Editörler :
18 Ocak 2019 11:35   

Hukukçu arkadaşlar yardım

telefoncudan aldiğim 0 ci̇haz çalinti çikti

hocam merhaba 2 gün önce beni karakola çağirdilar gasp suçu şüphelisi olarak bugün karakola gittim kullandığım telefon çalıntıymış,faturayı gösterdim satan kişiden şikayetçi oldum. telefoncu arkadaşim 0 telefon diye sattı bana şikayetçi olduğum için telefonu elimden almadılar

telefonun ilk sahibi 5500 tl ye almiş telefonu bana satan telefoncuda 3300 e bana sattı şimdi mahkeme sonucunda telefonu benim elimden alacaklar mı eğer elimden alınırsa , benim zararımı kim karşilayacak,süreç nasıl işleyecek..

20 Ocak 2019 08:07

tacimmüdür
Şube Müdürü

koca FORUMDA HUKUKÇU yok Mu

20 Ocak 2019 10:21

topalsprinter
Memur

koca FORUMDA HUKUKÇU yok Mu

tacimmüdür, 3 ay önce - Alıntıya git
Bunun gibilere forumda yardımda bulunmayın Avukat arkadaşlar. İyice azıtmışlar bunlar.
21 Ocak 2019 09:11

tacimmüdür
Şube Müdürü
Bunun gibilere forumda yardımda bulunmayın Avukat arkadaşlar. İyice azıtmışlar bunlar.
topalsprinter, 3 ay önce - Alıntıya git

SEN ADLİYEDEKİ ÇAYCI DEĞİL MİSİN??

21 Ocak 2019 10:19

Çılgın bediş25
Kapalı

SEN ADLİYEDEKİ ÇAYCI DEĞİL MİSİN??

adliyede çaycı olmak kötü birşey mi terbiyesiz küçük düşürme tarzın mı bu bırını burda kımse sana cevap vermek zorunda degıl her sehırde en az 200 avukat var gıt bırıne danıs senın sorunun bızı ılgılendırmez forumu da ısgal edıyosunuz bosuna

21 Ocak 2019 10:37

tacimmüdür
Şube Müdürü

adliyede çaycı olmak kötü birşey mi terbiyesiz küçük düşürme tarzın mı bu bırını burda kımse sana cevap vermek zorunda degıl her sehırde en az 200 avukat var gıt bırıne danıs senın sorunun bızı ılgılendırmez forumu da ısgal edıyosunuz bosuna

Çılgın bediş25, 3 ay önce - Alıntıya git

siz iyice kafayı üşütmüşsünüz ağzinizdan beyaz köpük çıkıyor kuduz köpek gibi nereye düştük öyle

21 Ocak 2019 10:57

topalsprinter
Memur

siz iyice kafayı üşütmüşsünüz ağzinizdan beyaz köpük çıkıyor kuduz köpek gibi nereye düştük öyle

Burayı terket. Beleşçi parazit . Aklı sıra bana hakaret edecek.
21 Ocak 2019 11:14

tacimmüdür
Şube Müdürü
Burayı terket. Beleşçi parazit . Aklı sıra bana hakaret edecek.
topalsprinter, 3 ay önce - Alıntıya git

yazıkkkk sana sadece gülüyorum

21 Ocak 2019 19:18

Esin2121
Aday Memur

danışma ücreti ödeyerek bir avukat sorun paranız yoksa adli yardımdan yararlanın...

21 Ocak 2019 22:39

tacimmüdür
Şube Müdürü

danışma ücreti ödeyerek bir avukat sorun paranız yoksa adli yardımdan yararlanın...

Esin2121, 3 ay önce - Alıntıya git

ne kadar paragöz insanlarsınız

22 Ocak 2019 09:44

Esin2121
Aday Memur

ne kadar paragöz insanlarsınız

insanların emeğinin karşılığını alması paragözlük değil

22 Ocak 2019 13:17

blacknightshade
Aday Memur

telefonu alırken iyi niyetliyseniz hakkınız korunur,fakat mülkiyeti elde etmeniz için 5 yıllık süre dolmamış,telefonu geri iade edip,ücreti satın aldığınız kişiden talep etmeniz gerekir

25 Ocak 2019 13:25

tacimmüdür
Şube Müdürü

telefonu alırken iyi niyetliyseniz hakkınız korunur,fakat mülkiyeti elde etmeniz için 5 yıllık süre dolmamış,telefonu geri iade edip,ücreti satın aldığınız kişiden talep etmeniz gerekir

blacknightshade, 3 ay önce - Alıntıya git

hocam ilksahip telefonu talep etmezse eğer telefonu halen kendi telefonummuş gibi kullanabilir miyim uzun yıllar

25 Ocak 2019 14:34

blacknightshade
Aday Memur

evet, ilk sahibin şikayette bulunması gerekir,sizin elinizden alınması için

Toplam 13 mesaj

ANKET
Çırağan Sarayı'ndaki, Kalyoncu ve Demirören ailelerinin yaptığı düğünü, nasıl buldunuz?