Editörler : E.Kayı Han

kidikayse
Memur
08 Şubat 2019 17:59

Bilemiyorumki yalnız memurlar net whatsapp hattı var ..0532 5400590 numarayı ekledim ama yazmada yazdım farklı konulara değiniyorlar mesela soruşturma nasil olmalı gibi konular. Baksın bir şekilde yazmaya devam edelim bu whatsapp hattanda da yazıp demeyelim belki yayınlarlar.
aacenk, 5 yıl önce
Memurlar nette yazının yayınlanması için nasıl bir yol izlenmesi gerekiyor

kidikayse
Memur
08 Şubat 2019 18:14

metehan50, memurlar nette bir yazı yayınlatabilirsek çok daha iyi olur.Bu sayfada bulunan üyeler bulundukları illerde sendikalar hangisi olursa olsun ve hangi Parti olursa olsun ılçe başkanlıklarına bu talebleri bildirsinler, ben gezdim parti sendika talebimi söyledim gayet iyi dinlediler notlarını aldılar elimizden geleni yapacağız dediler. Bu haksizliklara karşı çok acilen kapsamlı bir şekilde DİSİPLİN CEZALARINA AF GELMESİ EN BÜYÜK BEKLENTIMIZ VE ARZUMUZDUR. bana verilen o iğrenç ceza nasil verildiğini yazsam ağlarsınız 1.5 yıldır ölü yaşadım onlar mutlu oldular hep, işim le bir sıkıntı bulamayınca baska dallardan saldırdılar işte bu gibi amirlere ceza verilmeli.
metehan50*, 5 yıl önce

Sayın kidikayse cevaplarınız için teşekkürler.Disiplin affı çıkarılacağı çok kuvvetli bir ihtimaldir.Bekleyen bir sürü kişiler vardır.Kurumlarda kendisini Devlet sanan cahil bilinçsiz kişilerin egolarını tatmin etmek için bir çok suçsuz memurlara ceza verildiğini çok iyi biliyorum.İsmail KONCUK beyin gayretli çalışması hayırlı sonuçlar vermesini temenni ederim.Ayrıca MHP li bir vekil de bu konuda TBMM ye bir teklif vermiştir.Diğer partili vekillerin de teklif vermeleri için çaba gösterilmesi gerekir.Sayılarımızın artması ve ses getirmemiz lazım.Memurlar net sitesinde bir yazı yayınlanmasını isteyebiliriz.

kidikayse
Memur
08 Şubat 2019 18:19

disiplin affi çikmali ki gasp edi̇len haklarimizi geri alalim. memurlar net sesimizi lütfen duyurur musunuz.

fehmiyavuz, 5 yıl önce

bir an önce çıkmalı disiplin affı.

metehan50*
Genel Müdür
08 Şubat 2019 19:29

MHP Kırıkkale Milletvekili ve Adalet Komisyonu üyesi Av. Halil Öztürk; TBMM Başkanlığı?na, Kamu Görevlilerinin Disiplin Cezalarının affedilmesine yönelik olarak bir Kanun teklifi vermişti.Bu kanun teklifi ne oldu acaba?

Bir de arkadaşlar vekillerin wahatsapp hattından bu durumları iletsek çok güzel olur sanırım.

kidikayse
Memur
09 Şubat 2019 01:18

Ben bir partinin vekiline ilettim salu günü mecliste çalışmalar başlayacak bu gün kendilerine whatsapptan yazdım Mecliste bu konuyu açacağını söyledi, sizlerde tanıdığınız vekiller varsa onlara mecliste bir iki ses olurken çoğalır ve gündeme gelmesi daha kolay olur. özellikle mhp üzerinde çok duruyor aflarin hic olmazsa Disiplin affı içinde duyarlılığını dile getirmek cok iyi olur.
metehan50*, 5 yıl önce

MHP Kırıkkale Milletvekili ve Adalet Komisyonu üyesi Av. Halil Öztürk; TBMM Başkanlığı?na, Kamu Görevlilerinin Disiplin Cezalarının affedilmesine yönelik olarak bir Kanun teklifi vermişti.Bu kanun teklifi ne oldu acaba?

Bir de arkadaşlar vekillerin wahatsapp hattından bu durumları iletsek çok güzel olur sanırım.

kidikayse
Memur
09 Şubat 2019 01:22

vekillerin whatsapp hattını biliyorsanız özelden yazarmisiniz. Bir sakınca olurmu acaba
kidikayse, 5 yıl önce
Ben bir partinin vekiline ilettim salu günü mecliste çalışmalar başlayacak bu gün kendilerine whatsapptan yazdım Mecliste bu konuyu açacağını söyledi, sizlerde tanıdığınız vekiller varsa onlara mecliste bir iki ses olurken çoğalır ve gündeme gelmesi daha kolay olur. özellikle mhp üzerinde çok duruyor aflarin hic olmazsa Disiplin affı içinde duyarlılığını dile getirmek cok iyi olur.

kidikayse
Memur
09 Şubat 2019 01:23

vekillerin whatsapp hattı biliyorsaniz özelden yazarmisiniz inşallah bir sıkıntı doğmaz hatlarından yazınca
metehan50*, 5 yıl önce

kidikayse
Memur
09 Şubat 2019 22:00

acemi inşallah güncel hep böyle yazıyorsunuz ya bulunduğunuz Ilde sendika başkanları ve parti başkanları ilede temasa gecermisiniz inanın cok yararlı olacak, bende bazı yerleri gezip notlarimi ilettim ve gereken yapılacak gerekli yere ileteceklerini söylediler..buralardan yazmanın dışında da canlı canlı görüşmekte çok faydalı olur.

aacenk
Aday Memur
10 Şubat 2019 00:19

Pes etmek yok arkadaşlar her gün yazalım Allah herkesin yardımcısı olsun ben inanamıyorum

kidikayse
Memur
10 Şubat 2019 01:11

Pes edersek kaybederiz ve bize bu keyfi cezaları verenler 2. kez mutlu olurlar onların heveslerini midelerinde bırakmak için yazmaya devam ve mümkün olduğunda da önemli yerlerden yardım istememiz gerekir Meclise ulaşacak şekilde talebelerde bulunmalıyız Parti başkanları ile Mecliste gündeme gelsin diye yoğun isteklerimizi bildireceğiz. Hep beraber yazmaya devam.
aacenk, 5 yıl önce
Pes etmek yok arkadaşlar her gün yazalım Allah herkesin yardımcısı olsun ben inanamıyorum

aacenk
Aday Memur
10 Şubat 2019 14:03

Güncel

Hamza.ufuk
Aday Memur
10 Şubat 2019 20:11

arkadaşlar ben hergun duzenli olarak tweet atiyorum mhp kirikkale millet vekiline.Sizde atar misiniz?Sesimizi duyuralım.

kidikayse
Memur
11 Şubat 2019 00:50

twitter kullanmadığım için başka hangi kanaldan ulaşabilirim yazarmisiniz. yarın makamını aramayı düşünüyorum. bu gün EYT Ankaradaydi Sendikalarda oradaydı haberi okuduğum kadarıyla Disiplin affı'ndan hiç bahsedilmemiş sendikalar büyük hata yapmışlar, önemli bir konuyu sunmayı gerek görmemişler.
Hamza.ufuk, 5 yıl önce
arkadaşlar ben hergun duzenli olarak tweet atiyorum mhp kirikkale millet vekiline.Sizde atar misiniz?Sesimizi duyuralım.

aacenk
Aday Memur
11 Şubat 2019 03:57

Destek

Hamza.ufuk
Aday Memur
11 Şubat 2019 15:21

Destekkkkk

Hamza.ufuk
Aday Memur
11 Şubat 2019 15:22

Arkadaşlar sendikalara mail atalim.

kidikayse
Memur
11 Şubat 2019 15:25

Yüz yüzde görüşelim, hemde meil atalım.
Hamza.ufuk, 5 yıl önce
Arkadaşlar sendikalara mail atalim.

metehan50*
Genel Müdür
11 Şubat 2019 21:02

Arkadaşlar bir çok ortamda seçimden önce memur disiplin ve alınan hapis cezaları için af çıkarılacağı konuşuluyor.Bizler daha aktif olarak gerekli yerlere seslerimizi duyurmamız lazım.

kidikayse
Memur
12 Şubat 2019 19:33

MHP Kırıkkale millet vekili TBMM memurların Disiplin affı ile ilgili önerge verdi ve takip ediyormuslar. Meclisteki telefonu ile danışmanına ulaşıp haberdar eylemek, daha aktif tutmak için telefondan da gerekli ilgiyi göstermelerini baskın olarak ilgilenmelerini söyleyebilirsiniz. Bende arayacağım gündem sırf taze kalsın ve unutulmasın.
metehan50*, 5 yıl önce

Arkadaşlar bir çok ortamda seçimden önce memur disiplin ve alınan hapis cezaları için af çıkarılacağı konuşuluyor.Bizler daha aktif olarak gerekli yerlere seslerimizi duyurmamız lazım.

aacenk
Aday Memur
12 Şubat 2019 19:55

Destek
Toplam 255 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi