Editörler : E.Kayı Han

Hamza.ufuk
Aday Memur
05 Şubat 2019 07:10

destek

Tek Dileğim
Aday Memur
05 Şubat 2019 10:05

memurlar net editörlerini ve sendikaları da bu konuda duyarlı olmaya çağırıyorum.

Tek Dileğim
Aday Memur
05 Şubat 2019 10:07

Birçok insan bu konuda mağdur edildi ve gelecek güzel haberleri bekliyor artık bu konu biran önce gündeme gelmeli

kidikayse
Memur
05 Şubat 2019 19:30

El ele hepimiz Disiplin affı çıkması konusunda büyük beklentilerimizin olduğunu bir çok kere buralardan belirttik inşallah hükümet sendikalar ve memurlar nette sesimizi duyar ve duyururlar.
Hamza.ufuk, 5 yıl önce
destek

kidikayse
Memur
05 Şubat 2019 19:33

Hemde ne mağdur bana yaşattıklarını buraya yazsam sığmaz. Bu haksızlıklar için bir an önce Disiplin AF çıkmalı.
Tek Dileğim, 5 yıl önce

Birçok insan bu konuda mağdur edildi ve gelecek güzel haberleri bekliyor artık bu konu biran önce gündeme gelmeli

aacenk
Aday Memur
06 Şubat 2019 13:32

Destek vermeye devam edelim arkadaşlar

kidikayse
Memur
06 Şubat 2019 21:57

Beklendimiz inşallah gerçekleşir. Ben bulunduğum ilde bütün partiler gezdim bu konuyu anlattım yok yere verilen cezaları anlattım bir partinin il başkanı notunu aldı digerleride notlarını aldılar. Sendikalarda bu konuyu dile getireceklerini sözünü verdiler Sizlerde bulunduğunuz yerde Il başkanlıklarını ve Sendikalarla görüşmelerinizi lütfen yaparmisiniz, bir derken iki olur üç olur haber erken yayılır.
aacenk, 5 yıl önce
Destek vermeye devam edelim arkadaşlar

kidikayse
Memur
06 Şubat 2019 22:03

Bu sayfalarda yazan arkadaşlar Şubatın 16 sında sendikalar kurul toplantıları yapacaklar hükümetle beraber önemli görüşmeleri var bu arada da Disiplin aflarini dile getirecekler ancak yoğun şekilde olmayacak bu talep diğer konular daha ağır basıyormuş, Sendikalara bende söylediğim şey Türkiye geneli binlerce mağdur memur var bu konuda aldığım cevap ilgileneceğiz.Sizlerde olduğunuz Illerde hangi Parti olursa olsun Il bakanı Parti başkanlarına ulaşıp bu durumu bildiriniz ki notlarını alsınlar hic olmazsa seçimlere kadar buralardan olsun canlı olsun önemli kişilerle görüşmelerini zi lütfen yapınız. ALLAH yardımcımız olsun.

true19
Aday Memur
06 Şubat 2019 22:48

#MemuraDisiplinAffi tag acik twitter destek lutfen.

aacenk
Aday Memur
07 Şubat 2019 01:01

Güncel

aacenk
Aday Memur
07 Şubat 2019 01:04

Birçok başlık altında bu konu açılmış ortak bir alanda olunması daha etkili olur

kidikayse
Memur
07 Şubat 2019 12:20

Aynı düşünüyorum, hep aynı yerde olamazsakta buralardan baskın bir şekilde çoğalıp memurlar net Sendikalara, Il parti başkanlarına duyuralım ki TBMM iletilmesini sağlayalım ki görüşe açılsın zaten sendikalar bir görüşme talebinde bulunacaklar hükümetle birlikte.
aacenk, 5 yıl önce
Birçok başlık altında bu konu açılmış ortak bir alanda olunması daha etkili olur

kidikayse
Memur
07 Şubat 2019 12:25

Disiplin affı istiyoruz lütfen sesimiz nefesimiz olun lütfen cok kapsamlı bir affın çıkmasını istiyoruz gasp edilen hakların geri iadeleri acısından Sendikalar bu konuda ellerini cabuk tutmalarını taleb ediyoruz.LÜTFEN MEVCUT ÇOĞUNLUĞUN SAYLANARAK YORUMLARI YAZARAK ÇOĞALIP MAĞDUR EDILDIGIMIZ HAKLARIMIZ IÇIN DESTEK ISTIYORUZ.

aacenk
Aday Memur
07 Şubat 2019 20:25

Güncel

metehan50*
Genel Müdür
07 Şubat 2019 23:03

Arkadaşlar memurlar için disiplin affı kaçınılmaz bir hale gelmiştir.En son sanırım 2006 yılında çıkartılmıştı.Masum ve mağdur memurlar azınsanmayacak kadar fazladır.Af bir an önce çıkartılmalıdır.İsmail Koncuk bey 2018 kasım ayında memur disiplin affı konusunda TBMM ye bir yasa teklifi vermişti.Bunun akibetini bilenler yazarlarsa en azından sonuçundan bilgi edinmiş oluruz.

ACİLEN AF ÇIKARTILSIN.............................

kidikayse
Memur
08 Şubat 2019 08:35

Ismail KONCUK Vekilin yazisini buldum ve danışmanı ile görüştüm verdik ama dedi henüz bir gelişme olmadı bekliyoruz diye cevap aldım.Bende o sunulan yazıyı internetten yazdırıp aldım bulunduğum İl de iyi partiye götürüp verdim bizlerde takipçisiyiz dediler. Bulunduğum ilde birkaç partiye gidip bu durumu anlattım, ve ne şekil ceza verildiğini de söyledim tamamen keyfi cezalardır bunlar dedim ilgileneceklerini söyleyip notlarını aldılar. Sizlerde bulunduğunuz illerde sendikalar ve parti başkanları yöneticileri ile görüşün ki çoğalalım ve ses duyulsun. Müdür bile değil bana ceza veren vekil yardımcısı da ek vekil durum böyle olursa memurlar'ın çok daha canı yanar ve mağdur olur. Yandaşlik kaynıyor bulunduğum kurum. DISIPLIN AFFI BIR AN ÖNCE ÇIKMALI.. şubatın 26 sında cezalar bulunduğumuz kurumların idari personel işleri müdürlerinin görebileceği şekilde bilgisayarlarına yüklenecek bu durum ne getirir ne götürür bilemiyorum. bir an önce AF çıkmalı.
metehan50*, 5 yıl önce

Arkadaşlar memurlar için disiplin affı kaçınılmaz bir hale gelmiştir.En son sanırım 2006 yılında çıkartılmıştı.Masum ve mağdur memurlar azınsanmayacak kadar fazladır.Af bir an önce çıkartılmalıdır.İsmail Koncuk bey 2018 kasım ayında memur disiplin affı konusunda TBMM ye bir yasa teklifi vermişti.Bunun akibetini bilenler yazarlarsa en azından sonuçundan bilgi edinmiş oluruz.

ACİLEN AF ÇIKARTILSIN.............................

metehan50*
Genel Müdür
08 Şubat 2019 09:27

Sayın kidikayse cevaplarınız için teşekkürler.Disiplin affı çıkarılacağı çok kuvvetli bir ihtimaldir.Bekleyen bir sürü kişiler vardır.Kurumlarda kendisini Devlet sanan cahil bilinçsiz kişilerin egolarını tatmin etmek için bir çok suçsuz memurlara ceza verildiğini çok iyi biliyorum.İsmail KONCUK beyin gayretli çalışması hayırlı sonuçlar vermesini temenni ederim.Ayrıca MHP li bir vekil de bu konuda TBMM ye bir teklif vermiştir.Diğer partili vekillerin de teklif vermeleri için çaba gösterilmesi gerekir.Sayılarımızın artması ve ses getirmemiz lazım.Memurlar net sitesinde bir yazı yayınlanmasını isteyebiliriz.

fehmiyavuz
Aday Memur
08 Şubat 2019 10:46

bir an önce çıkmalı disiplin affı.

fehmiyavuz
Aday Memur
08 Şubat 2019 10:48

öğretmen iken geri hizmete alınan var mı? soruşturma ile.

aacenk
Aday Memur
08 Şubat 2019 16:49

Memurlar nette yazının yayınlanması için nasıl bir yol izlenmesi gerekiyor
Toplam 255 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi