Editörler : ÇOTANAK
17 Ocak 2019 16:48   

Yasaklı
Kadir MISIROĞLU sevilmiyor, neden sözlerine tahammül edilmiyor?

İletiler bölümünde, Kadir MISIROĞLU hakkında ne kadar ileti paylaştıysam, bu iletilerin içeriği belgelerle beraber MKemal hakkında ise, o iletinin orada olma ihtimali %0'dır!

Burada bu konuyu burada açmamızın sebebi,

Tarihçi yazar olan ve kendisini bu davanın bir neferi olarak gördüğümüz Kadir MISIROĞLU hakkında tüm gerçekleri,

Görmeyen ya da görmek istemeyenlere karşı, tarihini bilmek ve de tazelemek isteyenlerle paylaşım içerisinde bulunmaktır.

Çünkü bu insan Türk'tür! Türklüğünden önce elhamdülillah müslüman ve bu ülkenin en değerli simalarından bir simadır.

17 Ocak 2019 16:50

sakaya.fırat
Yasaklı
Bu mesaj 10'un üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir. Göster
17 Ocak 2019 16:54

3gEhA
Yasaklı
17 Ocak 2019 18:25

sakaya.fırat
Yasaklı
17 Ocak 2019 19:34

3gEhA
Yasaklı
17 Ocak 2019 21:58

sakaya.fırat
Yasaklı

Padişahım çok yaşa! misali diyorsun...

Bu dünya ve düzen, insanların istediği gibi değil, Allah'ın istediği gibi yönetilmek zorunda! İnsanın dünyada var olmasının sebebi bu,

Kadir MISIROĞLU'nun davasının adı da tam olarak bu.

3gEhA, 3 yıl önce - Alıntıya git
18 Ocak 2019 08:41

Montona
Kapalı

hakkında şizofren olduğu için ceza davası bile açılamayan adamı mı savunuyorsunuz ?

hakikaten bu adamı savunan varsa kesin şizofrendir !

18 Ocak 2019 08:45

3gEhA
Yasaklı

hakkında şizofren olduğu için ceza davası bile açılamayan adamı mı savunuyorsunuz ?

hakikaten bu adamı savunan varsa kesin şizofrendir !

Montona, 3 yıl önce - Alıntıya git
18 Ocak 2019 08:48

3gEhA
Yasaklı

Iyide bunu anlatmaya çalıştığın zihniyet

Ülkede 100 binlerce heykel varken , bucada yeni heykel yaptirip ( kim bilir kaç liraya ) beğenmeyen ve o heykelin restorasyonu için 60 bin lira harcayan zihniyet

sakaya.fırat, 3 yıl önce - Alıntıya git
18 Ocak 2019 09:11

Montona
Kapalı

Kime göre şizofren ve neyin iddiası bu sizde ki?

Kadir MISIROĞLU'na bu ülkede devlet tarafından 4 kere suikast düzenlenmiştir. Bu insanın yaşamış olduğu sıkıntıların ana gayesi,

M.Kamal hakkında belgelerle beraber söylediği sözlerden başkası değildir. Kadir MISIROĞLU'nun bir insan hakkında, o insanın yapmış olduğu hata veya eksileri, gerek şahitlerle, gerekse o insanın yakın arkadaşlarıyla, gerekse o yakın arkadaşlarının kendi kaleme aldıkları eserlerini şahit olarak insanlara aktarması,

Kadir MISIROĞLU'nu deli ve şizofren mi yapıyor?

Kendisine dava açılamayan dediğiniz insan, hapishanelerde yattı, hem de ne uğruna? Bir hiç uğruna!

Tarih ve hakikatlerden bu günden ibaret değildir asla! Tarihin dünü vardır, bu günü vardır ve de yaşanacak olan yarını vardır!

