Editörler :
12 Haziran 2019 20:34

damlaberen57
Memur

Ankara'da Hemşirelik için özel sınıfları oluşturan tek ve kaliteli dershane Kuzey Akademi,hatta bugün Gazi ünv. 2 dostum bazı dershanelerle görüşüp teyit bile almışlar.Kuzey'in hafta sonu gruplarına kayıtlarını olmuşlar.

nilceylin34, 4 hafta önce - Alıntıya git

2017 yılında da Hemşirelik özel sınıfları oluşturmuşlardı benim arkadaşlarım şimdi mezun olacaklar:) Hayırlısı olsun yeni dönem DGS hazırlıkları yapacak arkadaşlarımıza.Kayıtlar için bende yönlendirme yapıyorum.

13 Haziran 2019 18:10

karacauzmez
Memur

2017 yılında da Hemşirelik özel sınıfları oluşturmuşlardı benim arkadaşlarım şimdi mezun olacaklar:) Hayırlısı olsun yeni dönem DGS hazırlıkları yapacak arkadaşlarımıza.Kayıtlar için bende yönlendirme yapıyorum.

damlaberen57, 4 gün önce - Alıntıya git

Ben bazı arkadaşlarımı Hemşirelik özel sınıfları için Kuzey Akademiye yönlendirmiş tim,inşallah haklarında en hayırlısı olanı karar vermişlerdir.Ankara'da sadece Kuzey bu seviye sınıflarını oluşturuyor ve çok başarılılar.

14 Haziran 2019 18:38

zelihaeren7771
Aday Memur

Hemşirelik mezunları için seviye gruplarını sadece Kuzey Akademi açıyor.Bizim yan sınıf hep hemşirelik mezunu arkadaşlarla doluydu.

loklokmanhekim0666, 4 hafta önce - Alıntıya git

Hafta sonu benim arkadaşlarım kayıt için dershaneye gidecekler,hemşirelik mezunu arkadaşlarımız için bu çok büyük bir avantaj inşallah herkes 2020 için gönlündeki ünv. yerleşir....

14 Haziran 2019 18:47

loklokmanhekim0666
Memur

Hafta sonu benim arkadaşlarım kayıt için dershaneye gidecekler,hemşirelik mezunu arkadaşlarımız için bu çok büyük bir avantaj inşallah herkes 2020 için gönlündeki ünv. yerleşir....

zelihaeren7771, 2 gün önce - Alıntıya git

Erken kayıt ve DGS için Ankaranın en mükemmel dershanesine kayıt olmak bence sizleri sınava hazır tutar,Netlerinizde 10-15 net artış sağlar bence.

15 Haziran 2019 21:45

karacauzmez
Memur

zelihaeren7771, 2 gün önce - Alıntıya git

Hemşirelik mezunu ve mezun durumundaki arkadaşlar Ankara için çok şanlı ve avantajlı Kuzey Akademi onları düşünüp özel sınıflar açabiliyor ve dershanenin disiplini tam sınava konsantre olan arkadaşlarımız için itici bir güc.

Toplam 65 mesaj