlı yapıyor.

DGS ve diğer dershaneler için dershane üstüne düşeni sonuna kadar yapıyor bence. Hacettepe hemşirelik mezunu 2 arkadaşım yarın Kuzey Akademiye kayıtlarını yaptıracaklarmış....İnşallah önümüzdeki, dönem hepimiz mutlu sona kavuşuruz.

Toplam 85 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?