Editörler : "eskiyara"Pangaea
21 Ocak 2019 11:31

Mazeret tayini il ilçe emri

saygıdeğer öğretmen arkadaşlarım,bir konuda yorumunuza ihtiyacım var bu özür grubunda tayinim 2. tercihim olan çok da benim için iyi olmayan mecburiyetten yazdığım bir okula çıktı,1. tercihimdeki muhtemel boşalacak kadrosundaki kişi tayin olmayınca benim 2. tercihim geldi.. il ilçe emri gelirse 1. tercihim olan okulda kadro açılacak...bu durumda benim tayin islemimde bir hak iddia etme şansım var mı?

gshkn
Memur
21 Ocak 2019 13:19

?

gshkn
Memur
21 Ocak 2019 17:22

?

gececi60
Memur
21 Ocak 2019 22:00

Sizin atamanız yapılmış hocam. İl - ilçe emri tercih yapamayan veya tercihlerine yerleşemeyen kişileri kapsar. Size bi faydası olmaz bence

gshkn
Memur
21 Ocak 2019 22:05

il ilçe emri olacağını bilseydim ona göre tercih yapardım ama..yani çok garip bir durum oluşacak
gececi60, 5 yıl önce

Sizin atamanız yapılmış hocam. İl - ilçe emri tercih yapamayan veya tercihlerine yerleşemeyen kişileri kapsar. Size bi faydası olmaz bence

gshkn
Memur
21 Ocak 2019 23:19

MEB deki bu düzensizlik ve plansizlikla bizim de hayatimizda plan yapma ve hayatımızı düzene koyma şansımız çok düşük...
gshkn, 5 yıl önce
il ilçe emri olacağını bilseydim ona göre tercih yapardım ama..yani çok garip bir durum oluşacak

gshkn
Memur
22 Ocak 2019 21:07

var mı başka yorumu olan?

mgmgmg
Aday Memur
23 Ocak 2019 11:21

yerleşmişssin hayırlı olsun il emri de verilmeyecek söylenen göre. o yüzden takma kafana...

gshkn
Memur
23 Ocak 2019 12:20

bence verilecek öğretmenim.. çünkü arkadaşlar bayağı gayretli Twitter Instagram Facebook ve yüzyüze görüşme konusunda..inşallah alırlar haklarini
mgmgmg, 5 yıl önce

yerleşmişssin hayırlı olsun il emri de verilmeyecek söylenen göre. o yüzden takma kafana...

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi