Editörler :
12 Haziran 2019 20:34

damlaberen57
Şef

Ankara'da Hemşirelik için özel sınıfları oluşturan tek ve kaliteli dershane Kuzey Akademi,hatta bugün Gazi ünv. 2 dostum bazı dershanelerle görüşüp teyit bile almışlar.Kuzey'in hafta sonu gruplarına kayıtlarını olmuşlar.

nilceylin34, 3 ay önce - Alıntıya git

2017 yılında da Hemşirelik özel sınıfları oluşturmuşlardı benim arkadaşlarım şimdi mezun olacaklar:) Hayırlısı olsun yeni dönem DGS hazırlıkları yapacak arkadaşlarımıza.Kayıtlar için bende yönlendirme yapıyorum.

13 Haziran 2019 18:10

karacauzmez
Şef

2017 yılında da Hemşirelik özel sınıfları oluşturmuşlardı benim arkadaşlarım şimdi mezun olacaklar:) Hayırlısı olsun yeni dönem DGS hazırlıkları yapacak arkadaşlarımıza.Kayıtlar için bende yönlendirme yapıyorum.

damlaberen57, 2 ay önce - Alıntıya git

Ben bazı arkadaşlarımı Hemşirelik özel sınıfları için Kuzey Akademiye yönlendirmiş tim,inşallah haklarında en hayırlısı olanı karar vermişlerdir.Ankara'da sadece Kuzey bu seviye sınıflarını oluşturuyor ve çok başarılılar.

14 Haziran 2019 18:38

zelihaeren7771
Aday Memur

Hemşirelik mezunları için seviye gruplarını sadece Kuzey Akademi açıyor.Bizim yan sınıf hep hemşirelik mezunu arkadaşlarla doluydu.

loklokmanhekim0666, 3 ay önce - Alıntıya git

Hafta sonu benim arkadaşlarım kayıt için dershaneye gidecekler,hemşirelik mezunu arkadaşlarımız için bu çok büyük bir avantaj inşallah herkes 2020 için gönlündeki ünv. yerleşir....

14 Haziran 2019 18:47

loklokmanhekim0666
Memur

Hafta sonu benim arkadaşlarım kayıt için dershaneye gidecekler,hemşirelik mezunu arkadaşlarımız için bu çok büyük bir avantaj inşallah herkes 2020 için gönlündeki ünv. yerleşir....

zelihaeren7771, 2 ay önce - Alıntıya git

Erken kayıt ve DGS için Ankaranın en mükemmel dershanesine kayıt olmak bence sizleri sınava hazır tutar,Netlerinizde 10-15 net artış sağlar bence.

15 Haziran 2019 21:45

karacauzmez
Şef

zelihaeren7771, 2 ay önce - Alıntıya git

Hemşirelik mezunu ve mezun durumundaki arkadaşlar Ankara için çok şanlı ve avantajlı Kuzey Akademi onları düşünüp özel sınıflar açabiliyor ve dershanenin disiplini tam sınava konsantre olan arkadaşlarımız için itici bir güc.

17 Haziran 2019 21:56

kirazefranurkiraz
Memur

Hemşirelik mezunu ve mezun durumundaki arkadaşlar Ankara için çok şanlı ve avantajlı Kuzey Akademi onları düşünüp özel sınıflar açabiliyor ve dershanenin disiplini tam sınava konsantre olan arkadaşlarımız için itici bir güc.

karacauzmez, 2 ay önce - Alıntıya git

Kuzey Akademi iyi ki Ankara'da benden önceki dönem arkadaşlarımız Kuzey Akademi ile başarılı olmuştu sıra inşallah bizde sizlerde olsun can dostlarım.Dershanenin etkisi kadar bizimde günlük çalışmalarımızı eksiksiz yerine getirmemiz gerekir tabi.

18 Haziran 2019 19:06

loklokmanhekim0666
Memur

Kuzey Akademi iyi ki Ankara'da benden önceki dönem arkadaşlarımız Kuzey Akademi ile başarılı olmuştu sıra inşallah bizde sizlerde olsun can dostlarım.Dershanenin etkisi kadar bizimde günlük çalışmalarımızı eksiksiz yerine getirmemiz gerekir tabi.

kirazefranurkiraz, 2 ay önce - Alıntıya git

ÖSYM SINAVLARI İSTER İSTEMEZ KOLAY GÖRÜNÜMLÜ ZOR SINAVLARDIR.PLANLI ÇALIŞMADAN İYİ BİR DERSHANEYE GİTMEDEN BAŞARILI OLMAK ÇOK ZOR.HERKESİN HAKKINDA HAYIRLISI OLSUN.

28 Haziran 2019 21:24

mesuttkt06
Memur

kirazefranurkiraz, 2 ay önce - Alıntıya git

Öğrenci arkadaşlarımızın dershaneyle uyumu ve arkadaş ortamı ve çalışma temposu sınavdaki başarısına ister istemez etkiler,bence 15-20 net katkı sağlar.

Kuzey'in Hemşirelik özel sınıf oluşturması Ankara'daki öğrenciler için çok büyük bir avantaj ve şans.

28 Haziran 2019 21:33

nilceylin34
Memur

Öğrenci arkadaşlarımızın dershaneyle uyumu ve arkadaş ortamı ve çalışma temposu sınavdaki başarısına ister istemez etkiler,bence 15-20 net katkı sağlar.

Kuzey'in Hemşirelik özel sınıf oluşturması Ankara'daki öğrenciler için çok büyük bir avantaj ve şans.

mesuttkt06, 2 ay önce - Alıntıya git

DGS için hele ki sınava sayılı saat ve günler kala sistemli bir dershaneye kayıt olmanın ne kadar önemli ve kendime güvenmemi sağlıyor.Ben Hemşirelik seviye sınıfları için tanıdığım arkadaşlarımı yönlendirmiştim onlarda kayıtlarını oldu.Derslerimizi artık beraber çalışabileceğiz....

03 Temmuz 2019 09:58

Mehmetmus
Aday Memur

HEMŞİRELİK BÖLÜMÜ İÇİN 3. SINIFTAN BAŞLATAN ÜNİVERSİRELER HANGİLERİ ? BU KOU DA BİLGİSİ OLAN YARDIMCI OLABİLİR Mİ ?

05 Temmuz 2019 21:44

hasyaren.6
Memur

DGS için hele ki sınava sayılı saat ve günler kala sistemli bir dershaneye kayıt olmanın ne kadar önemli ve kendime güvenmemi sağlıyor.Ben Hemşirelik seviye sınıfları için tanıdığım arkadaşlarımı yönlendirmiştim onlarda kayıtlarını oldu.Derslerimizi artık beraber çalışabileceğiz....

nilceylin34, 2 ay önce - Alıntıya git

Bende 2 aydır birçok tanıdığımı ve onlarda arkadaşlarını Kuzey Akademinin hemşirelik sınıflara kayıt olmaya yönlendiriyorum.Aynı seviyede ders ve soru çözümü yapmak,beraber hazırlanmak başarıyı kesinlikle arttıracaktır.

05 Temmuz 2019 21:56

karacauzmez
Şef

Bende 2 aydır birçok tanıdığımı ve onlarda arkadaşlarını Kuzey Akademinin hemşirelik sınıflara kayıt olmaya yönlendiriyorum.Aynı seviyede ders ve soru çözümü yapmak,beraber hazırlanmak başarıyı kesinlikle arttıracaktır.

hasyaren.6, 1 ay önce - Alıntıya git

DGS için Ankarada seçim yapılacaksa en kaliteli ve sistemli dershane gerçekten Kuzey:) Ben kendi adıma kefil olabilirim yeter ki sizde günlük çalışmalarınızı ve dershane uyumunuzu bozmayın.

05 Temmuz 2019 22:11

karacauzmez
Şef

Sayfa bu sene çok düşük gibi çok az kişi bölümünü ve netini yazmış.Arkadaşlarınızı bu sayfaya lütfen yönlendirin ve herkes bölüm ve netini yazsın hepimiz bilgilenelim.Özellikle kazandıktan sonra net puan ve kazandığı ünv. yazarsa çok daha faydalı olur haksız mıyım?

06 Temmuz 2019 22:10

loklokmanhekim0666
Memur

Sayfa bu sene çok düşük gibi çok az kişi bölümünü ve netini yazmış.Arkadaşlarınızı bu sayfaya lütfen yönlendirin ve herkes bölüm ve netini yazsın hepimiz bilgilenelim.Özellikle kazandıktan sonra net puan ve kazandığı ünv. yazarsa çok daha faydalı olur haksız mıyım?

karacauzmez, 1 ay önce - Alıntıya git

Bölüm net sayıları çok az yazılıyor genelde kavga,çekememe vb..durumlar yazılmış bence hiç hoş değil.Bazı arkadaşlarımız tecrübelerini çok güzel paylaşmışlar hepsine çok teşekkürler.

06 Temmuz 2019 22:13

loklokmanhekim0666
Memur

herkese dgs yolculuğunda ve dershanesinde güzel günler,sağlıklı sıhhatli çalışmalar dilerim.Başarılar sizinle olsun :)

07 Temmuz 2019 21:47

damlaberen57
Şef

Kuzey Akademi 2017 yılında benim Odtü'ye yerleşmemde çok etkiliydi. Vefa ve gönül borcum çok,kaç yıldır Tanıdığım Hocalarıma arkadaşlarımı hangi bölüm olursa olsun yönlendiriyorum.

09 Temmuz 2019 16:33

damlaberen57
Şef

Herkese özellikle sağlık bakanlığına atanacak arkadaşlarımıza bence hayırlı olsun demek düşer.29 bin alım hem kpss,hem de dgs için gelecek için umut verici bir durum.Hemşirelik DGS için dershaneye gidecek arkadaşlarımın sayısı kesinlikle gelecek için çok umut vadediyor.

09 Temmuz 2019 16:43

hasyaren.6
Memur

Alımlarda ister sağlık bakanlığı, isterse memur alımları olsun her zaman pay en fazla 4 yıllık mezunlara veriliyor.29.000 ALIM dgs'ye kayıt olacak birçok arkadaşımı teşvik etti bence.Bana her gün hangi DGS dershanesine yazılalım demeye başladılar.

10 Temmuz 2019 21:44

loklokmanhekim0666
Memur

Herkese özellikle sağlık bakanlığına atanacak arkadaşlarımıza bence hayırlı olsun demek düşer.29 bin alım hem kpss,hem de dgs için gelecek için umut verici bir durum.Hemşirelik DGS için dershaneye gidecek arkadaşlarımın sayısı kesinlikle gelecek için çok umut vadediyor.

damlaberen57, 1 ay önce - Alıntıya git

Benim çevremdeki hemşirelik mezunu arkadaşlar DGS dershaneleriyle görüşmeye başlamışlardı bu stres ve dershane arayışı ve kayıtları hızlanmış.Sağlık Bakanlığı gerçekten çok güzel alımlar yapıyor ve yapacak.

11 Temmuz 2019 18:05

poyrazadaliii
Memur

Hemşirelik özel sınıf ya da öğrencilerin özellikle matematik seviyesine göre sınflar oluşturulması bence çok iyi olur,öğrencide rekabet oluşturur ve netlerin artmasını sağlar bu düzenleme,Kuzey AKademiyi bu çalılmasından dolayı tebrik ederim

karakedi4466, 5 ay önce - Alıntıya git

Bence dershanenin kalitesi ve Hoca tecrübesi ile öğrenci arkadaşlarımız çok başarılı olur diye düşünüyorum.He ki 29.000 sağlık personelinin alınacağının açıklanması birçok arkadaşımı dershane arayışına itti.

Toplam 86 mesaj

ANKET
İşçilere yönelik toplu iş sözleşmesinde anlaşma sağlandı. Nasıl buldunuz?