Editörler : smtvs
20 Ocak 2019 14:43   

Guy olup memnun olan var mı

herkeste bi memnuniyetsizlik

24 Ocak 2019 12:23

Hayalperesthemşire
Müsteşar Yardımcısı

Şükürsüxler çünkü alımlar bukadar azken beğenmemek başka bir açıklaması olamaz, maası gayet iyi onda şüphen olmasın, her işin zorluğu vardır, bnde hastaneye yeni atandım başladım herkes bişiden şikayetci daha başlar bn başlamaz soğutmaya çalışıyorlat, sen güzel gözle bakıp pozitif yaklaşırsan mutlu mesut çalışıp gidersn

26 Ocak 2019 14:28

Hayalperesthemşire
Müsteşar Yardımcısı

Ha bu arada ablam guy derece yaparak atandı, şuan güzel bir şekilde çlşyr ilwrşde memnun kalmaz daha iyisi olsun derse o da başka kurumların sınavlarına girip yükselmeye daha iyi konuma gelmeye çalışıcak

29 Ocak 2019 13:28

dnz.20
Aday Memur

GUY A grubu atanıp normal memurla aynı işi yaptığın bi meslektir... ama maaşı gayet tatmin edici... Agrubu bi kadro olduğu için gidenler bi ilk hayal kırıklığına uğruyo olabilir ama... üstün ve iş arkadaşların iyi olduğu sürece meslek kötü bi meslek değil...

03 Şubat 2019 17:23

dnztrkn
Şef

https://forum.memurlar.net/konu/2355164/

Cevabını ve yapilan haksızlığı buradan öğrenebilirsin. Ne idi ne oldu....

12 Şubat 2019 17:55

Ferda 63
Aday Memur
insanlar atandıktan sonra geçmişini unutur üstüne şikayete başlar işsiz olmak o kadar zorki babam bile artık yüzüme bakmıyor kaldım ortada bi de üstüne bu işinden şikayet edenler yokmu daha da bişey demiyorum.
19 Şubat 2019 00:54

Vakıfinsan
Aday Memur
Çalıştığın daireye göre değişir ,ama çok tatmini yok bu mesleğin üstelik çalışabileceğin birçok servis var kendini veznedar olarak bulabilirsin sadece para al ver ,bide arşiv meselesi var mesela vergilendirme servisi mecbur yapmak zorunda oraya hiç girmeyim.böyle bi kirlilik olamaz.Ben ilk girdiğimde başka kurumlara geçerim herhalde diye girdim bu kuruma,sonra aman ne güzel maaş diye vazgeçtim ve 2 sene sonra tekrar çalışmaya başladım sınavlara ama istikrarını yakalayamadım.Bide bizim daire çok yoğun dönem sonlarında haftada iki gün falan 8 9 a kadar mesai yapıyorsun iş bitsin diye para için değil zaten mesainin parası yok denecek kadar.Kariyer acısından basamak olabilir bence herkesin kendi tercihi.Son olarak Kurum sana değer vermiyor bu çok belirgin örneğin baska bir vergi dairesine gitmem gerekiyor bir evrak lazım çünkü oradan alicam diyoruz ki araba ayarlayın kimse yüzüne bakmıyor yürüyerek otobüsle gidiyorsun kendı cebinden gidiyor masraflar halbuki devletin işini yapıyorsun yani.Baska daireler farklıdır belki ama benimki böyle kolay gelsin zor süreçler
Toplam 6 mesaj

ANKET
Çırağan Sarayı'ndaki, Kalyoncu ve Demirören ailelerinin yaptığı düğünü, nasıl buldunuz?