Editörler :
13 Ocak 2019 13:05   

Adli arşiv
8 sene önce herhangi bir olaydan dolayı karakolluk oldum. Ama ne şikayet ne dava ne mahkeme oldu. Adli sicil arşive işlemiş olabilir mi?
13 Ocak 2019 19:24

Failimechul-43
Memur
Sıkıntı olacağını sanmıyorum. Fakat yine içinizin rahat etmesi için bulunduğunuz ildeki baroya gidip bir adli sicil kaydı çıkarabilirsiniz. 25 kuruş gibi cüzi bir miktar zaten.
13 Ocak 2019 20:40

Pepe43
Aday Memur
Sıkıntı olacağını sanmıyorum. Fakat yine içinizin rahat etmesi için bulunduğunuz ildeki baroya gidip bir adli sicil kaydı çıkarabilirsiniz. 25 kuruş gibi cüzi bir miktar zaten.
Failimechul-43, 1 ay önce - Alıntıya git
Adli sicil kaydı yoktur yazıyor. Başka da birşey yazmıyor arşiv kaydı vardır falan diye
13 Ocak 2019 22:56

trust.111
Şef

Herhangi bir olay derseniz biz de adli sicil kaydında ya da görünmeyen kayıtlarda herhangi bir yerde herhangi bir şey olabilir deriz. Olayı bi anlatın, ona göre daha net olunur.

13 Ocak 2019 23:30

Pepe43
Aday Memur

Herhangi bir olay derseniz biz de adli sicil kaydında ya da görünmeyen kayıtlarda herhangi bir yerde herhangi bir şey olabilir deriz. Olayı bi anlatın, ona göre daha net olunur.

trust.111, 1 ay önce - Alıntıya git
Özelden mesaj atabilir misiniz? Oradan söylesem
13 Ocak 2019 23:53

Pepe43
Aday Memur

trust.111, 1 ay önce - Alıntıya git
Sizin hesabınız kapalı o yüzden yazamadım
Toplam 5 mesaj

ANKET
Kamu kurumlarının misafirhanelerinden rahatlıkla yararlanabiliyor musunuz?