3gEhA, 3 yıl önce - Alıntıya git

"""""Burada yatarken Cumhuriyet?in 50. Yılı af görüşmeleri başladı. Hükümete ortak olan Milli Selâmet Partisi komünistlerin afvına râzı olmayarak 141. ve 142. Maddelerin afvın şümûlüne alınmasına muhâlefet ediyorlardı. Bu durum afvın çıkmasını geciktiriyordu. Hâlbuki devletin afvedebileceği asıl bu gibi kendi hukukuna taalluk eden hususlardı. Bu sebeple Ankara?ya giderek af görüşmelerinin kulislerine katılmak istedim. Lâkin mahkûm sıfatıyla bunu yapamazdım. Ayhan Bey şu formülü buldu; askere verilen tebdil-i hava gibi mahkûma da muvakkatlık şartıyla üç aya kadar dışarı çıkıp serbestçe dolaşma hakkı tanınabilirdi.

Bu mâhiyette bir rapor alarak diğer psikiyatri hocalarına imzalattırsak da Adlî Tıp Kurumu bunu reddetti. O sırada Adâlet Bakanı Milli Selâmet Partisi?nden Şevket Kazan?dı. Durumu şikâyet yollu O?na telefonla bildirdim. O bir araştırma yaptıktan sonra böyle bir rapor ?âcil? kaydını ihtivâ ederse Adlî Tıp Kurumu?nun tasdikine gerek olmadan bakanlıkça tahliye kararı verebileceğini söyledi. Bunun üzerine yeniden bir rapor aldık. Bu raporun mâhiyeti ?hastahâne ve hapishâne şartları sıhhatini bozduğundan üç ay müddetleâilesinin yanında kalarak infaza ara verilesi elzemdir? şeklinde idi. Buna istinaden bakanlığın tahliye kararı ile dışarı çıktım ve af çalışmalarına katıldım. Üç ay bitmeden de af çıktı ve tamamen serbest kaldım. Keyfiyet bundan ibârettir.?"""""

dışarı çıkabilmek için sahte rapor düzenlemeyi kafasına koymuş düzenbazın önde gidenini mi kendinize referans alıyorsunuz ?

dışarı çıkabilmek için sahte rapor almaya çalışan birinin hangi söylediği lafa inanacaksınız ?

savunduğu tezlere diyorsunuz ki arkadaşı yada bilmem neyin söyledikleri üzerinden çıkartılan yorumlar diyorsunuz da her söylenen her hatıra gerçek mi oluyor ?

tarih üzerine akademik kariyeri nedir ki her dediğine inanıyorsunuz ?

18 Ocak 2019 09:28

kızılelmaülküsü
Şef

islam coğrafyası çökmüş.nerde bir müslüman varsa sefil.tek derdimiz atatürk düşmanlığı.millet aya çıkıyor siz hala oturmuş atatürk şunu yaptı bunu yaptı.bırakın bunları artık atatürk ne yaptıysa yaptı önünüze bakın.

18 Ocak 2019 09:37

3gEhA
Yasaklı

"""""Burada yatarken Cumhuriyet?in 50. Yılı af görüşmeleri başladı. Hükümete ortak olan Milli Selâmet Partisi komünistlerin afvına râzı olmayarak 141. ve 142. Maddelerin afvın şümûlüne alınmasına muhâlefet ediyorlardı. Bu durum afvın çıkmasını geciktiriyordu. Hâlbuki devletin afvedebileceği asıl bu gibi kendi hukukuna taalluk eden hususlardı. Bu sebeple Ankara?ya giderek af görüşmelerinin kulislerine katılmak istedim. Lâkin mahkûm sıfatıyla bunu yapamazdım. Ayhan Bey şu formülü buldu; askere verilen tebdil-i hava gibi mahkûma da muvakkatlık şartıyla üç aya kadar dışarı çıkıp serbestçe dolaşma hakkı tanınabilirdi.

Bu mâhiyette bir rapor alarak diğer psikiyatri hocalarına imzalattırsak da Adlî Tıp Kurumu bunu reddetti. O sırada Adâlet Bakanı Milli Selâmet Partisi?nden Şevket Kazan?dı. Durumu şikâyet yollu O?na telefonla bildirdim. O bir araştırma yaptıktan sonra böyle bir rapor ?âcil? kaydını ihtivâ ederse Adlî Tıp Kurumu?nun tasdikine gerek olmadan bakanlıkça tahliye kararı verebileceğini söyledi. Bunun üzerine yeniden bir rapor aldık. Bu raporun mâhiyeti ?hastahâne ve hapishâne şartları sıhhatini bozduğundan üç ay müddetleâilesinin yanında kalarak infaza ara verilesi elzemdir? şeklinde idi. Buna istinaden bakanlığın tahliye kararı ile dışarı çıktım ve af çalışmalarına katıldım. Üç ay bitmeden de af çıktı ve tamamen serbest kaldım. Keyfiyet bundan ibârettir.?"""""

dışarı çıkabilmek için sahte rapor düzenlemeyi kafasına koymuş düzenbazın önde gidenini mi kendinize referans alıyorsunuz ?

dışarı çıkabilmek için sahte rapor almaya çalışan birinin hangi söylediği lafa inanacaksınız ?

savunduğu tezlere diyorsunuz ki arkadaşı yada bilmem neyin söyledikleri üzerinden çıkartılan yorumlar diyorsunuz da her söylenen her hatıra gerçek mi oluyor ?

tarih üzerine akademik kariyeri nedir ki her dediğine inanıyorsunuz ?

18 Ocak 2019 10:41

Montona
Kapalı

bu adamın deli olduğu veya olmadığı beni zerre ırgalamıyor.Lakin evrakta sahtekarlık yapmayı bile aklına koyan adamın ALLAH bir dediği dışında hiçbir şeye inanmam.

Bende tarih adı altında istediğim sayıda hatıra ekler sonuna bakın gördünüz mü tarih sizin bildiğiniz gibi değil demesini bilirim.Ama zırvalamaktan da öteye gidemem !

keşke yunan galip gelseydi diyen bir adamın ruh sağlığından da şüphe duyarım !

18 Ocak 2019 10:47

3gEhA
Yasaklı

islam coğrafyası çökmüş.nerde bir müslüman varsa sefil.tek derdimiz atatürk düşmanlığı.millet aya çıkıyor siz hala oturmuş atatürk şunu yaptı bunu yaptı.bırakın bunları artık atatürk ne yaptıysa yaptı önünüze bakın.

kızılelmaülküsü, 3 yıl önce - Alıntıya git
18 Ocak 2019 10:49

debug
Genel Müdür

Kadir Mısıroğlu için "bu ülkenin en değerli simalarından biridir" diyen adama dert anlatmaya çalışmaya gerek yok bence... Buyursun değeriyle yaşasın arkadaş. Çok da kaale almamak gerekir.

18 Ocak 2019 10:54

3gEhA
Yasaklı

bu adamın deli olduğu veya olmadığı beni zerre ırgalamıyor.Lakin evrakta sahtekarlık yapmayı bile aklına koyan adamın ALLAH bir dediği dışında hiçbir şeye inanmam.

Bende tarih adı altında istediğim sayıda hatıra ekler sonuna bakın gördünüz mü tarih sizin bildiğiniz gibi değil demesini bilirim.Ama zırvalamaktan da öteye gidemem !

keşke yunan galip gelseydi diyen bir adamın ruh sağlığından da şüphe duyarım !

18 Ocak 2019 20:25

fazilet-83
Başbakan Müsteşarı
18 Ocak 2019 21:32

sakaya.fırat
Yasaklı

kızılelmaülküsü, 3 yıl önce - Alıntıya git
18 Ocak 2019 22:52

3gEhA
Yasaklı
19 Ocak 2019 11:55

debug
Genel Müdür
19 Ocak 2019 12:00

Montona
Kapalı
sen gel Geometri kitabi yaz , savas alanlarini kasip kavur , masanda krallar ve generaller esas durusda seni bekledin diger yanda ilkokul mezunu olamayan sigir suruleri seni elestirsin cok kahpesin be dunya
Toplam 398 mesaj
12345678910111213»