Editörler : E.Kayı Han
«5678910111213141516»
31 Ocak 2019 15:06

atatürk ile mısıroğlu denilen şere.. i bir mi tutuyorsun.mısıroğlunada kadir de deli kadir de madem öyle.neden mustafa kemal atatürk demiyorlar türk kelimesi batıyor bir yerlerine.benim gözümde fesli şarlatan sen ne düşünüyorsan düşün.buralara youtubeden atıp tıp durma sanki youtube resmi gazete.fetöyüde daha düne kadar övüryorsunuz hoca diye.

3gEhA, 5 yıl önce

MKamal demek küfür mü? İsmi bu? İsmini Kamal diye değiştiren kendisi! Aslolanı söylemek küfür mü oluyor?

Sizin Deli, hain, şerefsiz, yobaz tabirleriniz ne oluyor peki? Daha ne kadar sürecek bu üç maymunculuk ;)

Pis ve ahlaksız iftiralarına da cevap:

https://www.youtube.com/watch?v=nAXjUk7v4YU

3gEhA
Yasaklı
31 Ocak 2019 20:23

UYARI!

31/01/2019 14:24

Forumda "Kadir mısıroğlu neden sevilmiyor, neden sözlerine tahammül edilmiyor?" başlıklı konuya verdiğiniz cevapta rahatsız edici yazışmanız nedeniyle uyarı aldınız.

Bu tür forum cevaplarına devam etmeniz halinde forumda yazmama cezası alacaksınız.

Memurlar.Net

Kadir mısıroğlu neden sevilmiyor, neden sözlerine tahammül edilmiyor?" başlıklı konuya verdiğiniz cevapta rahatsız edici yazışmanız nedeniyle uyarı aldınız.

Bu tür forum cevaplarına devam etmeniz halinde forumda yazmama cezası alacaksınız.

Memurlar.Net

Kadir mısıroğlu neden sevilmiyor, neden sözlerine tahammül edilmiyor?" başlıklı konuya verdiğiniz cevapta rahatsız edici yazışmanız nedeniyle uyarı aldınız.

Memurlar.Net

Ne rahatsız ediciliği? Sen buna ben istemiyorum desene?!

Kime küfür ettik?

Kime hakaret ettik?

Kime deli dedik?

Kime hain dedik?

Kime şerefsiz dedik?

Kime yobaz dedik?

Kime iftira attık, kime olmayan bir şeyi olmuş gibi gösterdik?

Böyle bir şey olmadığı halde, bunu siz bildiğiniz halde, sırf MKamal'i eleştiriyoruz, yanlış olduğuna inandığımız ve belgelerle kanıtlanan hakikatleri zikrediyoruz diye bu sinsice hazımsızlık neyin nesi?

Geçen de sakarya.fırak bununla alakalı bir başlık açtı, hemen silindi!

Bir arkadaş özelden benden yardım istenildi, ona da ceza verildi!

Kardeşim, biz sizlerin sevdiklerinizi sevmek zorunda mıyız be!

Varsa bildiğin bir kaç laf, çık ortaya söyle, söyleyecek gücünde yoksa, adaletsizlik yapma! Şu sorduğum sorulara karşılık bir cevap ver diyeceğim o cesaret ve o doğruluk yok sizde!

Çünkü ortada bizi uyardığınız gibi rahatsız edici bir durum yok, sadece nefislere ağır gelen bir hakikat var!

sakaya.fırat
Yasaklı
31 Ocak 2019 20:40

iki gündür gak desem banada uyarılar veriliyor.

huzur 14 sürekli hemde 10 gün cezalar alıyor.

ben ona keza.

süyasi foruma editör koymuyorlar.

kim nede ceza veriyor belli değil.

gubaz ve idal editörlere yazmaktan bıktım artık

sonuçta alamıyoruz.

siyasi görüşünün etkisi altında kalıp hakkaniyetli davranmayan editör/ler var.

adam kayırıyorlar

cres46
Memur
01 Şubat 2019 11:05

Doğrudur. hz.Ademden Hz. Muhammed (sav) e, Metehandan Cengizhandan Atilladan Kürşaddan Ertuğruldan Mehmetlerden Selimlerden Kanunilerden Abdülhamitten Mustafa Kemal'e kadar Atamızdır.

Ancak Yunanın İngilizin Ermeninin Fransızın Almanın Amerikalının İtalyanın Atası olamaz bu Atalarımız... Siz bana git öğren gibi emir vereceğinize önce Dünya ve İslam tarihinde saygıyla yerini almış Atalarımıza düzgün hitap etmeyi öğrenseniz sanırım daha güzel olurdu.

sakaya.fırat, 5 yıl önce

Mkamal yazmakmi küfür ve hakaret

Git atayin ismini öğren kardeşim , beni uğraştırma

Rte yazınca veya rt erdoğan yazınca

Erdoğana küfürmü etmiş oluyoruz

Yani yapiyorsunuz deyince de kiziyorsunuz

Atana mka deyince veya m kamal deyince bir sey olmaz yiğidim

Rahat ol.

cres46
Memur
01 Şubat 2019 11:15

Varol kızılelma ülküsü, tarihini yutube gibi sitelerden okuyan duyan dinleyenler ile boşuna nefes tüketiyoruz. Atatürke laf ettikleri yetmiyor birde dini istismar eden alçakları savunuyorlar dün fetö bugün mısıroğlu yarın başkasını bulurlar. Hain mi tükenir düşman mı tükenir güzel ülkemizde

kızılelmaülküsü, 5 yıl önce

atatürk ile mısıroğlu denilen şere.. i bir mi tutuyorsun.mısıroğlunada kadir de deli kadir de madem öyle.neden mustafa kemal atatürk demiyorlar türk kelimesi batıyor bir yerlerine.benim gözümde fesli şarlatan sen ne düşünüyorsan düşün.buralara youtubeden atıp tıp durma sanki youtube resmi gazete.fetöyüde daha düne kadar övüryorsunuz hoca diye.

yeniçeri12
Müsteşar Yardımcısı
01 Şubat 2019 11:18

Sen öyle san o içimizde ölmedi !Atatürk Vatandır,Bayraktır,Milliyetçiliktir,Halkçılıktır,Devlettir,Devrimdir,Laikliktir,Cumhuriyettir bizler için.Senin sunduğun fes,cübbe şalvar tennure potur cübbeyi takunyayı almayalım güzel kardeşim zira bizlerde allerji yapıyor.

3gEhA, 5 yıl önce

MKamal yok edilmeye mi çalışıyor? Yahu o zaten yok! Öldü, vefat etti! Neyin kafası bu Allah aşkına!

Bu yeni nesil onun istediği gibi yaşamak zorunda mı?

Farklı bir yönetim biçimi isteme hakları yok mu?

Geçmişte yapılan bir yanlışı düzeltme hakları yok mu?

MKamal yok edilmeye çalışılıyormuş :) Adam zaten vefat etmiş :) Ama bakıyorum da siz adamın yakasını bırakmıyorsunuz, dili olsa da konuşsa,

"Yeter, artık bırakın yakamı!" diyecek belkide ;)

sakaya.fırat
Yasaklı
01 Şubat 2019 11:23

Boş konuşuyorsunuz

Mka yazmak

M.kamal yazmak hakaret değildir

Bunların hakaret olduğunu düşünende sıkıntı var demektir

dermess
Şube Müdürü
02 Şubat 2019 19:26

mısır püskülü makife küfür edendir

siz daha iyi bilirsiniz... karıştırma istersen

sakaya.fırat, 5 yıl önce

Bu kefalistler milli şairimiz mehmet akif ersoyuda sevmezler.

Adamın son 10 yılını okuyun.

Cenaze merasimini okuyun.

sakaya.fırat
Yasaklı
02 Şubat 2019 20:37

Organize isler ile susturulmaya çalışıyoruz

Susmayacağız

yeniçeri12
Müsteşar Yardımcısı
03 Şubat 2019 12:14

İktidarda olan sizlersiniz.Hala mağduruz diyorsunuz.Susturulmaya çalışılanlar bizleriz.

sakaya.fırat, 5 yıl önce

Organize isler ile susturulmaya çalışıyoruz

Susmayacağız

3gEhA
Yasaklı
25 Şubat 2020 23:45

Seni çok özledim... Rabbim kabrini cennetten bir bahçe eylesin... 3 ihlas bir fatiha...

26 Şubat 2020 14:26

niye mi ? Hakikatleri söylediği için tabii ki:

yazıklar olsun o chp'ye ki, bu başlığı açan ve altında cumhuriyet düşmanlığı yapan deve sidiği sevdalılarının sarıklı cüppeli dedelerini sallandırmamıştır darağaçlarında.

aslında elinden geldiğince sallandırmış ama, bu tıyneti bozuk haysiyet fukaraları takiyye yapmayı çok iyi bildiklerinden 180 derece dönüp kellelerini kurtarmışlar. o kadar da cesur mücahidlerdir bunlar, yersen. ne yazık ki, sarıkları çıkarıp melon şapka giyerek kurtardıkları kellelerinden türeyen kokuşuk köhne fikirleri bugün badem bıyıklı torunlarınca sündürüle sündürüle böyle ortamlarda dile getirilebiliyor.

oy verdikleri amerikan projesi partinin icraatlarını say desek kamyon farı görmüş tavşan gibi kalacak müptezeller gelmiş burda soğan cücüğünden hallice beyinleriyle algı yaratmaya, mazlumu oynamaya çalışıyorlar.

günah galerisiymiş. millet bilince halimiz ne olacakmış. yaşadığın hayal dünyasından çık da, o saydığın "günahların" şeref madalyası olarak kabul edildiğini gör de ağla biraz daha. ezik.

ulan siz adamı zorla kemalist yaparsınız be. aşk olsun mustafa kemal'e ki, sağlığına dikkat etmemiş. bir on yıl daha yaşasaydı da sizin o cahil dedelerinizi zopaynan adam etseydi. ahır yaptığı camilerde chopen, rahmaninov çalsaydı, vals etseydik kadınlı erkekli, kadeh tokuştursaydık. islam denen arap masalına en çok sen ve senin gibi sefiller söverdiniz o zaman. biz de keyifle okurduk. ahahahaha. neyse, atatürk yapamadı. ama o olmasa da zamanın ruhu, günlerin getirdiği yapacak bunu zaten. dinler tarihe karışacak. biz yapamasak da sizin torunlarınız bunu yapacak. bizimkiler de onların vandallıklarına engel olmaya çalışacaklar kesin. zihniyet değişmez çünkü sizde. karakter eksikliği sanırsam.

bu arada bu sarıklı cüppelilerin ne hain olduklarını görmek isteyenlere reşat nuri'nin yeşil gece'sini öneririm. bence her cumhuriyet sevdalısı okumalı. hele öğretmenler kesin okumalı, okutmalı.

https://sozluk.memurlar.net/konu/chp-nin-gunah-galerisinden-sayfalar/2.sayfa

3gEhA
Yasaklı
26 Şubat 2020 23:36

İmam-ı Azam ne güzel demiş:

"Cahillerle hangi konuda ne tartıştıysam, hepsini kaybettim."

rahmetüllahi aleyh.

3gEhA
Yasaklı
10 Mart 2020 08:16

ErkinCankut876
Aday Memur
10 Mart 2020 17:20

ataürk düşmanlığı altında türk düşmanlığı yapıyor...adamın amacı türkçeyi yasaklatıp resi dili arapça yapmak......ümmetçilik kisvesi altınada Türk düşmanlığı...Sevrci biri....Sevr......

3gEhA
Yasaklı
17 Mart 2020 19:36

11 yıl önce Çin'de çıkacak olan virüsü anlatan adamın adıdır Kadir MISIROĞLU! Ruhu şad olsun...

https://m.youtube.com/watch?v=BiU5P0443O4

19 Mart 2020 10:04

kemalcilerin ne olduklarını millet bilmesin istedikleri için çıldırıyorlar.

yoksa onlar da biliyorlar ki üstad doğru söylüyor.

zaten ancak küfür edebiliyorlar.

ama onlar da fikirleri de ifşa edilsin istemiyorlar.

mes'ele bu.

3gEhA
Yasaklı
19 Mart 2020 13:36

Maalesef öyle. Hepimiz aynı gemide olduğumuz için uyarmak vazifemiz diyor gayret ediyoruz...

meneksenuri
Daire Başkanı
27 Mart 2020 09:54

Ben çok seviyorum kendisini. Türkiye'nin gelmiş geçmiş en büyük tarihçisi.

Toplam 402 mesaj
«5678910111213141516»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi