Editörler :
18 Mayıs 2019 21:20

loklokmanhekim0666
Memur

Kardeşimde Hemşirelik önlisansta n yeni mezun oldu.9 eylül diye tutturdu ve DGS için Bugün Kuzey Akademiye kayıt olmuş,canım ablam inşallah istediğin şehire ve ünv.kavuşursun .

nilceylin34, 4 ay önce - Alıntıya git

Hemşirelik mezunları için seviye gruplarını sadece Kuzey Akademi açıyor.Bizim yan sınıf hep hemşirelik mezunu arkadaşlarla doluydu.

18 Mayıs 2019 21:25

damlaberen57
Şef

Hemşirelik mezunları için seviye gruplarını sadece Kuzey Akademi açıyor.Bizim yan sınıf hep hemşirelik mezunu arkadaşlarla doluydu.

loklokmanhekim0666, 3 ay önce - Alıntıya git

Sizin belirttiğiniz sınıftan 3 yakın arkadaşım Ankara ve İzmirdeki ünv. okuyorlar seneye nasipse mezun durumuna bile olacağız:) Herkese DGS çalışmalarında ve erken kayıt aşamasında bol şans dilerim.

18 Mayıs 2019 21:27

damlaberen57
Şef

PUGB MOBİLE oynayan arkadaşlarımız var mı? Benim etrafımdaki herkes kız-erkek bu oyuna sarmış durumda.

18 Mayıs 2019 21:29

loklokmanhekim0666
Memur

PUGB MOBİLE oynayan arkadaşlarımız var mı? Benim etrafımdaki herkes kız-erkek bu oyuna sarmış durumda.

damlaberen57, 3 ay önce - Alıntıya git

Ben varım Damla Hanım ara sıra oynuyorum ama arkadaşlarım tam bağımlı,ünv.öğrencisinin işi ne az ders çok etkinlik genelde.DGS yerleşmenin ve ünv.okumanın mutluluğunu kafalarının rahatlığını böyle atıyorlar.

21 Mayıs 2019 22:00

kirazefranurkiraz
Memur

İlköğretimden ünv. herkes genelde bu oyuna takmış durumda bizim evde de 2 deli var bazen sabaha kadar oynuyorlar.

21 Mayıs 2019 22:02

kirazefranurkiraz
Memur

Ben varım Damla Hanım ara sıra oynuyorum ama arkadaşlarım tam bağımlı,ünv.öğrencisinin işi ne az ders çok etkinlik genelde.DGS yerleşmenin ve ünv.okumanın mutluluğunu kafalarının rahatlığını böyle atıyorlar.

2020 sonunda inşallah Kuzey Akademideki çalışma ve başarılı bir sonuçtan sonra dizi,oyun,film vb...sonuna kadar haklarımı kullanacağım:) biraz sabır canlar....

21 Mayıs 2019 22:07

kirazefranurkiraz
Memur

Bölümüm Hemşirelik değil ama birçok arkadaşım Kuzey Akademide derse girecek onlarla çalışma işbirliği yapacağım bende....

22 Mayıs 2019 21:36

nilceylin34
Memur

Ankara'da Hemşirelik için özel sınıfları oluşturan tek ve kaliteli dershane Kuzey Akademi,hatta bugün Gazi ünv. 2 dostum bazı dershanelerle görüşüp teyit bile almışlar.Kuzey'in hafta sonu gruplarına kayıtlarını olmuşlar.

24 Mayıs 2019 22:25

zelihaeren7771
Aday Memur

Ankara'da Hemşirelik için özel sınıfları oluşturan tek ve kaliteli dershane Kuzey Akademi,hatta bugün Gazi ünv. 2 dostum bazı dershanelerle görüşüp teyit bile almışlar.Kuzey'in hafta sonu gruplarına kayıtlarını olmuşlar.

nilceylin34, 3 ay önce - Alıntıya git

Benim arkadaşlarım yarın ya da pazar günü Kuzey Akademi ile görüşmeye gideceklermiş....Hakkınızda hayırlısı olsun canlarım .

29 Mayıs 2019 21:03

nilceylin34
Memur

Kuzey Akademiye kayıt olmakla ya da başka beğendiğiniz dershaneye kayıt olmakla bitmiyor her şey.Dershane sistemine,Hocalarınıza uyum sağlamalı,planlı çalışmalı,ders kaçırmamalısınız ve kendinize güvenmelisiniz.

damlaberen57, 4 ay önce - Alıntıya git

Ben erken kaydımı Kuzey Akademiye oldum şükür.İçin,kafam çok rahat dershanemin kendine güveni ve yayınlarını çok çok beğendim.

01 Haziran 2019 17:47

damlaberen57
Şef

Ben erken kaydımı Kuzey Akademiye oldum şükür.İçin,kafam çok rahat dershanemin kendine güveni ve yayınlarını çok çok beğendim.

Hacettepeden 2 güzel arkadaşım Kuzey Akademinin Hemşirelik sınıflarına kayıtlarını olmuş:) Hem can arkadaşlarımın hemde sizlerin kayıtları ve 20120 DGS serüveni gönlünüzce olsun ....

02 Haziran 2019 22:03

poyrazadaliii
Memur

Geçtiğimiz dönemlerde 3-4 tane Hemşirelik okuyan arkadaşım Kuzey Akademi ile mutlu sona ılaşmışlardı.Darısı 2020 yılında DGS 'ye emek verecek kardeşlerimize olsun.

02 Haziran 2019 22:09

zelihaeren7771
Aday Memur

Bende Bazen facebooktan bu güzel oyunu izliyorum valla:) sayfasını sevdiğim kaliteli arkadaşlar var....

02 Haziran 2019 22:12

zelihaeren7771
Aday Memur

Geçtiğimiz dönemlerde 3-4 tane Hemşirelik okuyan arkadaşım Kuzey Akademi ile mutlu sona ılaşmışlardı.Darısı 2020 yılında DGS 'ye emek verecek kardeşlerimize olsun.

poyrazadaliii, 3 ay önce - Alıntıya git

Ankara'da HEMŞİRELİK bölümü okuyan arkadaşlarımın gidebileceği en kaliteli ve disiplinli DGS dershanesi Kuzey Akademi bence de.......

07 Haziran 2019 21:23

poyrazadaliii
Memur

Ankara'da HEMŞİRELİK bölümü okuyan arkadaşlarımın gidebileceği en kaliteli ve disiplinli DGS dershanesi Kuzey Akademi bence de.......

zelihaeren7771, 3 ay önce - Alıntıya git

Gerçekten dediğiniz gibi bayram sonrası kayıtları bekleyen bazı arkadaşlarım yarın Kuzey Akademiye kayıt için görüşmeye gideceklermiş,herkesin hakkında hayırlısı olsun dostlarım....

07 Haziran 2019 21:55

loklokmanhekim0666
Memur

Biz cumartesi günü kaydımızı olduk,konuşmaları ile güven veren bir dershne gerçekten.Öğrenci takip sistemi ve birebir etüt Hocalarını çok beğendim.

zelihaeren7771, 4 ay önce - Alıntıya git

Kuzey Akademi bakıyorumda kayıtlar konusunda yine öğrenciler tarafaından yine çok tercih ediliyor.Hem kuzey'in hem de diğer dershanelerde 2020 için hazırlanacak dostlarımıza başarılar dilerim.....

10 Haziran 2019 21:03

karakedi4466
Aday Memur

Gerçekten dediğiniz gibi bayram sonrası kayıtları bekleyen bazı arkadaşlarım yarın Kuzey Akademiye kayıt için görüşmeye gideceklermiş,herkesin hakkında hayırlısı olsun dostlarım....

poyrazadaliii, 2 ay önce - Alıntıya git

Biri Hemşirelik diğeri elektrik mezunu iki sevgili kardeşimizi bugün Kuzey Akademiye kayıt ettirme şansımız oldu ve onlar gibi birçok kardeşimizin DGS yolculuğu hayırlı olur inşallah....

10 Haziran 2019 21:07

karakedi4466
Aday Memur

zelihaeren7771, 3 ay önce - Alıntıya git

Hemşirelik mezunu bir kardeşimi bugün özel gruplarına kayıt ettirdik şükür...Ankara'da sadece Kuzey Akademi hemşirelik özel sınıflar oluşturabiliyormuş:)

10 Haziran 2019 21:39

kirazefranurkiraz
Memur

Biri Hemşirelik diğeri elektrik mezunu iki sevgili kardeşimizi bugün Kuzey Akademiye kayıt ettirme şansımız oldu ve onlar gibi birçok kardeşimizin DGS yolculuğu hayırlı olur inşallah....

karakedi4466, 2 ay önce - Alıntıya git

DGS için Ankaradaki en doğru dershane diyebilirim,inşallah 2020 yılı sonunda güzel netlerle sınavı atlatırlar.Hayırlısı olsun...

11 Haziran 2019 21:16

nilceylin34
Memur

Hacettepeden 2 güzel arkadaşım Kuzey Akademinin Hemşirelik sınıflarına kayıtlarını olmuş:) Hem can arkadaşlarımın hemde sizlerin kayıtları ve 20120 DGS serüveni gönlünüzce olsun ....

Hacettepe ünv. bu sene Kuzey Akademiye kayıt olanları epey duyuyorum.İnşallah herkes gönlündeki dershaneyi seçer ve istediği sonuçlara kavuşur.

Toplam 86 mesaj

ANKET
3 HDP'li belediyeye kayyum atandı. Bu kararı;