Editörler : ayşegül bgm

Kapalı
19 Ocak 2019 22:44

Parammediklerin sacma oyunları

ATT alimi olmayack ikili paramedige gecileck gibi basliklar aciliyir.Bugun aptalin biri acmis mesala att alimi durmus yusuf hozmanla konustum felan.Adam diyor yok oyle bir sey ben kimseyle konusmadim.Bu sekilde aptalca seyler yapmanin ne anlami var.Gerizekali bunlar sanki oyle deyince biz tercih yapmaycz alim zamaninda. lafim bu sekilde dengesizlik yapan paramediklere.Alim 0 olacak felan diyenlerede eee az kaldi yakinda gorusuruz.

mhesde
Kapalı
19 Ocak 2019 22:58

B.k gibi kalacaklar yürüyün be yakın arkadaşım att oda atansin

mhesde
Kapalı
19 Ocak 2019 23:05

Takmayin artık şöyle adamları pardon adammi dedim :-D boşverin siz bakanlık karar verir atamaya bu iki kişi olmaz dedim bişey yok :-D

ATT FATIHh
Kapalı
19 Ocak 2019 23:10

yaf zaten takan kim ki reizz..Cok salaklar valla :)Neyse onlardan önce atanalimde guzel bir kapak olsun.
mhesde, 5 yıl önce

Takmayin artık şöyle adamları pardon adammi dedim :-D boşverin siz bakanlık karar verir atamaya bu iki kişi olmaz dedim bişey yok :-D

ttberkay
Aday Memur
20 Ocak 2019 10:34

efendi efendi att 0 çekecek desi yusuf hozman
ATT FATIHh, 5 yıl önce
yaf zaten takan kim ki reizz..Cok salaklar valla :)Neyse onlardan önce atanalimde guzel bir kapak olsun.

emirhan112
Aday Memur
20 Ocak 2019 11:41

İşçi şoför alırken bile Att almadı bakanlık Kusura bakmayın ama artık Att diye bisey kalmadı az az almayadevam eder Aslan payını paramedikler alır.

att01227
Aday Memur
20 Ocak 2019 12:08

att aynı şekilde dewam eder paramediği de talep sayısı çok olduğundan işçi olarak eritti birazını normal alımlarda da birazını eritir fazla almaz

emirhan112, 5 yıl önce

İşçi şoför alırken bile Att almadı bakanlık Kusura bakmayın ama artık Att diye bisey kalmadı az az almayadevam eder Aslan payını paramedikler alır.

qReyToN
Kapalı
20 Ocak 2019 13:50

İşçi alımında sadece paramedik alınması att nin sona erdiğini gösteriyor zaten att diye bir bölüm kalmadı daha . Sadece mezunları var onlarda çok azaldı bugün 85 alan bir att ilk 1000 e girerken 85 alan bir paramedik 3 binlerde sürünüyor . Kısacası alımlarda hiç att göremezseniz şaşırmayın derim işçi alımı bunun bir ipucusu.

att01227
Aday Memur
20 Ocak 2019 14:00

bekleyelim görelim bitip bitmediğini

qReyToN, 5 yıl önce
İşçi alımında sadece paramedik alınması att nin sona erdiğini gösteriyor zaten att diye bir bölüm kalmadı daha . Sadece mezunları var onlarda çok azaldı bugün 85 alan bir att ilk 1000 e girerken 85 alan bir paramedik 3 binlerde sürünüyor . Kısacası alımlarda hiç att göremezseniz şaşırmayın derim işçi alımı bunun bir ipucusu.

Prm.1.1.2
Memur
20 Ocak 2019 14:08

Aslan payini paramedik alir diye bir sey yok calisan bir paramedik olarak söluyorum.Yayinlanan cetevele nakarsan bir istasyonda attler yuzde 65 lir bir yer kaiyor kabullenin veya kabullenmeyi.Prmdiklerin fazla alinmasinin nedeni yuzde 35lik kismin cogu yerde bos olmasi veya az olmasi.Onlarda yavas yavas doluyor.Ilerde attler gibi 600 1000 alinirsaniz hic sasirmayin.
emirhan112, 5 yıl önce

Prm.1.1.2
Memur
20 Ocak 2019 14:10

Takılma bunlara sen eger ilk 600 700 gibi bir siralamn varsa atanirsin hic merak etme.Bakanlik att alimi felan yapmadi degil bu isci aliminda.Sadece soforler icin prmdik meznu getirdi prmdikler okulu bitirmeden ehliyet aldkklari icin.Dedgim gibi alim olmaz 0 ceker gibi diyenlere gülüp gecin.
att01227, 5 yıl önce

bekleyelim görelim bitip bitmediğini

Prm.1.1.2
Memur
20 Ocak 2019 14:13

Bakanlik yeni personel cetvelini yayinladi alti bos konusmayin.Ne salak insanlarsiniz.Calistigim istasyonda 7 tane att var.4 tane de parmdik.valla attler cok oldugu icin istasyonlarda ikil i prmdik degil ikili att olarak nobette kaliyorlar:d. Yakinda gorurusunuz 0 kadru yerine 300 lü bir kadruyu merak etmeyin.
qReyToN, 5 yıl önce

Prm.1.1.2
Memur
20 Ocak 2019 14:39

Merak etme sende kardesim birak bu gevsekler konussun...

att01227
Aday Memur
20 Ocak 2019 14:57

eyvallah biz zaten biliyoruz neyin ne olduğunu reis bunlar kendilerini çok akıllı sanıyo sadce okadar

Prm.1.1.2, 5 yıl önce
Merak etme sende kardesim birak bu gevsekler konussun...

furknduman
Aday Memur
20 Ocak 2019 14:59

ağzı olan konuşuyor işte,mümkün değil 0 alması gibi bir durum boş boş moral bozuyolar işte

Prm.1.1.2
Memur
20 Ocak 2019 15:02

Boyle bos insan
furknduman, 5 yıl önce

ağzı olan konuşuyor işte,mümkün değil 0 alması gibi bir durum boş boş moral bozuyolar işte

Prm.1.1.2
Memur
20 Ocak 2019 15:03

boyle bos insanlara aldirs etmeyin.Siz sadece mucadeleniizi yapmaya devam edin.
Prm.1.1.2, 5 yıl önce
Boyle bos insan
Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi