Editörler : oto-danisman-expert
18 Ocak 2019 12:48

Muvazzaf subay alımında elendim

Arkadaşlar bilgisayar öğretmenliği mezunuyum. Hava ve deniz olarak bilgisayar öğretmenliği alanına başvurdum. Evrak kontrolünde mühendis sınıfları öğretmenlik olarak alacağız deyip beni elediler. Nereye nasıl bir iletişim sağlayabilirim. Kılavuz da öğretmenlik olarak başvuru yapabileceğim alan işaretli yardımcı olabilir misiniz ?

18 Ocak 2019 13:20

Pertemi arayabilirsin

srkn06x
Memur
18 Ocak 2019 13:27

Telefon meşgul çalıyor ulaşamadığım için başka bir yol var mı diye sormak istedim. Cevabınız için teşekkür ederim

Dsgagabsabababaahab, 5 yıl önce
Pertemi arayabilirsin
18 Ocak 2019 13:29

Aynen bendede meşgül de . Abi nasıl eliyolar klavuzda varsa ya . Evrak kayıt kabul de mi oldu

srkn06x
Memur
18 Ocak 2019 13:37

Evrak kayıt kabulde oldu ilk önce evrakların doğruluğuna baktı tamam dedi sonra biraz bekledi kılavuzu kontrol etmedin mi dedi. Kılavuza baktığımızda hava ve deniz olarak bilgisayar öğretmenliği öğretmenlik alanında işaretli dedim. Mühendis sınıfları öğretmenliğe başvuruyor dedi. Oradan rütbesini hatırlamıyorum biriside böyle bir saçmalık var evet dedi. Benim anlamadığım kılavuzda olmasa ben neden boştan yere başvuru yapayım kılavuzda görünüyor.

Aynen bendede meşgül de . Abi nasıl eliyolar klavuzda varsa ya . Evrak kayıt kabul de mi oldu
18 Ocak 2019 15:52

Aynen klavuzda var . Msb personel binasına gidebilirsin hala ankaradysan belki orda yardımcı olurlar
srkn06x, 5 yıl önce

Evrak kayıt kabulde oldu ilk önce evrakların doğruluğuna baktı tamam dedi sonra biraz bekledi kılavuzu kontrol etmedin mi dedi. Kılavuza baktığımızda hava ve deniz olarak bilgisayar öğretmenliği öğretmenlik alanında işaretli dedim. Mühendis sınıfları öğretmenliğe başvuruyor dedi. Oradan rütbesini hatırlamıyorum biriside böyle bir saçmalık var evet dedi. Benim anlamadığım kılavuzda olmasa ben neden boştan yere başvuru yapayım kılavuzda görünüyor.

srkn06x
Memur
18 Ocak 2019 16:30

Teşekkür ederim. Evet Ankaradayım dediğiniz yere gideceğim

Aynen klavuzda var . Msb personel binasına gidebilirsin hala ankaradysan belki orda yardımcı olurlar
Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi