Editörler : Mehmet Balci
19 Ocak 2019 15:08

Eem.ysf
Aday Memur

Açıklıyayım hocam bende eem mezunuyum eem sıralamam 407 di eem+em 443 tü 6 kişi araya girmiş güncellenince son durum 413 eem 449 da eem+em şeklinde oldu 232 alım olmasına rağmen eem sıram 413 ten 196 ya düşmüş 217 gibi bir rakam fakat eem+em 213 e düşmüş 236 gibi rakam azalmış yani elektrik mühendisi arkadaşlardan 15 kişi beni geçtiği için eem sıralaması az düşmüş gibi gözüküyor eem+em şeklinde bakman lazım.Öyle bakınca da bizden 236 kişi eksilmiş önümden 4 kişi de demek ki dhmi yazmış.

onuratis, 4 hafta önce - Alıntıya git
Aynen galiba oyle yani benim onumden 3 kisi dhmi ye falan gitmis bu durumda sadece sonradan eklenenler olmus yeni mezunlar yani o arkadaslari da ayri tebrik etmek lazim hem okul hem kpss bizi gecmisler valla
19 Ocak 2019 15:10

Eem.ysf
Aday Memur

Eem önüme 3 kişi girmiş. Aim'e giden 3 kişi var. Yani önümden 232 kişi gitmiş oluyor.Açılan kadro sayısı kadar.

mehmetakif.1, 4 hafta önce - Alıntıya git
Eminmisin 235 cikiyor bende eem +em bakman lazim sen em misin eem mi
19 Ocak 2019 15:12

fatality32
Aday Memur
İste ayni durumdayiz senin onunden fazladan 15 kisi gorunuyor benim 16 kisi yani bu bile cok sacma sonucta atananlarin hepsi bizden onde yani ya 15 ya 16 olmasi lazim nasil is anlamadim valla
Eem.ysf, 4 hafta önce - Alıntıya git

Hocam peki önündeki atanan kişileri atmadan önce kaç kişi gelmiş görünüyor önüne ve atananları attıktan sonra kaç kişi görünüyor? İkisini karşılaştırdın mı?

19 Ocak 2019 15:21

mehmetakif.1
Aday Memur
Eminmisin 235 cikiyor bende eem +em bakman lazim sen em misin eem mi

Bölüm eem. Evet 235 kişi gitmiş.Demek istediğim aime gidenler ile önüme giren 3 kişi birbirini götürmüş.

19 Ocak 2019 15:25

Eem.ysf
Aday Memur

Hocam peki önündeki atanan kişileri atmadan önce kaç kişi gelmiş görünüyor önüne ve atananları attıktan sonra kaç kişi görünüyor? İkisini karşılaştırdın mı?

fatality32, 4 hafta önce - Alıntıya git
3 kisi onume gecmis yani sonradan mezunlar onumden 232 kisi atanda 3 kiside aim vs yazmis onumden 235 kisi eksilmi eem+em sadece eem olarak 216 kisi eksilmis yani 19 em atanmis onumden yani sistemde sikinti yok sadece sonradan mezunlar eklenmis ama bence bu da cok sacma madem adamlar o bolumu okuyor ilk basta ekle siralamaya herkesin morali bozuldu boyle
19 Ocak 2019 15:27

Eem.ysf
Aday Memur

Bölüm eem. Evet 235 kişi gitmiş.Demek istediğim aime gidenler ile önüme giren 3 kişi birbirini götürmüş.

mehmetakif.1, 4 hafta önce - Alıntıya git
Ayni durum arti eksi birbirini goturdu
19 Ocak 2019 16:08

arsenlupen34
Kapalı
Reis senin guncel siralaman ne benim 132 senin 134 olmasi lazim o zaman oyle mi

aynen hocam sadece eem güncel hali 134 haziran'da şansım olur mu bilmiyorum bu açıktan alımlarda da listeye giremiyoruz hayırlısı

19 Ocak 2019 16:11

arsenlupen34
Kapalı
3 kisi onume gecmis yani sonradan mezunlar onumden 232 kisi atanda 3 kiside aim vs yazmis onumden 235 kisi eksilmi eem+em sadece eem olarak 216 kisi eksilmis yani 19 em atanmis onumden yani sistemde sikinti yok sadece sonradan mezunlar eklenmis ama bence bu da cok sacma madem adamlar o bolumu okuyor ilk basta ekle siralamaya herkesin morali bozuldu boyle

bu yeni eklenenler mezun olanlar değil ben de branş sıralaması açıklandıktan sonra mezun oldum.branş sıralamam vardı mezun olmadan önce hocam

19 Ocak 2019 16:26

Zey006
Aday Memur

bu yeni eklenenler mezun olanlar değil ben de branş sıralaması açıklandıktan sonra mezun oldum.branş sıralamam vardı mezun olmadan önce hocam

arsenlupen34, 4 hafta önce - Alıntıya git

ney o zaman

19 Ocak 2019 16:30

fatality32
Aday Memur

Benim somak istediğim şey temel olarak şu: Ben bir eem ci olarak branştan 412. sıradaydım. Şimdi baktığımda 418 görülüyor yani önüme 6 kişi eklenmiş.Bu 6 kişinin ne olduğunu bilmiyorum. Ancak atananları çıkardığım zaman önüme eklenen kişi sayısı 21 oluyor yani ekstradan 15 kişi daha ekleniyor. Bu atanan kişileri çıkarmadan önce eklenen 6 kişi ile atananları çıkardıktan sonra eklenen 15 kişinin farkı ne? Yani eğer bunlar sonradan mezun olan kişilerse her iki durumda da önümden eksilen kişi sayısının aynı olması gerekmez mi? Özetle atama yapılmadan önceki durumda neden önüme eklenen kişi sayısı 6 iken ataması yapılanlar çıkarılan neden önüme eklenen kişi sayısı 21 oluyor? Bunun sebebini bilen ve açıklayacak birisi varsa çok memnun olurum.

19 Ocak 2019 17:07

Eem.ysf
Aday Memur

Benim somak istediğim şey temel olarak şu: Ben bir eem ci olarak branştan 412. sıradaydım. Şimdi baktığımda 418 görülüyor yani önüme 6 kişi eklenmiş.Bu 6 kişinin ne olduğunu bilmiyorum. Ancak atananları çıkardığım zaman önüme eklenen kişi sayısı 21 oluyor yani ekstradan 15 kişi daha ekleniyor. Bu atanan kişileri çıkarmadan önce eklenen 6 kişi ile atananları çıkardıktan sonra eklenen 15 kişinin farkı ne? Yani eğer bunlar sonradan mezun olan kişilerse her iki durumda da önümden eksilen kişi sayısının aynı olması gerekmez mi? Özetle atama yapılmadan önceki durumda neden önüme eklenen kişi sayısı 6 iken ataması yapılanlar çıkarılan neden önüme eklenen kişi sayısı 21 oluyor? Bunun sebebini bilen ve açıklayacak birisi varsa çok memnun olurum.

fatality32, 4 hafta önce - Alıntıya git
+em yi ekleyince oluyor dostum
19 Ocak 2019 20:30

fatality32
Aday Memur

Yok hocam benim bahsettiğim şey em olayı değil. Şöyle sorayım size ÖSYM'nin sitesinde sıralamanıza baktığınızda, kutucuğu işaretleyip atananları devre dışı bırakmadan önce önünüze kaç kişi girmiş sonrasında atananları çıkardıktan sonra önünüze kaç kişi girmiş? Bu iki durumda da önünüze eklenen sayı kişisi aynı mı?

24 Ocak 2019 16:03

ulgeribrahim
Aday Memur
benim önüme 4 kişi geçmiş harita bölümü bunun sebebi ne
zeyworld, 4 hafta önce - Alıntıya git
Aynen benimde
24 Ocak 2019 17:58

CYagmur
Aday Memur
Aynen galiba oyle yani benim onumden 3 kisi dhmi ye falan gitmis bu durumda sadece sonradan eklenenler olmus yeni mezunlar yani o arkadaslari da ayri tebrik etmek lazim hem okul hem kpss bizi gecmisler valla
Yeni mezunların kpss sonucundan sonra sıralamaları zaten vardı sistemlerinde bizlerdeki gibi... Başka bir sorun var bilemedim...
Toplam 74 mesaj

ANKET
Kamu kurumlarının misafirhanelerinden rahatlıkla yararlanabiliyor musunuz?