Editörler : ayşegül bgm

tolgak321
Kapalı
16 Ocak 2019 08:40

Kanunda 4d için herhangi bir tayin ve becayis ile ilgili hak olduğu yazmıyor. Becayis belki aynı il için küçük bir istisna olduğu yazıyor bazı sitelerde. Tayin için 5 yıl olduğunu gösteren bir evrak , yazı var mı ? Ayrıca tediye 52 günlük odenmiyor mu ? Sizin hesapta sanki yanlışlık mı var ?

Dediğim gibi tayin hakkınız 5 yıl yok. yılda 4 tam maaş ikramıyeniz var. 2 sı tam ödeniyor 2 sı yarıma bölünüp ödünüyor. tanıdık eş dost varsa kurum degişikligi yapıp bir yöntemle gidersiniz. lakin o kadar kolay değil üst düzey bir bürokrat gerekli.

ForumSever, 5 yıl önce

Kanunda 4d için herhangi bir tayin ve becayis ile ilgili hak olduğu yazmıyor. Becayis belki aynı il için küçük bir istisna olduğu yazıyor bazı sitelerde. Tayin için 5 yıl olduğunu gösteren bir evrak , yazı var mı ? Ayrıca tediye 52 günlük odenmiyor mu ? Sizin hesapta sanki yanlışlık mı var ?

tolgak321
Kapalı
16 Ocak 2019 08:46

tolga kardeşim ben ankaraya 7 elektrikçi alımına başvurdum kura ile kurada asil olarak mülakata girmeye hak kazandım bu elektrikçilerin maaşları nasıl? 4a lımı oluyorlar? tcdd işçisi felan gibimi ikramiyeleri varmı birde ?

Kardeşim temizlik işçiside olsan elektirikde olsan att de olsan maaşın aynı ikramiye tüm işçiler de var 4 tam maaş yıl içinde.

mustafa4026, 5 yıl önce

tolga kardeşim ben ankaraya 7 elektrikçi alımına başvurdum kura ile kurada asil olarak mülakata girmeye hak kazandım bu elektrikçilerin maaşları nasıl? 4a lımı oluyorlar? tcdd işçisi felan gibimi ikramiyeleri varmı birde ?

Mehmetmus
Aday Memur
16 Ocak 2019 09:20

hocam şimdi 4b li olarak çalışıyorum. ve evli çocuk ile toplam 3.800 alıyorum. veri girişi kontrol işletmeni olursam ne kadar eksilir ? ve hangisini önerirsiniz. veri girişi kontrol işletmenliği mi yoksa 4b li memur mu ??

tolgak321
Kapalı
16 Ocak 2019 09:23

Efendim şimdi siz 4b lı memursunuz. İşçiliğe geçmeyi düşünüyorsanız hayatınızın hatasını yaparsınız.

Mehmetmus, 5 yıl önce

hocam şimdi 4b li olarak çalışıyorum. ve evli çocuk ile toplam 3.800 alıyorum. veri girişi kontrol işletmeni olursam ne kadar eksilir ? ve hangisini önerirsiniz. veri girişi kontrol işletmenliği mi yoksa 4b li memur mu ??

Mehmetmus
Aday Memur
16 Ocak 2019 09:26

maaşlarda çok düşme olur mu ?

tolgak321, 5 yıl önce

Efendim şimdi siz 4b lı memursunuz. İşçiliğe geçmeyi düşünüyorsanız hayatınızın hatasını yaparsınız.

tolgak321
Kapalı
16 Ocak 2019 09:41

Siz 4 b lı olarak hangi pozisyonda çalışıyorsunuz. kadrolu işçiligin daha garanti oldugunu düşünmeyin. bir farkı yok sözleşmeliden eksisi bile olabilir.

Mehmetmus, 5 yıl önce

maaşlarda çok düşme olur mu ?

Mehmetmus
Aday Memur
16 Ocak 2019 10:02

4b li̇ büro personeli̇ i̇çi̇şleri̇ bkn.

tolgak321, 5 yıl önce

Siz 4 b lı olarak hangi pozisyonda çalışıyorsunuz. kadrolu işçiligin daha garanti oldugunu düşünmeyin. bir farkı yok sözleşmeliden eksisi bile olabilir.

tolgak321
Kapalı
16 Ocak 2019 10:04

Efendim içişleri yogun bir bakanlık sağlık bakanlıgının küçük bir ilinde çalışırsanız şuanki işinizden rahat edersiniz. maaş konusunda ikramıyelerle 600 700 bir azalma olabilir.

Mehmetmus, 5 yıl önce

4b li̇ büro personeli̇ i̇çi̇şleri̇ bkn.

Hayalperesthemşire
Müsteşar
16 Ocak 2019 11:01

Maasta baya düşme olur, gidecgn il uygun yaşanılır bir ilse düşse de maas belki rahat edersn, iç işleri bildigm kadarıyla yoğun zaten ama parası daha iyi, sen artı eksilere bakıp karar vermeye bak

Mehmetmus, 5 yıl önce

Toplam 29 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi